V utajení (TV seriál)

Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Jamie Barber

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara

TV/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +moje oblíbená Piper Perabo konečně v seriálu a navíc v hlavní roli, další známé tváře se tu sešli Christopher Gorham (Jake 2.0 a Ostrov smrti), Kari Matchett (24 hodin a Invaze), Sendhil Ramamurthy (Hrdinové), takže je na koho koukat -utahaný a slabý scénář, hlavní postava není natolik zajímavá, aby mě zajímala, málo akce i napětí, není to z obrazovky cítit, občas nudí/// V utajení mě svojí první epizodou velice oslovilo. Bohužel se děj v dalších částech hodně rozmělnil a stalo se mi víckrát, že jsem koukal na hodinky a vyhlížel konec. Dvojí život agentky je téma vždy zajímavé, ale zde ani prostředí rodiny (její sestry) není moc využité. Občas to je dokonce otravné. Navíc při akci má hlavní postava víc štěstí než by bylo zdrávo. Když to uzavřu: sejít se na place v takové sestavě by mi lichotilo, ale příště by to chtělo lepší scénář, aby z toho bylo něco víc než jen průměrný seriál./// Celkem 58%///(25.9.2011)

Ani ne (light edition) Alias jako spíš spojení některých špionážních prvků s méně odlehčenou verzí Chucka (viz. titulková sekvence:)). Nebudeme si tady nic nalhávat, vše tu stojí a padá s Piper Perabo a jejím vzhledem, komu se nelíbí, tomu se určitě nebude líbit seriál (ale ty její podpatky... a úsměv:)). Covert Affairs jinak nepředstavují žádnou revoluci ani velkou změnu, jen využívají klasická klišé a budeme muset čekat, co tvůrci hodlají provést s Annie a jejím "milence" v pozadí. Šance tu jsou, i když ne příliš veliké. Díly jsou totiž dost obyčejné, docela pomalé a čekání na něco originálního se smutně protahuje. Druhá sezona pokračuje ve všem nastoleném a prohlubuje některé postavy. Od dechovka na léto. Druhá sezona zatím příjemná, škoda velmi pomalého rozvoje vedlejších postav jako je Jay. Ovšem 10. díl precizní včetně "mafiánské" procházky kuchyní na jeden záběr. Tak finále druhé řady dobré, ale celá sezona bez hlavního tématu (nepočítejme "ztrátu osobních vztahů agentů") prostě těžko výrazně zaujme. Ovšem práce s charaktery čím dál lepší, snad tvůrci budou trochu gradovat děj...(12.8.2010)

• Attta

Musím přiznat, že jsem neviděl všechny epizody, ale viděl jsem dostatečné množství na to abych mohl tento seriál posoudit. V podstatě to není nic koukatelného, nic nového, nic zajimavého a spíš naopak je to nudná americká odrhovačka plná klišé.(26.8.2012)

• McClane

nemůžu hodnotit, protože jsem nebyl schopen dokoukat pilot. Nesympatická hlavní hrdinka s obrovskou hubou, že by do ní narvala i baskeťák a slepec, to je opravdu hodně mimo...(27.9.2010)

• Crocuta

Piper Perabo mám rád, ale to je asi tak všechno (ač to není zrovna málo), co stojí v tomhle seriálu plném klišé, stereotypů a občas i vyložených stupidit za vidění.(23.9.2012)