poster

Občan Kopas (studentský film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 25 min

Scénář:

Vojtěch Moravec

Střih:

Tomáš Klímek
(další profese)
 • A_FISH
  ***

  Politik by měl mít alespoň jednu košili a sako ... jako dokument průměr, ale chce to trochu perverzního ducha - vo ti de Větvičko?(14.10.2010)

 • Klobouček
  **

  Mít k dispozici takto zajímavou osobnost, hrdého, morálního a zároveň křehkého hrdinu a natočit o něm reportáž s několika gagy? To je podle mě nevyužitý potenciál. Ale Miki sám o sobě je úžasný. Ten si zaslouží ***** a autoři mají pochvalu za to, že jej objevili.(20.10.2010)

 • Vodnářka
  ***

  Zajímavá osoba, zajímavé téma, ale pořád mi nedochází, co nám film chce vlastně říct. Mě osobně by třeba zajímalo, jestli hlavní hrdina o těchto tématech opravdu přemýšlí, nebo jen opakuje a dává dohromady věci naposlouchané z televize, načtené z novin atd. To jsem se ale bohužel nedozvěděla.(12.10.2010)

 • Skejpr
  *****

  V hrané tvorbě se Moravec zatím stále hledá, už u Turbodieselu ale ukázal, že dokument (byť fikční) mu jde. Občan Kopas na tom možná není nejlépe po technické stránce, to je ale jen drobná vadička na jinak upřímném, vtipném, ale i dojemném dokumentu. Moravec dokázal vykřesat neuvěřitelné množství emocí a napravuje si tak reputaci po Battleu, který právě na nich selhával...(4.10.2010)

 • LINKIN
  *

  Zeman vol. 2!(26.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace