Při prvním zhlédnutí jsem se mohl potrhat smíchy,podruhé už člověk vidí chyby,přesto velmi dobré(8.3.2003)

Tesknil po domovině kouřem hašiše.(17.2.2013)

Občas se divím, proč se u nás v televizi točí dokola porát ty samé filmy, když se nehrajou takovéto perly. Fantom Morrisvillu se s hrdostí může popasovat s Limonádovým Joem.(22.8.2010)

Skvělá a nepříliš opakovaná parodie, která staví na povedené atmosféře a suchém anglickém humoru. Výborný je jak Oldřich Nový jako stvořený pro ledově klidného lorda, tak Skopeček jako typicky anglický sluha, který je připraven pro jakoukoliv oběť. A samozřejmě nechybí ani femme fatale Květa Fialová jako nepostradatelná ozdoba českých parodií.(21.8.2010)

Vít Olmer byl kdysi Jude Law! Za Waldu musim ubrat, tohle se nedělá.(13.8.2012)

• - Kniha, kterou čte v ději hudebník, má titul "Fantom Morrisswillu" a liší se tak od názvu filmu. (lausik)

• - Píseň "Náměsíčník",jež hraje při scéně u trezoru, nazpíval sám Oldřich Nový o 23 let dříve ve filmu Čtrnáctý u stolu (1943). (HJ-FILIP)

• - Jednu z hlavních ženských rolí hrála tehdy nadějná mladá herečka Jana Nováková, která byla nedlouho po natáčení zavražděna. Zabil ji přehnaně žárlivý manžel, za kterého se v roce 1968 provdala. (Rodriguez)