poster

V utajení (TV seriál)

 • USA

  Covert Affairs

 • Slovensko

  Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Kamera:

Jamie Barber

Hrají:

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara, Carl Ng, Tedd Dillon
(další profese)
 • Gemini
  ***

  Ahoj, Piper, řekni mi, je tenhle seriál něco víc než tvoje show, která se snaží hrát umírněnější, serióznější a/nebo tradičnější verzi Alias? Ne, viď? Já si to myslel... a pak jsem se na pár dílů podíval, a věděl jsem to jistě:) Covert Affairs nejsou špatné, jen je to prostě takový ne moc výrazný nadprůměr, který nepřináší nic nového a jeho styl je podle mě v daném žánru nevhodně zvolený - rozhodně potom, co tu bylo Alias. Srovnání s ním se prostě nemůže V Utajení vyhnout, a nevychází z něj nejlíp, i když si vzpomenete na šílené vychytávky, absurdní bitky a všemocného Rambaldiho - to všechno totiž k Alias patřilo a byla to zábava. Covert Affairs neskýtají nic moc k zapamatování, alespoň pokud nemáte extrémní zálibu v hercích známých jen víceméně hardcore seriálovým fandům. 60%(7.12.2012)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +moje oblíbená Piper Perabo konečně v seriálu a navíc v hlavní roli, další známé tváře se tu sešli Christopher Gorham (Jake 2.0 a Ostrov smrti), Kari Matchett (24 hodin a Invaze), Sendhil Ramamurthy (Hrdinové), takže je na koho koukat -utahaný a slabý scénář, hlavní postava není natolik zajímavá, aby mě zajímala, málo akce i napětí, není to z obrazovky cítit, občas nudí/// V utajení mě svojí první epizodou velice oslovilo. Bohužel se děj v dalších částech hodně rozmělnil a stalo se mi víckrát, že jsem koukal na hodinky a vyhlížel konec. Dvojí život agentky je téma vždy zajímavé, ale zde ani prostředí rodiny (její sestry) není moc využité. Občas to je dokonce otravné. Navíc při akci má hlavní postava víc štěstí než by bylo zdrávo. Když to uzavřu: sejít se na place v takové sestavě by mi lichotilo, ale příště by to chtělo lepší scénář, aby z toho bylo něco víc než jen průměrný seriál./// Celkem 58%///(25.9.2011)

 • Patw
  *****

  Je to pohodová podívaná a přesně to oceňuji. Herci jsou sympatičtí. Není to zrovna ten nejlepší seriál o agentech, ale baví mě. Piper Perabo role padne jako ulitá. Skvělá nenáročná podívaná = pro mě 4*(19.5.2012)

 • Phobia

  Asi je poněkud unáhlené hodnotit seriál po úvodním dílu, ale stejně to udělám, protože pravděpodobnost dalšího sledování je nízká jak liliputí prostitutka. Důvodem je v první řadě nefunkční chemie mezi mnou a hlavními hrdiny série. Tedy čerstvou agentkou CIA, jejíž barbínoidní vzhled a motivace jednání (byla opuštěna po krátkodobém vztahu, hrůůůza!) jsou mi blízké asi jako Voyager 1. Kecám, Voyager 1 je mi podstatně bližší. Další důležitou postavou je slepý agent Auggie, co má být zřejmě roztomile šarmantní, leč mne jeho skřítkovská image jaksi neoslovuje. Zápletka 1. dílu mě taky nezaujala, takže co? Takže na tenhle všední seriál bez lítosti flatuluji.(11.4.2011)

 • Eawy
  ***

  Nezvykla som pozerať seriály podobného typu. Nie, že by boli zlé, ale veľmi ma to nebavilo. Prvá časť bola dobrá, bolo to niečo nové a pri originálnom znení som si pomyslela:,, Veľmi slušné," ako však ďalšie epizódy pokračovali, stratilo to počiatočný lesk, podkopalo sa to niekam nižšie. Čo ale drží tento seriál pohromade, okrem celkom príjemného obsadenia je podľa mňa vzťah Annie a Auggieho. To, že zostáva na čisto priateľskej úrovni, nezaraďuje tento seriál medzi ostatné seriály, kde sa hlavná postava vždy zapletie s kolegom. Dúfam, že v plánovanej druhej sérii, tento vzťah neporušia, a som zvedavá, čo scenáristi vymyslia. dala by som presných 50%.. 10% je naviac za tú prvú časť:D(22.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace