poster

Jsem číslo čtyři

 • USA

  I Am Number Four

 • SK název

  Som číslo štyri

Sci-Fi / Thriller / Drama / Dobrodružný / Akční

USA, 2011, 105 min

 • verbal
  *

  Škoda, že ten slizký, tymolínový klon Homokina Skywalkera nebyl číslo jedna! To by ho krouhli ještě v hlavě paní Majerové a já bych nemusel stodeset minut čumět na to, jak ho v pubertální taškařici za Soumraku honí partička nasraných Sithů, kterým jen svou existencí brání v anexi glóbu a anihilaci lidské rasy. Mezitím ještě stihne zahořet láskou ke katalogové barbíně a pomoci slabším a utlačovaným vymýcením šikany v americkém středním školství. Když je nejhůř, přijde mu vypomoci číslo šest, Hana Montána v minisukni, která jako by vypadla ze Savcova punče! No, kdyby nebyli ti Sithové tolik agresivní, mohl z toho být skvělý High school musical. Nechci spoilerovat prozrazením tolik překvapivého rozuzlení, kdy naší milí odjíždějí vstříc zapadajícímu slunci chránit planetu, ať už si to přeje, nebo ne, a tak se omezím jen na suché konstatování, že Číslo pět žije. Naštěstí!(11.4.2011)

 • Sobis87
  *

  Neuvěřitelná teen zhovadilost, snažící se být novým Stmíváním, pro kterou je Carusa škoda...a stejně tak i Olyphanta. Je to skrz naskrz laciná lapačka na puberťáky, u které doufám, že se z ní nevyklube další "sága" - jeden takový humus bohatě stačí. P.S.: Alex Pettyfer je dřevo "lautnerovských" rozměrů.(22.8.2011)

 • Flipper
  *

  Aj keby číslo 4 vystreľoval z dupy ohnivé šípy nezachráni ho to. Sladkasté high school romanci už pred pár rokmi pochoval Twilight. Kto nestihol funus, toto béčko ho uchváti. Mr.Halogénky v rukách Vs. potetovaný Voldemorti sa bijú okrem iného aj modrú skalku (ktorá sa aj tak rozpadne) mno jednoducho úžas. Ku koncu sa dotrepe bloncka, ktorú treba "dobíjať" lebo by jej zrejme došli COOL hlášky typu "Redbull is for pussies". Tu som sa príjemne zasmial (možnože preto, že som celú dobu plakal). Koniec samozrejme "moderne a originálne" otvorený, aby sme našli všetky potrebné čísla. Aj keby sme ich našli všetky a podali z nich Lotto, výhra sa konať nebude.(5.5.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Kedže všetci z rasy Mogadorianov merajú 210 cm, herci mali obuté špeciálne topánky Kangool, ktoré ich zvýšili o 18 cm a dodali im osobité držanie tela. (Very_kuul)

 • - V úvodu filmu, kdy se kluci prohánějí na vodních skůtrech, je záběr na medailonek, který má na krku hlavní hrdina. Tento medailonek ale v následujících záběrech střídavě mizí a zase se objevuje. (Fevas)

 • - Producent filmu Michael Bay dostal možnost snímek také režírovat, avšak dal přednost filmu Transformers 3 (2011). (movieband)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace