• Morien

Plakala jsem jak dojetím, tak zklamáním, tak smíchy.(20.2.2016)

• Xmilden

Jeden z nejhorších producentských nápadů za poslední léta byl natočit pokračování kdysi mírně zajímavého Zoolandera. Samozřejmě ani první díl není dneska v mých očích kdovíjaký skvost. Jedná se o ten typ filmu, který přestože se mě vcelku líbil před více než 10 lety, to kouzlo už v podstatě ztratil. Takže nyní dostáváme druhý díl a narovinu musím prozradit že je to těžký průser. Ve filmu komediální stránka vůbec nefunguje. Postavy jsou už tak neskutečně blbé, až to ruší. Jedinou trošku solidní scénou je Mugatův útěk z vězení, ale na tenhle záblesk vůbec nic nenavazuje. A to jako že opravdu NIC. Stillerovy poslední filmy byly fajn zábava a jeho Walter Mitty dosáhl na hodně vysoké hodnocení zcela poprávu. Jenže na Zoolanderovi se to vůbec neodrazilo. Nechci už nikdy znovu koukat. 15%(19.5.2016)

Potěšila a pobavila spousta detailů, oceňuju, kolik lidí se zapojilo.. ale mám z toho ten dojem, že se štáb při natáčení bavil víc než pak diváci v kině. Snad kdyby to bylo trochu kratší. Jinak začátek s Bieberem super. 7/10(25.2.2016)

Je to vážně psina. Rozhodně nemůžete čekat inteligentní humor, ale na druhou stranu, fekalni humor se tam taky nevyskytuje.(18.2.2016)

• Doudis19

Tak tohle se nepovedlo. Myslím si, že s tolika pěnezy by to zvládl natočit i trapáček typu Trošky a nedopadlo by to o moc hůř. Jen minimum fórů stojí za úsměv natož smích a ani fůra cameo roliček za moc nestojí. Stiller zklamal. Po senzačním Walteru Mittym navíc dost nečekaně a o to víc bolestně.(29.2.2016)

• Ben Stiller