"Co to děláte dobrý muži? - Zalévám." Kdo četl Žabí bratrstvo, Práskače a jiné detektivky od Edgara Wallace a jiných autorů, může jen příjemně sedět v křesle s kvalitní whisky, doutníkem nebo dýmkou a vychutnávat prostředí a atmosféru filmu.(28.12.2005)

Skvělá a nepříliš opakovaná parodie, která staví na povedené atmosféře a suchém anglickém humoru. Výborný je jak Oldřich Nový jako stvořený pro ledově klidného lorda, tak Skopeček jako typicky anglický sluha, který je připraven pro jakoukoliv oběť. A samozřejmě nechybí ani femme fatale Květa Fialová jako nepostradatelná ozdoba českých parodií.(21.8.2010)

• Hwaelos

Ne příliš povedená parodie brakových detektivek. Pár povedených vtipů nezakryje fakt, že do scénáře "Adély" má Fantom Morrisvillu daleko. Za vidění to stojí kvůli kráse Jany Novákové, která doplňuje trojici nádherných blondýn 60. let - Schoberovou a Brejchovou. Škoda, že se na ni kvůli předčasné smrti zapomnělo. A potěší také pozdní role Nataši Gollové, která je stejně výmluvná jako ve svých nejslavnějších postavách 30. let.(17.3.2010)

Skvělá parodie detektivních příběhů o šlechetných lordech a nebezpečných zločincích.(12.12.2006)

Můj oblíbený, strašidelný hrad, tajné chodby, skryté vchody, kulomet v banju:-))) jak já si to vždycky užíval(20.4.2007)