• Mrkvič

Nemůžu hodnotit, když jsem film viděl zatím jen (bohužel) se zprasenými titulky z translátoru :( Ale. Odkazů na první díl je spousta. Skalní fanoušky potěší, jenže mi to přijde dosti laciné. Vlastních nápadů má dvojka spoustu, tak tolik odkazů snad ani nebylo potřeba. Humor vzešlý z dialogů/monologů jsem bohužel často nepobral kvůli výše zmíněnému, ale jinak jsem se nasmál dost. Will Ferrell opět nemá chybu a když se objeví na scéně, film se konečně rozjede. Do té doby je jen pár vtipných momentů s trénováním pohledů či různými dalšími zoolanderovinami.(18.5.2016)

Perfektní. I přes nízké hodnocení jsem se ani v nejmenším nenechal odradit a zůstával jsem v zarytém přesvědčení, že to bude stejně jeblé jako jednička a že si to užiju. A nemýlil jsem se. Začátek i přes perfektní(ho) All poněkud volnější, ale jak se dostane na scénu Mugatu, nemá to chybu. A finále? Jedno z nejlepších a rozhodně lepší než v jedničce. Hned po filmu jsem měl pocit, že kdyby mi promítač nabídl extra prodlouženou jízdu v podobě druhé projekce, tak bych mu bez rozmýšlení řekl "Rozdejte karty, pane Sýkoro!"... Adam, Eve and Steve... Brilliant... 100%(8.3.2016)

• SaNcHeZ_cz

Zoolander No. 2 je ukázkovým příkladem k tomu, jak netočit pokrčování. Adaptace snad všech možných nešvarů, které v Hollywoodu adaptují sequely k úspěšným filmům dokázala z naivně oddechové podívané udělat umělou, přehnaně nucenou a nesmírně přepálenou podívanou i na poměry této série. Ben Stiller se sice i jako herec i jako režisér může snažit sebevíc, ty základní stavební kameny mu tam ale chybí a těch mnoho chyb v průběhu filmu nezachrání ani ty tři nebo čtyři vyložené dobré či humorné momenty. Tohle zkrátka nefunguje. Bohužel budu muset projekci tohoto filmu označit za jeden z nejhorších zážitků, které jsem v kině zažil. A to jsem prosím byl na skvostu jménem Sídliskový sen.(21.2.2016)

• - Během psaní scénáře měl Stiller pro roli inteligentní a supersexy vyšetřovatelky v hlavě jedinou herečku – jedinečnou Penélope Cruz. „Od začátku to byla jedině Penélope. Během psaní jsem si rád představoval, jak ty věty říká svým přízvukem. Byla jednou z prvních lidí, které jsem oslovil, a ona velmi rychle souhlasila. Byl jsem opravdu šťastný, protože jsem si nedokázal představit nikoho jiného, kdo by to mohl hrát." (Zdroj: CinemArt)

• - Derek Zoolander sa stal reklamnou tvárou pre nový model Fiat 500X crossover, na rok 2016. (figliar)

• - Eddie Murphy vyjádřil velký zájem zahrát si v Zoolander 2, ale nakonec z toho nic nebylo. Jonah Hill si měl ve filmu zahrát, ale nakonec odstoupil. (BloodMax)