Nebezpečné hry 4

Anthony Adler

Kostýmy:

Emae Villalobos
  • Smok

Pánovi režisérovi by som pre pochopenie môjho pocitu z jeho filmu doporučil, nech si štyri krát zaleje do šálky toho istého turka - uvidí, ako si pochutná. Nič na tom nezmení ani práca "inovatívneho" scenáristu, ktorý sa evidentne snažil, aby nič nebolo tak, ako sa zdá. Slabota.(7.9.2010)

• dopitak

Prvoplánovité až hrůza. Viděl jsem dvojku a měl jsem až dodnes dojem, že jsem viděl i trojku. Nejde vůbec o to, že tvůrci se zatvrzele odmítají vydat do hlubších vod a z námětu vypreparovat jen část. A je škoda, že si se scénářem nedali trochu víc práce, takhle je odfláklý až běda. Je to jedno velké západokulturní klišé, na začátku tohohle filmu máte pocit, že Amerika je báječná země, kde všichni vesele paří na párty pořadaných dětmi zbohatlíků za zády svých nenáviděných rodičů (kolikrát jsme tohle jenom viděli..). O tohle všechno ale ve Wild things už dávno nejde - jenom jednička byla přehlídkou pro pár hvězd a inovativním příběhem, ostatní díly se jen předhánějí, který nabídne víc erotiky, hezčí dívky a originálnější vysvětlení se závěrečnými titulky. Taky jste měli tentokrát ten pocit, že nás mají tvůrci za úplné blbce, protože nebylo co vysvětlovat?(13.6.2010)

• demented

Najmarkantnejší rozdiel (čo to vlastne trepem? on je to jediný rozdiel!), ktorým sa tento skvost líši od predchádzajúcich zásekov, je tradičná sex scéna v sprche, kde svalnatý bohatý model obrába nie dve, ale tri(!!!) nahé modelky. Skrátka bohovsky inovatívny prvok, kvôli ktorému tento film jednoducho musel vzniknúť. RESPECT!(18.6.2010)

• Tommassi3

"Myslel jsem, že jste uklízela u Rachel ve vile.." - "Myslíte tu starou boudu na cihlách ?? Jediný, co by ji uklidilo, by byl hurikán.." ;)(18.12.2014)

Pokud znáte všechny tři díly nebezpečných her tak zde nic nového neoběvíte. Každých pět minut zvrat, každý z každým proti každému a vše to schrábne ten největší trouba. Není zde špetka originality, vše je tisíckrát zkopírované, ale čemu to vadí. Mě určitě né, mě tato série prostě baví... - 25. 7. 2012 - 60%(25.7.2012)