Vražedná rychlost

Kill Speed

Vražedná rýchlosť

Akční

USA, 2010, 113 min

Není to žádný "wow" bomba styl. Ale pokud máte rádi akční filmy se spoustou zbraní a dalších přiblblých věciček :), tak vás to snad nezklame. Klasický příběh. SEX, AKCE, LÁSKA... Ale i přes to si myslím, že si zaslouží 50%.(16.2.2012)

• tuntavala

Reklama na Aero Vodochody.(8.2.2012)

• slepik

Vražedná rychlost L-39,to asi ne ! Ha,ha,ha nadzvukové Aero.:-) Ty vole, jak můžou cvičný letoun rychlostí max. 750 km/h udávat jako nadzvukový ? Ale to je jedno,dokoukal jsem a zapomněl.(11.5.2013)

• MartinezZ

3.1.2011 ~ Hodně pitomoučká akčňárna s hloupoučkými herci a lehce imbecilním scénářem. ~ Nebýt tam letadýlka a pár pěkných záběrů, nestálo by to za nic. ~ 3 kluci v experimentálních letadlech převážejí přes mexické hranice drogy a peníze. Protidrogovému se to ale nelíbí a tak se je snaží zastavit, To se zase nelíbí mexickému mafiánovi, který se nelíbí otci nějaké mexické kurvičky, která se líbí. Vždyť je to fuk. Tenhle film má zápletku Večerníčku a celý scénář je tak pitomý, že nestojí za podrobnější popis. A tak jediné, co je v téhle pitomosti, natočené hodně levnou kamerou, zajímavé, jsou záběry na letadýlka. ~ A to je bohužel všechno. Snaží se to býti cool, natáčel to ale vůl. Možná by se ale někdo mohl časem ujmout námětu. ~ 0,5*(27.4.2013)

• Tommassi3

"To je prototyp, zvýší mi efektivitu práce !!" - "A co je tvoje práce ??" - "Obchodní logistika.." - "To je působivý, pokud nerozvážíte pizzu !!" ;)(1.3.2014)