Vražedná rychlost

Kill Speed

Vražedná rýchlosť

Akční

USA, 2010, 113 min

Není to žádný "wow" bomba styl. Ale pokud máte rádi akční filmy se spoustou zbraní a dalších přiblblých věciček :), tak vás to snad nezklame. Klasický příběh. SEX, AKCE, LÁSKA... Ale i přes to si myslím, že si zaslouží 50%.(16.2.2012)

L-39 náhodou super, že se objevila :)) Každopádně takové lepší Bčko s docela slušnou akcí. Jinak víc od toho nečekejte. Podívaná při unavení po práci super :)(4.9.2012)

• slepik

Vražedná rychlost L-39,to asi ne ! Ha,ha,ha nadzvukové Aero.:-) Ty vole, jak můžou cvičný letoun rychlostí max. 750 km/h udávat jako nadzvukový ? Ale to je jedno,dokoukal jsem a zapomněl.(11.5.2013)

• Yancl

Na první pohled se zdá tahle jednohubka 'cool' .. vypracovaná těla, drsní kluci, potuněná letadla, tvrďácké hlášky .. ale po chvíli sledování přichází pocit znuzení, jakoby člověk dostal porci vajíček, ovšem pod skořápkou je nicota. Zábavnost kolísá, akce vázne a děj postupně upadá v zapomění. Ještě, že tam hraje nějaká ta hudba, ale to nemění nic na faktu, že 'Kill Speed' je velmi jednoduchým akčním odvarem s řadou chyb a nelogických situací a jestli pobaví? Místy ano .. [45%](11.1.2011)

• tuntavala

Reklama na Aero Vodochody.(8.2.2012)