poster

Nebezpečné hry 4

 • USA

  Wild Things: Foursome

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

Režie:

Andy Hurst

Producenti:

Marc Bienstock

Střih:

Anthony Adler

Scénografie:

Nancy Sivitz

Kostýmy:

Emae Villalobos
(další profese)
 • FilmFan24
  *

  Kdo, s kým, o čem a hlavně pro koho?!? Jestliže původní "Wild Things" byl vcelku originální thriller s nečekaným závěrem, je tato čtvrtá variace slabým odvarem s jednou žhavou sexy scénou navíc. To, co má být atraktivní působí bohužel směšně. Hezké holky bohužel dobrým film neudělají...(24.11.2010)

 • Marsik
  ***

  NOVA CINEMA HD - Jako přes kopírák. Velká predvidatelnost. 55%(7.1.2016)

 • cariada
  **

  Na počtvrté trošku jinak, nejedná se o trojůhelník, ale o čtyrku a nejen o tu. Já si dal všechny díly během pár dní což je chyba, neboť už vás toho moc nepřekvapí a jen si tipujete kdo koho podrazí dřív a poměrně to vychází. Najde se tam vždy něco co vás nenapadne, ale i tak už to není ono jako v prvním díle, kdy je to originální, tady už jen převařují už vyvařenou vodu. Přesto aspoň plus za hezký holky.(18.1.2013)

 • castor
  *

  Borec hraje u bazénu stolní fotbal a fandí mu snad celá ulice. Když plán klapne, dají si podfukáři sex v noci v rozsvíceném domě před francouzským oknem. Tohle nikdo nerežíroval, tohle se prostě nějak zpatlalo. Zvraty jsou natolik překvapivé, že se ani smát nedá, na základní pravidla se tu nehraje, prostě se vymyslela první pytlovina, která si tak nějak měla sednout se zbytkem. Takže karty po celou dobu nejsou rozdané, protože hloupé zvraty přicházejí dál a dál. Holt žánr „erotického thrilleru“ je v posledních letech v těžké defenzivě. Když už nic, mohli se tvůrci jednotlivých dílů alespoň předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva – ale ani to se neděje.(21.12.2015)

 • kingik
  ***

  Už je to moc obehrané. Protřelý divák od počátku ví, že i ta nejhodnější postava ve filmu se na konci ukáže jako záporná, a to že jeden na druhého šije podraz, je také zcela jasné. Před kameru se podařilo nahnat vesměs nesympatické a málo známé herce. Mrchy Jillian Murray a Marnette Patterson, ačkoliv hrají v erotickém thrilleru, tak nic moc neukáží z anatomického hlediska a erotické scény jsou zde natočeny hodně podprůměrně až trapně a vyskytuje se zde vlastně jen jedna. Poměrně trapně už vyznívá tahle vyčpělá hra plná intrik a podrazů, která disponuje spíše televizní režií, mírně přepáleným scénářem, a jak už bylo zmíněno v úvodu, i předvídatelným vývojem událostí. Jsou mnohem horší filmy, než je tento, ale vzít u každého nového dílu syžet z předchozího a zcela jej okopírovat, rozhodně není inovativní postup, a proč se dívat na něco, co už bylo k vidění v předchozích třech dílech, jen s jinými herci. Přesto pod tři hvězdičky nejdu.(18.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace