Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  I po tolika letech vypadají Zoolander s Jeníčkem stále stejně. Fandové jedničky museli čekat neskutečných 15 let, ale modelové opět září na molech a na stříbrných plátnech a neskutečně si to užívají. Vlastně se jedná o obrovskou směsici neskutečně přepálených gagů zásadně cílených na americkou popkulturu s haldou více či méně povedených cameí známých celebrit. A že je jich opravdu hodně. Pokud má člověk náladu vypnout mozek a nejlépe i určitý vztah k prvnímu dílu, bude spokojen, jelikož se tradičně jedná o více téhož s příměsí gadgetů moderní doby (rozumějte facebooky a smartphony). Otázka zní, jestli Ben Stiller tak trošku nezmrzl na začátku tisíciletí a má šanci oslovit i novou generaci. První tržby ukazují, že nikoliv. Běžte tedy do kina, minimálně v příštích deseti letech uvidíte blue steel-duckface naposledy...8/10(14.2.2016)

 • Morien
  **

  Plakala jsem jak dojetím, tak zklamáním, tak smíchy.(20.2.2016)

 • Ivoshek
  **

  Hodnotím jenom prvních asi třicet minut, poněváč pak jsem usnul a už se neprobral. A to nemyslím v nadsázce, fakt jsem usnul. Ta první půlhoďka nebyla vyloženě zlá, jenže ve srovnání s prvním Zoolanderem je Erik Toolanader buď slabý nebo vykrádá sám sebe. Možná je ve zbylých 72 minutách lepší a já mu tím hodnocením křivdím. Hm. No a co.(9.3.2016)

 • LiVentura
  *

  Tolik potenciálu... ale nič!(1.7.2016)

 • Kothy
  ***

  To byla ale neskutečná blbost. Bohužel je to klasická 2, na 1 to prostě nemá. Staré známé tváře jsou opět zpátky, aby čelily novému nebezpečí. Děj se posouvá o 15 let dopředu a svět se hodně změnil. Derek ani Jeníček už se nevěnují modelingu a užírají se svými vlastními problémy. Nová šance prorazit ve světě modelingu je ale postaví zpět na nohy a oni čelí novým výzvám. Opět je zpátky i Mugatu, který jim pěkně zatopí. Na scénu přichází i Derekův syn Derek jr. Asi nemá cenu zmiňovat, jak stupidní je zápletka, protože proti ní byl minulý díl ještě v pohodě. Většina děje se odehrává v Římě, kde se koncentruje veškerá akce. Trochu to zachraňuje pohledná agentka módního Interpolu v podání Penélope Cruz, která i ve svém věku vypadá pořád skvěle. :) Snad už ani další díl nebude... Zase zde můžeme vidět spoustu štěků známých osobností, jako jsou například: Justin Bieber, Benedict Cumberbatch, John Malkovich, Katy Perry, Sting, Susan Boyle, Skrillex, Neil deGrasse Tyson, M.C. Hammer nebo Kiefer Sutherland. "Najde tvého syna v nějaké duté bázï." :D(30.6.2016)

 • Ben Stiller

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace