poster

Jsem číslo čtyři

 • USA

  I Am Number Four

 • Slovensko

  Som číslo štyri

Sci-Fi / Thriller / Drama / Dobrodružný / Akční

USA, 2011, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Podhledy a práce se světlem ala Michael Bay, akce rovněž velmi dobrá, hlavní hrdinové sympatičtí, ale koncepčně je to ryzí béčko, které si naštěstí ani na nic nehraje. Vše vybuchuje tak jak má a nikdo ani s jiným koncem nepočítá. Naštěstí je to dynamické a v rámci mezí i zábavné. Neočekával jsem větší pecku, nedostal jsem pecku. Je to solidní akčňárna a pevně doufám, že nebude pokračování. Nemělo by vůbec nic co nabídnout.(21.7.2011)

 • gogo76
  ***

  Iba priemerné sci-fi, v ktorom pomerne dobre funguje love story a scény zo školy. Zvyšok je štandardná nie príliš zaujímavá akčná výplň so zloduchmi, ktorí až príliš pripomínajú tých z hororu 30 dní dlhá noc. Na jedno pozretie. 60%.(13.10.2013)

 • xxmartinxx
  **

  Strašně nudné a o ničem. Není, co víc o tomhle filmu můžu napsat.(10.4.2011)

 • johnn333
  **

  Spin-off Twilightu. Možná ne tak sebestředný, nesmyslně osudový a trapně patetický, ale úplně stejně otravný a nudný. Caruso vyměkl. 35%(20.5.2011)

 • Malarkey
  ****

  Popcorn, kolu, pohodlný křeslo a jde se na věc. Jsem číslo čtyři si to zaslouží. Jedná se totiž o popkorn zábavu nejtěžšího ražení. Mladí studenti, outsideři, člověk si zvyká na to, aby si je oblíbil a nakonec vcelku solidní finále, které nezklame svojí tradičností pro Hollywood. Víc jsem ani nechtěl, naopak, přesně to jsem potřeboval a díky za to D. J. Carusovi, který s tímhle nápadem přispěchal a udělal z něj fajn odpočinkovou zábavu, u které si člověk moc dobře odpočine. Stačí jenom odpadnout, vypnout a vnímat obrázky. Ne každý to zde patrně podle hodnocení dokáže. Zřejmě si neuvědomují, že film byl vždycky považován především jako zábavný prostředek a ne věc, která do hlavy přenese miliardu otázek bez odpovědi.(12.9.2011)

 • - Podobně jako ve filmu Pán prstenů (elfština) i v tomto snímku se objeví vymyšlený jazyk - mogadoriánština. Údajně jeho podobu hodně ovlivnily angličtina, stará latina a slovanské jazyky. Herci před spuštěním natáčení dostali zvukové nahrávky, aby se mohli mogadoriánštinu naučit. [Zdroj: Svět filmu] (Jeremy.jk)

 • - Kedže všetci z rasy Mogadorianov merajú 210 cm, herci mali obuté špeciálne topánky Kangool, ktoré ich zvýšili o 18 cm a dodali im osobité držanie tela. (Very_kuul)

 • - Do role Henriho byl obsazen Sharlto Copley. Nakonec ale z natáčení odstoupil a byl nahrazen Timothym Olyphantem. (darek kartac)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace