Haprovalo mi to sem tam mezi dvěma a třema hvězdama, jenže ač uznávám, že oproti prvnímu dílu jde o level down narvanej vším možným i nemožným, i tak jsem se celkem bavila. Navíc nemůžu hejtovat film, kterej je o lidech tak krásných, že bych mezi ně sama zapadla. Možná bych je i přebila, mám rozjetejch několik slušnejch výrazů. A když už mi to málem na ty dvě i tak uklouzlo, přišla Mila. A ta to se mnou dycky uměla. Rozcupovala mou tělesnou schránku rychleji, než Biebera zásobník. Zoolander není intelektuální art kousek, tak ode mě nečekejte intelektuální hodnocení, natož koment, tady si hodnocení berou na starost nejnižší lidský pudy a vypláchnutej mozek. Relax!(26.5.2016)

• hrona

Jedničku mám rád, ta mě bavila svým nápadem. Dvojka už bohužel moc vaří z vody, opakuje gagy z jedničky a je na můj vkus tentokrát až příliš ujetá. I obsazení slavných herců v pidi-rolích mě moc nezaujalo, zejména Benedict a Keifer. Pár forů ovšem zde také je, to bych křivdil, ale celkově je to o dost slabší bratříček. 2,5.(20.6.2016)

Obmedzenosť a uletenosť z jednotky síce ostala, ale už nie v takej miere, aby to bolo považované za výborné. Samozrejme, pár scénok ma svojou hlúposťou pobavilo, no žiadalo sa mi ich podstatne viac, pričom film neprišiel ani s ničím novým, len staré známe gagy. Výsledný dojem je preto iba priemerný. Dvojka výrazne zaostala za očakávaniami. 60/100(21.5.2016)

• TeeAge

Trailer ma navnadil na poriadny vtipný, nápaditý guláš. Nakoniec však čistokrvného humoru bolo pramálo, a väčšinou prevládala krčovitá snaha vytvárať niečo, čo mohlo fungovať pred 15 rokmi. Doba sa ale posunula, a tým pádom si v dobrom spomínam len na dve scény: 1) Rozstrielali ho! 2) Aqua Vitae s kentaurom - tak brutálne som sa už dávno nezasmial - za to silná hviezda. Ale inak...(29.6.2016)

Ono je to hrozně debilní a málo vtipný. Ale naschvál a s domyšlenou nadsázkou a jakousi reflexí aktuálních hodnot: "Můj syn je zlej člověk! Proč? Protože je tlustej!". Každopádně za zabití Justina Biebra získal Zoolander spoustu plusovejch bodů.(29.2.2016)

• Ben Stiller