V utajení (TV seriál)

Agentka bez minulosti

Akční / Krimi / Drama

USA, 2010, 75x45 min

Jamie Barber

Piper Perabo, Christopher Gorham, Kari Matchett, Anne Dudek, Peter Gallagher, Sendhil Ramamurthy, Gregory Itzin, Sarah Clarke, Oded Fehr, Richard Coyle, Hill Harper, Michelle Ryan, Eion Bailey, Lana Parrilla, Zuleikha Robinson, Hubert Boorder, Anna Camp, Jamie Anne Allman, Daniella Alonso, Eric Lively, Devin Kelley, Benedict Wong, Noam Jenkins, Mousa Kraish, Ennis Esmer, Rena Sofer, Daniel Matmor, Travis Hedland, Ruth Kearney, Sergio Di Zio, Eriq La Salle, Tim Progosh, Kate Trotter, Dan Lett, Navid Negahban, Barbara Kaudelka, James McGowan, Matias Varela, Urs Remond, Jocko Sims, Nelson Lee, Vanessa Matsui, Nazneen Contractor, Simon Kassianides, Lara Kelly, Murathan Muslu, Pauline Wong, Natalie Krill, Ian Matthews, Lyndie Greenwood, Amy Jo Johnson, Perrey Reeves, Constance Wu, Kevin Jubinville, Dylan Taylor, Jeff Pangman, Duane Murray, Patrick Sabongui, Damon Runyan, Paulino Nunes, Melanie Scrofano, Helena Soubeyrand, Ben Lawson, Adoni Maropis, Amanda Brugel, Jim Annan, Kristian Bruun, Arnold Pinnock, Christian Lloyd, Demore Barnes, Ole Dupont, Richard Short, Julian Acosta, Gord Rand, Brad Borbridge, Jennifer Gibson, Shailene Garnett, Deborah Drakeford, John Watson, Fane Tse, Omid Abtahi, Joy Tanner, Jason Gosbee, Thomas Levin, Chris Anton, Joe Toedtling, Kate Drummond, Nic Bishop, Vladimir Jon Cubrt, Lisa Kimberley, Hamish McEwan, Joshua Peace, Gabe Grey, Gordon S. Miller, Miranda Edwards, Matthew Bennett, Allen Keng, David Huband, Lamont James, David O'Hara, Carl Ng
  • mysiak

Pilot nemasný, neslaný...ale nádej na dobrý akčný seriál tu je...(15.7.2010)

• danecek24

68. Zlatý Glóbus za rok 2010 - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Piper Perabo(17.1.2011)

• Deverant

Víceméně náhodou zhlédnutá jinak totálně plytká a nezajímavá episoda 4 druhé série, kde na konci italskej novinář říká "můžu dal pracovat díky CIA" a myslí se to jako na vážno? wtf?(2.6.2012)

• Crocuta

Piper Perabo mám rád, ale to je asi tak všechno (ač to není zrovna málo), co stojí v tomhle seriálu plném klišé, stereotypů a občas i vyložených stupidit za vidění.(23.9.2012)

Vidím to tak na 70%, líbí se mi úvodní znělka, která je patrně z pera stejhného autora jako ta u Chucka. Časem dopíšu víc...(22.6.2011)