Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  **

  První Zoolander ve mě vyvolal tolik záchvatů smíchu (o mém nechápajícím okolí pomlčím), že se za sebe po letech stále stydím (a opravdu už nezkouším natrénovat magnum...). Byl jsem u vytržení, že Ben Stiller dokázal natočit něco tak chytrého, hloupého, popkultirního i metakulturního. Pak po letech přišel druhý Zoolander. Musel jsem ho vidět (jako každý film Penelope Cruz, hups).A výsledek ve mě vyvolal několik pocitů. První je naprosté zoufalství, protože jsem buď zestárl nebo se Stiller opravdu netrefil naprosto do ničeho, co by mě pobavilo (vlastně až na dvě scény v závěru a prsa Penelope Cruz, zase hups). Jenže pak jse si uvědomil, že můj obličej má nějaký známý výraz, ano, byl to magnum, od půlky filmu se mi totiž obličej zasekl v tomhle pohledu a já ... si to uvědomil až na konci. A to byl můj druhý, zásadní pocit, protože Zoolander je vlastně neuvěřitelně trefná a bolestivě nevtipná (protože to ani vtipné není) kritika současného světa, médií, sociálních sítí, celebrit, pseudocelebrit, módní branže, modelek, modelů, plavek, velkých prsou, skupinového sexu a vztahů uvnitř takovýchto skupin! Je to zásadní film pro určitou skupinu lidí, kterých se stejně jako mě tato problematika týká a hledají pochopení v tomhle nepochopitelném světě. Tohle je film o dnešní době. Možná víc, než si sami autoři uvědomovali... PS: mimochodem, hraje v tom Penelope Cruz, její kariéru modelky v plavkách bohužel zhatil rapidní nárust jejího poprsí. Podle mě je to osobní tragédie až celosvětového rozsahu. Chci, aby věděla, že na ní myslím každý večer... Snad jí to pomůže. PPS: v tomhle filmu je sirotčinec, který je snem každého dospívajícího chlapce. Možná i dívky. Prostě to tam je tak neskutečně sexy, že bych tam za pobyt i platil...(22.5.2016)

 • Kothy
  ***

  To byla ale neskutečná blbost. Bohužel je to klasická 2, na 1 to prostě nemá. Staré známé tváře jsou opět zpátky, aby čelily novému nebezpečí. Děj se posouvá o 15 let dopředu a svět se hodně změnil. Derek ani Jeníček už se nevěnují modelingu a užírají se svými vlastními problémy. Nová šance prorazit ve světě modelingu je ale postaví zpět na nohy a oni čelí novým výzvám. Opět je zpátky i Mugatu, který jim pěkně zatopí. Na scénu přichází i Derekův syn Derek jr. Asi nemá cenu zmiňovat, jak stupidní je zápletka, protože proti ní byl minulý díl ještě v pohodě. Většina děje se odehrává v Římě, kde se koncentruje veškerá akce. Trochu to zachraňuje pohledná agentka módního Interpolu v podání Penélope Cruz, která i ve svém věku vypadá pořád skvěle. :) Snad už ani další díl nebude... Zase zde můžeme vidět spoustu štěků známých osobností, jako jsou například: Justin Bieber, Benedict Cumberbatch, John Malkovich, Katy Perry, Sting, Susan Boyle, Skrillex, Neil deGrasse Tyson, M.C. Hammer nebo Kiefer Sutherland. "Najde tvého syna v nějaké duté bázï." :D(30.6.2016)

 • Spiker01
  ****

  I po tolika letech vypadají Zoolander s Jeníčkem stále stejně. Fandové jedničky museli čekat neskutečných 15 let, ale modelové opět září na molech a na stříbrných plátnech a neskutečně si to užívají. Vlastně se jedná o obrovskou směsici neskutečně přepálených gagů zásadně cílených na americkou popkulturu s haldou více či méně povedených cameí známých celebrit. A že je jich opravdu hodně. Pokud má člověk náladu vypnout mozek a nejlépe i určitý vztah k prvnímu dílu, bude spokojen, jelikož se tradičně jedná o více téhož s příměsí gadgetů moderní doby (rozumějte facebooky a smartphony). Otázka zní, jestli Ben Stiller tak trošku nezmrzl na začátku tisíciletí a má šanci oslovit i novou generaci. První tržby ukazují, že nikoliv. Běžte tedy do kina, minimálně v příštích deseti letech uvidíte blue steel-duckface naposledy...8/10(14.2.2016)

 • Janek
  **

  První Zoolender je výborná střelená komedie, která se zkrátka povedla. Co do vtipu nesrovnatelně hustší a sympatických 85 minut dlouhá. Pokračování je o dvacet minut delší, táhne se a ve svých nejlepších špecích příliš nefunguje, protože jen recykluje. :/(18.2.2016)

 • SeBig
  *

  Hodně špatnej pokus o vtip.. fakt jenom minimum vtipných situací, který ovšem byli hned zapomenutý. Spíš sem celý film kroutil hlavou, jak někdo může takovou sračku vymyslet. Opakovaný vtip neni vtipem.. tentokrát to ani Ferrel nezachránil a to jsem mu věril. Katastrofa. Jedna hvězda za tak cca dvě vtipný scény.(23.5.2016)

 • Ben Stiller

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace