V utajení (TV seriál)

Covert Affairs

Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara, Carl Ng, Tedd Dillon, George Tchortov, Seeta Indrani, Richard Waugh

Vidím to tak na 70%, líbí se mi úvodní znělka, která je patrně z pera stejhného autora jako ta u Chucka. Časem dopíšu víc...(22.6.2011)

Je to pohodová podívaná a přesně to oceňuji. Herci jsou sympatičtí. Není to zrovna ten nejlepší seriál o agentech, ale baví mě. Piper Perabo role padne jako ulitá. Skvělá nenáročná podívaná = pro mě 4*(19.5.2012)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +moje oblíbená Piper Perabo konečně v seriálu a navíc v hlavní roli, další známé tváře se tu sešli Christopher Gorham (Jake 2.0 a Ostrov smrti), Kari Matchett (24 hodin a Invaze), Sendhil Ramamurthy (Hrdinové), takže je na koho koukat -utahaný a slabý scénář, hlavní postava není natolik zajímavá, aby mě zajímala, málo akce i napětí, není to z obrazovky cítit, občas nudí/// V utajení mě svojí první epizodou velice oslovilo. Bohužel se děj v dalších částech hodně rozmělnil a stalo se mi víckrát, že jsem koukal na hodinky a vyhlížel konec. Dvojí život agentky je téma vždy zajímavé, ale zde ani prostředí rodiny (její sestry) není moc využité. Občas to je dokonce otravné. Navíc při akci má hlavní postava víc štěstí než by bylo zdrávo. Když to uzavřu: sejít se na place v takové sestavě by mi lichotilo, ale příště by to chtělo lepší scénář, aby z toho bylo něco víc než jen průměrný seriál./// Celkem 58%///(25.9.2011)

Z mladé, hezké a sympatické slečny, která se nešťastně zamilovala do prevíta, který ji opustil, se náhle stává agentka CIA, která ještě s nedokončeným výcvikem je poslána do akce. Jelikož je ale zkrátka výjimečná a má talent, dokáže se dostat z jakékoli nebezpečné situace. O takovéto hrdince vypráví právě seriál Covert Affairs z produkce USA Network, který kromě této hrdinky nabízí komplikovanější děj, různé zajímavé akce a spoustu sympatických postav. Ale ve výsledku se jedná o dosti odpočinkový seriál. První série Covert Affairs nepřináší nic, co bychom už někde neviděli. Mladá agentka musí přerušit svůj výcvik a hned je poslána do CIA na speciální misi, náhle je součástí agentury CIA a musí plnit širokou škálu misí, zatímco se její osobní a pracovní život různě proplétá s jejím zmizelým přítelem. Čímž se děj lehounce komplikuje. Avšak nemohu říci, že bych se po čas sledování nudil…to rozhodně ne, ale ani nemám důvod o tom psát ódy, takže 70%.(22.8.2014)

• Beagle

V zásadě jde o to, zda máte rádi Piper Perabo nebo/a seriály podobného ražení. Jestli jste si odpověděli ano, dejte tomuhle seriálu na nedělní odpoledne klidně šanci.(26.8.2012)

• - Vyjma pilotního dílu jsou všechny názvy epizod první série shodné s tituly skladeb skupiny Led Zeppelin. Všechny epizody druhé série pak mají názvy shodující se s pojmenováním písní skupiny R.E.M. (prokda)

• - Poradkyní pro pilotní díl seriálu byla bývalá agentka Valerie Plameová, jejíž totožnost byla odhalena v roce 2003 v novinách, které tehdy doprovázel velký politický skandál. Valerie napsala o svém působení v CIA knihu. (prokda)

• - V roce 2010 byla Piper Perabo nominována na Zlatý glóbus za nejlepší ženský herecký výkon v televizním seriálu v kategorii drama. (prokda)