Hlavně za vynikajícího Shapira a velmi slušnýho Ferella... Všechno ostatní spíš teda obří zklamání... ale třeba až opadne zřejmě nerealisticky vysoký očekávání, možná ještě ta třetí * nakonec taky ještě přibude... zatím by to bylo spíš hlavně teda z milosti.... i když svoje světlý místa má a veškerý kopírování a variování originálu není ani zdaleka až tak otřesný jako v případě novejch star wars, zůstává spíš tedy z větší míry poněkud promeškanou příležitostí.(17.2.2016)

Prišlo, odišlo, občas pobavilo, neurazilo, nenadchlo, nevytvorilo presvedčenie, že ste videli komédiu roka. Niektoré vtipy príjemne WTF, presne tak, ako to mám rád a skvelý Kiefer Sutherland (podávajúci jeden z najlepších výkonov svojej kariéry) by si aj so svojou bandou zaslúžil rip-off resp. spin-off. Inak také... no, čo ja viem.(16.12.2016)

• Paxxx.cz

Snad už podeváté jsem viděl jednu z mých oblíbených dvojic- Stiller Willson v jednom filmu. Od zoolandera jsem v podstatě nic nečekal. Jde o takovou jednoduchou komedii kde se jen zřídka posumějete a to především díky několika mini rolím známých tváři- mě např. nejvíce rozesmály scény se Sutherlandem...Pro mě 4/10.(18.3.2017)

• EvilPhoEniX

Zoolander 2: Ústřední zápletka filmu: Kdo zabil Justina Biebera !! Opravdu ? Tohle je snad největší fail, co jsem za poslední dobu viděl. Všichni herci zde přehrávají a vůbec nejsou vtipní, naopak jsem se kolikrát až styděl za jejich herecký výkon. Zasmál jsem se asi jen 1 a to hned první hláškou " Donesl jsem ti Netflix". Angličtina Penelope Cruz je místy děsivější než samotný film. Ben Stiller klesl na úroveň 0. 1* za účast cameii jako Susan Boyle či Katy Perry. Špatné, sotva dokoukatelné. 15%(15.5.2016)

• Ivoshek

Hodnotím jenom prvních asi třicet minut, poněváč pak jsem usnul a už se neprobral. A to nemyslím v nadsázce, fakt jsem usnul. Ta první půlhoďka nebyla vyloženě zlá, jenže ve srovnání s prvním Zoolanderem je Erik Toolanader buď slabý nebo vykrádá sám sebe. Možná je ve zbylých 72 minutách lepší a já mu tím hodnocením křivdím. Hm. No a co.(9.3.2016)

• Ben Stiller

• - Ako súčasť reklamnej kampane sa Ben Stiller a Owen Wilson objavili na prestížnej módnej prehliadke Paris Fashion Week. (figliar)

• - Natáčení probíhalo během čtyř jarních měsíců roku 2015 v Římě a v seznamu lokací nechybí historicky nejvýznamnější místa: Fórum, Pantheon, Caracallovy lázně, palác Venezia, Muzeum současného umění, řeka Tibera, palác dei Congressi a legendární studia Cinecitta. (Zdroj: CinemArt)

• - Eddie Murphy vyjádřil velký zájem zahrát si v Zoolander 2, ale nakonec z toho nic nebylo. Jonah Hill si měl ve filmu zahrát, ale nakonec odstoupil. (BloodMax)