V utajení (TV seriál)

Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Jamie Barber

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara

Z mladé, hezké a sympatické slečny, která se nešťastně zamilovala do prevíta, který ji opustil, se náhle stává agentka CIA, která ještě s nedokončeným výcvikem je poslána do akce. Jelikož je ale zkrátka výjimečná a má talent, dokáže se dostat z jakékoli nebezpečné situace. O takovéto hrdince vypráví právě seriál Covert Affairs z produkce USA Network, který kromě této hrdinky nabízí komplikovanější děj, různé zajímavé akce a spoustu sympatických postav. Ale ve výsledku se jedná o dosti odpočinkový seriál. První série Covert Affairs nepřináší nic, co bychom už někde neviděli. Mladá agentka musí přerušit svůj výcvik a hned je poslána do CIA na speciální misi, náhle je součástí agentury CIA a musí plnit širokou škálu misí, zatímco se její osobní a pracovní život různě proplétá s jejím zmizelým přítelem. Čímž se děj lehounce komplikuje. Avšak nemohu říci, že bych se po čas sledování nudil…to rozhodně ne, ale ani nemám důvod o tom psát ódy, takže 70%.(22.8.2014)

Je to pohodová podívaná a přesně to oceňuji. Herci jsou sympatičtí. Není to zrovna ten nejlepší seriál o agentech, ale baví mě. Piper Perabo role padne jako ulitá. Skvělá nenáročná podívaná = pro mě 4*(19.5.2012)

• danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Piper Perabo(17.1.2011)

• Phobia

Asi je poněkud unáhlené hodnotit seriál po úvodním dílu, ale stejně to udělám, protože pravděpodobnost dalšího sledování je nízká jak liliputí prostitutka. Důvodem je v první řadě nefunkční chemie mezi mnou a hlavními hrdiny série. Tedy čerstvou agentkou CIA, jejíž barbínoidní vzhled a motivace jednání (byla opuštěna po krátkodobém vztahu, hrůůůza!) jsou mi blízké asi jako Voyager 1. Kecám, Voyager 1 je mi podstatně bližší. Další důležitou postavou je slepý agent Auggie, co má být zřejmě roztomile šarmantní, leč mne jeho skřítkovská image jaksi neoslovuje. Zápletka 1. dílu mě taky nezaujala, takže co? Takže na tenhle všední seriál bez lítosti flatuluji.(11.4.2011)

• Beagle

V zásadě jde o to, zda máte rádi Piper Perabo nebo/a seriály podobného ražení. Jestli jste si odpověděli ano, dejte tomuhle seriálu na nedělní odpoledne klidně šanci.(26.8.2012)