poster

Nebezpečné hry 4

 • USA

  Wild Things: Foursome

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 4

Drama / Thriller / Krimi / Mysteriózní

USA, 2010, 88 min

Režie:

Andy Hurst

Producenti:

Marc Bienstock

Střih:

Anthony Adler

Scénografie:

Nancy Sivitz

Kostýmy:

Emae Villalobos
(další profese)
 • Marsik
  ***

  NOVA CINEMA HD - Jako přes kopírák. Velká predvidatelnost. 55%(7.1.2016)

 • castor
  *

  Borec hraje u bazénu stolní fotbal a fandí mu snad celá ulice. Když plán klapne, dají si podfukáři sex v noci v rozsvíceném domě před francouzským oknem. Tohle nikdo nerežíroval, tohle se prostě nějak zpatlalo. Zvraty jsou natolik překvapivé, že se ani smát nedá, na základní pravidla se tu nehraje, prostě se vymyslela první pytlovina, která si tak nějak měla sednout se zbytkem. Takže karty po celou dobu nejsou rozdané, protože hloupé zvraty přicházejí dál a dál. Holt žánr „erotického thrilleru“ je v posledních letech v těžké defenzivě. Když už nic, mohli se tvůrci jednotlivých dílů alespoň předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva – ale ani to se neděje.(21.12.2015)

 • Smok
  *

  Pánovi režisérovi by som pre pochopenie môjho pocitu z jeho filmu doporučil, nech si štyri krát zaleje do šálky toho istého turka - uvidí, ako si pochutná. Nič na tom nezmení ani práca "inovatívneho" scenáristu, ktorý sa evidentne snažil, aby nič nebolo tak, ako sa zdá. Slabota.(7.9.2010)

 • honajz
  *

  Jako v předchozích dílech je jasné, že není vše, jak se zdá, takže si jen zbývá odškrtávat, kdo koho podrazil a s kým byl spolčen, a velmi brzy nám začne vycházet tajenka, tedy, kdo za vším skutečně stojí. Do toho hodíme pár playmates, takže to celé nakonec vypadá jako laciný erotický film - ale jen vypadá.(7.8.2010)

 • bassator
  ***

  Pokud znáte všechny tři díly nebezpečných her tak zde nic nového neoběvíte. Každých pět minut zvrat, každý z každým proti každému a vše to schrábne ten největší trouba. Není zde špetka originality, vše je tisíckrát zkopírované, ale čemu to vadí. Mě určitě né, mě tato série prostě baví... - 25. 7. 2012 - 60%(25.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace