Nebe, Peklo

David Čálek

Pepe Rafaj

Jan Daňhel
  • MoRTy

málo o BDSM a hodně o celkem nezajímavejch lidech co BDSM provozujou. čekal sem to teda o dost drsnější a největší úchylka co tam je, tak je hnusnej tlustej upocenej nerd v latexovym koňo-oblečku, kterej skáče přes překážky. kde je nějaký drcení kulí kladivem? nuda, mohlo to bejt o dost lepší(16.8.2010)

U mě za plný počet! Dokument, který se nesnaží popsat všechny možné formy BDSM, ale snaží se pochopit na příkladu tří vyznavačů různých forem BDSM, co k tomu tyto lidi vede, co jim to dává a jak se jim daří skloubit to se svým civilním životem. A také dokument je to velmi civilní a především neuvěřítelně zábavný... Altaire je hláškař... 9/10 (45. MFF KV)(6.7.2010)

Elektrody na bradavkách, latexovej obleček, koňská hlava a sada chirurgickýho náčiní. Dost možná jiný sexuální propriety, než na který jste zvyklý. Zajímavý pohled do světa fetiše a BDSM, který se zaměřuje především na hlavní aktéry a jejich role v běžném životě. Strhl mě dokonalý hudební podkres od kapely The Tiger Lillies a dobře zpracované dokumentární pojetí.(14.9.2013)

• bassator

45th KVIFF 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - Mimo soutěž (Nebe, peklo / HEAVEN, HELL / Nebe, peklo)(24.8.2011)

Příjemná sonda do života pár více či méně sympatických úchyláků, jejichž život a práce je mnohdy normálnější než u "obyčejných" lidí. A Tiger Lillies jako milá třešinka. Musim už jít konečně taky na nákup.(2.10.2011)