• nash.
  ****

  Parodie, to je rodinné stříbro českého filmu, tedy toho předlistopadového. Míří přesně, trefuje vždy do černého, a kadence vtipů, gagů a hlášek bývá smrtící nejen pro bránici. Fantom je další dokonalou ukázkou. Zábavný, svižný, plný skvělých hlášek v provedení těch nejlepších. Ať už je to Nový, dvojka Olmer a Marvan nebo Fialová. Přestože při reprízách u sebe pozoruji určitou schovívavost projevující se přehlížením občasných technických i dějových nedostatků, stále se u nich bavím natolik dobře, že jsem k této své schovívavosti značně schovívavý.(10.6.2014)

 • YURAyura
  **

  Pro me velke zklamani, byl jsem navnazen, ale ocekavani nebylo naplneno. Presto stoji za to videt - jista hodne vzdalena podobnost s Limonadovym Joem je nasnade ;](18.5.2006)

 • balba
  ****

  Skvělá parodie detektivních příběhů o šlechetných lordech a nebezpečných zločincích.(12.12.2006)

 • Marthos
  ****

  Oldřich Nový v poslední sólo (dvoj)roli a v žánru, kde se po válce cítil nejlépe: parodii. Anglický styl humoru, silná nadsázka, gentlemani, krásné dámy a chladní ničemové, tajuplný hradní komplex, neomylný Scotland Yard. Vše je na svém místě. "Proč jste po něm nevystřelil? - Vzpříčil se mi náboj v pistoli a pak . . . co kdyby to byla dáma?"(9.11.2008)

 • tuntavala
  ***

  Strilejici banjo.(8.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace