Aréna

Aréna smrti

Akční / Thriller

USA, 2011, 94 min

• Terva

CITÁT - Co máme všichni společného je Smrt......... Úvodní souboj byl choreograficky velice nepovedenej. Bylo například velice očividné jak soupeř se sekyrou vede úder až moc vysoko, aby náhodou protivníka netrefil a při tom dělal, že se strašně moc chce trefit. Autonehoda je jak vystřižená z telenovely. Přidám absolutně nevyrovnanou hudbu, podivnej scénář a dialog a dokoukám to jen z velkou námahou. Samuel L. Jackson mě tímto snímkem docela zklamal. Snímek o kterém jsem už od začátku tušil jak dopadne.(23.4.2012)

• Xmilden

Miluju tyhle béčka, kde poster k filmu vypadá mnohem lépe než výsledný produkt. Na zmíněný poster se napíše něco ve smyslu "Zapomeňte na Karate Tiger" a na zadní stranu nějaký neexistující kritik z New Yorku napíše "Excelentní, dechberoucí, film roku!" Film je sračka, ale není to megasračka, protože zde hraje jistá Katia Winter, která stojí za trošku pozornosti.(20.1.2012)

• kvasiva

Hvězda za Vanessu Branch, ktreá byla opravdu překrásná, ale jinak je film hrozná blbost.(20.1.2012)

Vzhledem k tomu, že je to céčko, s námětem, které je X krát ohrané klišé, mým jediným důvodem sledovat byla Nina Dobrev. Bohužel již po pěti minutách se mi dostane nepěkné rány, v podobě, že postava Niny umírá. Nadruhou stranu je zde alespoň Vanessa Branch, které to neskutečně sedí, a vzhledem k tomu, že nemám ve zvyku něco začít, a pak nedokončit, dal jsem tomu šanci. Bohužel ale tento film má pouze dva klady - perfektní hlavní herce, a úžasné zvukové efekty (doporučuji pustit s DTS zvukem na domácím kině). Tím to ovšem končí. Není zde pořádné napětí, zápletka je jedno velké klišé, a samotná akčnost nemá ty pravé grády. Celkově lehký podprůměr.(19.12.2011)

Líbí se vám arénovky z 80. let ? Tak tohle vám sedne. Líbí se vám arénovka ve stylu Undisputed ? Tak se tomuhle vyhněte obloukem.(26.11.2011)