poster

Nebe, Peklo

 • anglický

  Heaven, Hell

Dokumentární

Česko, 2009, 82 min

Režie:

David Čálek

Scénář:

David Čálek

Producenti:

Pepe Rafaj

Střih:

Jan Daňhel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fauxthum
  ***

  Mám dojem, že Čálek si zvolil kontroverzní téma, aby pak celý dokument založil na dost pochybné premise: dokázat, že vyznavači BDSM jsou "normální lidé". Co ale z toho? Netušil jsem, že je něco takového třeba dokazovat. Stejné výtky bych měl asi třeba k dokumentu, který by se snažil podobně prezentovat třeba homosexuální komunitu nebo hráče larp či filatelisty. Podívejte se na to: oni si normálně celé dopoledne lepí dopisní známky do nějakých podivných alb - ciborií poštovních svátostí - a pak si třeba mažou housku, koukají na telku nebo přebalují děcko! To už bych považoval za smysluplnější dokázat že jsou "normální" třeba čeští myslivci. Hlubší pohled nebo komplexnější obraz chybí, nebo je redukován na výroky typu: "Už jako malá jsem si představovala, že dostávám na zadek," nebo "za to, jaká jsem se nestydím."(6.6.2011)

 • EdaS
  ***

  Pod povrch věcí se tenhle dokument moc nenoří a zábavnost mu na celou dobu stopáže taky nevydrží. Ale mohlo být hůř. LFŠ 2010(26.7.2010)

 • hirnlego
  ****

  Příjemná sonda do života pár více či méně sympatických úchyláků, jejichž život a práce je mnohdy normálnější než u "obyčejných" lidí. A Tiger Lillies jako milá třešinka. Musim už jít konečně taky na nákup.(2.10.2011)

 • Mertax
  **

  Já chci bič. :/(23.5.2011)

 • Disk
  ***

  Pod povrch tento dokument moc nejde, ale aspoň je tu spousta zábavných scén. Kdo by si byl pomyslel, že se budu smát u scén typu "domina bije subíka na jeho nahý zadek a on si rány počítá a ještě jí za to děkuje". Altair je neskutečný hláškař a jeho koňská hlava je sexy.(11.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace