poster

Nebezpečné hry 4

 • USA

  Wild Things: Foursome

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

Režie:

Andy Hurst

Producenti:

Marc Bienstock

Střih:

Anthony Adler

Scénografie:

Nancy Sivitz

Kostýmy:

Emae Villalobos
(další profese)
 • Marsik
  ***

  NOVA CINEMA HD - Jako přes kopírák. Velká predvidatelnost. 55%(7.1.2016)

 • demented
  odpad!

  Najmarkantnejší rozdiel (čo to vlastne trepem? on je to jediný rozdiel!), ktorým sa tento skvost líši od predchádzajúcich zásekov, je tradičná sex scéna v sprche, kde svalnatý bohatý model obrába nie dve, ale tri(!!!) nahé modelky. Skrátka bohovsky inovatívny prvok, kvôli ktorému tento film jednoducho musel vzniknúť. RESPECT!(18.6.2010)

 • honajz
  *

  Jako v předchozích dílech je jasné, že není vše, jak se zdá, takže si jen zbývá odškrtávat, kdo koho podrazil a s kým byl spolčen, a velmi brzy nám začne vycházet tajenka, tedy, kdo za vším skutečně stojí. Do toho hodíme pár playmates, takže to celé nakonec vypadá jako laciný erotický film - ale jen vypadá.(7.8.2010)

 • castor
  *

  Borec hraje u bazénu stolní fotbal a fandí mu snad celá ulice. Když plán klapne, dají si podfukáři sex v noci v rozsvíceném domě před francouzským oknem. Tohle nikdo nerežíroval, tohle se prostě nějak zpatlalo. Zvraty jsou natolik překvapivé, že se ani smát nedá, na základní pravidla se tu nehraje, prostě se vymyslela první pytlovina, která si tak nějak měla sednout se zbytkem. Takže karty po celou dobu nejsou rozdané, protože hloupé zvraty přicházejí dál a dál. Holt žánr „erotického thrilleru“ je v posledních letech v těžké defenzivě. Když už nic, mohli se tvůrci jednotlivých dílů alespoň předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva – ale ani to se neděje.(21.12.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Myslel jsem, že jste uklízela u Rachel ve vile.." - "Myslíte tu starou boudu na cihlách ?? Jediný, co by ji uklidilo, by byl hurikán.." ;)(18.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace