Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Filmmaniak
  ****

  Občas o něco řidší než jednička, místy naopak našlapanější ve smyslu "více téhož" a ve výsledku nehorázná zábava jako kráva, pokud vám tedy Zoolanderův velmi specifický styl humoru kombinující praštěnost, sofistikovanost, bizarní ujetost a absurdnost sedne. Každopádně trefa do černého pro ty diváky, kterým se líbil první Zoolander, jeho pokračování je totiž něco velmi podobného - totální zhovadilost natočená lidmi, kteří mají nezanedbatelné filmařské schopnosti, nejsou hloupí, mají cit pro komediální timing a pro nejrůznější styly humoru od komiky s vážnou tváří přes maniakální pitvoření až po všechny možné podtypy satiry a parodie. Film má pomalejší rozjezd, pár hluchých míst se najde a ne všechny vtipy fungují, ale třeba posledních dvacet minut jsem se smál už téměř nepřetržitě. Delší recenze ZDE.(15.2.2016)

 • ben666
  ***

  2 hvězdičky za film, 5 hvězdiček za zabití Justina biebra.(26.6.2016)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Proboha, co to bylo?(19.6.2016)

 • xxmartinxx
  **

  Bolestivá křeč, kde timing neexistuje a vtipy, které snad na papíře byly vtipné, padají ospalou realizací. Ždímání starých nápadů bez jakékoliv invence. Ostuda.(16.2.2016)

 • Disk
  **

  Nalijme si čistého vína. Derek Zoolander je ve svém druhém snímku nejprůměrnější průměr a zoufale vaří z vody. Jsem velice zklamán. Pouze úvodní scéna s Justinem Bieberem je geniální skvost. Kariéra kdysi slavného Bena Stillera je odepsaná.(16.2.2016)

 • Ben Stiller

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace