poster

Nebezpečné hry 4

 • USA

  Wild Things: Foursome

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

Režie:

Andy Hurst

Producenti:

Marc Bienstock

Střih:

Anthony Adler

Kostýmy:

Emae Villalobos
(další profese)
 • FilmFan24
  *

  Kdo, s kým, o čem a hlavně pro koho?!? Jestliže původní "Wild Things" byl vcelku originální thriller s nečekaným závěrem, je tato čtvrtá variace slabým odvarem s jednou žhavou sexy scénou navíc. To, co má být atraktivní působí bohužel směšně. Hezké holky bohužel dobrým film neudělají...(24.11.2010)

 • bassator
  ***

  Pokud znáte všechny tři díly nebezpečných her tak zde nic nového neoběvíte. Každých pět minut zvrat, každý z každým proti každému a vše to schrábne ten největší trouba. Není zde špetka originality, vše je tisíckrát zkopírované, ale čemu to vadí. Mě určitě né, mě tato série prostě baví... - 25. 7. 2012 - 60%(25.7.2012)

 • Smok
  *

  Pánovi režisérovi by som pre pochopenie môjho pocitu z jeho filmu doporučil, nech si štyri krát zaleje do šálky toho istého turka - uvidí, ako si pochutná. Nič na tom nezmení ani práca "inovatívneho" scenáristu, ktorý sa evidentne snažil, aby nič nebolo tak, ako sa zdá. Slabota.(7.9.2010)

 • cariada
  **

  Na počtvrté trošku jinak, nejedná se o trojůhelník, ale o čtyrku a nejen o tu. Já si dal všechny díly během pár dní což je chyba, neboť už vás toho moc nepřekvapí a jen si tipujete kdo koho podrazí dřív a poměrně to vychází. Najde se tam vždy něco co vás nenapadne, ale i tak už to není ono jako v prvním díle, kdy je to originální, tady už jen převařují už vyvařenou vodu. Přesto aspoň plus za hezký holky.(18.1.2013)

 • kingik
  ***

  Už je to moc obehrané. Protřelý divák od počátku ví, že i ta nejhodnější postava ve filmu se na konci ukáže jako záporná, a to že jeden na druhého šije podraz, je také zcela jasné. Před kameru se podařilo nahnat vesměs nesympatické a málo známé herce. Mrchy Jillian Murray a Marnette Patterson, ačkoliv hrají v erotickém thrilleru, tak nic moc neukáží z anatomického hlediska a erotické scény jsou zde natočeny hodně podprůměrně až trapně a vyskytuje se zde vlastně jen jedna. Poměrně trapně už vyznívá tahle vyčpělá hra plná intrik a podrazů, která disponuje spíše televizní režií, mírně přepáleným scénářem, a jak už bylo zmíněno v úvodu, i předvídatelným vývojem událostí. Jsou mnohem horší filmy, než je tento, ale vzít u každého nového dílu syžet z předchozího a zcela jej okopírovat, rozhodně není inovativní postup, a proč se dívat na něco, co už bylo k vidění v předchozích třech dílech, jen s jinými herci. Přesto pod tři hvězdičky nejdu.(18.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace