Ono je to hrozně debilní a málo vtipný. Ale naschvál a s domyšlenou nadsázkou a jakousi reflexí aktuálních hodnot: "Můj syn je zlej člověk! Proč? Protože je tlustej!". Každopádně za zabití Justina Biebra získal Zoolander spoustu plusovejch bodů.(29.2.2016)

Uf. Zoolander 2 byl jeden z mála filmů, na které jsem se těšil. Nečekal jsem, že to bude takový nářez jako jednička ale... Ale nemůžu se zbavit jakési nechuti. Náběh na opulentní dobrodružně bondovsko-mysteriozněbrownovskou vlnu mě docela mrzel a znechucoval. Samotný Zoolander se stal asi nejhorší postavou filmu. Suchý, nudný, nezáživný. To i ten Jeníček ještě dokázal pobavit (vždycky jsem ho ale měl radši než Dereka). Spousta vtipů mi přišla tlačených na sílu a moc prvoplánovitých, až se měnili v trapnost. Naštěstí to zachraňují vedlejší postavy. Mugatu Willa Ferrella je pořád super, možná ještě lepší, než v jedničce. Až při jeho návratu mi srdce zaplesalo. Naprosto mě rozsekal Kiefer Sutherland, z něj jsem fakt chcal smíchy. Ano, nečekal jsem úžas jedničky, ale takový pád taky ne. 2.5*(19.5.2016)

Tak takovou úleťárnu jsem už dlouho neviděl, to se musí nechat. A Valentino by měl přestat chodit do solárka :)(18.2.2016)

Potěšila a pobavila spousta detailů, oceňuju, kolik lidí se zapojilo.. ale mám z toho ten dojem, že se štáb při natáčení bavil víc než pak diváci v kině. Snad kdyby to bylo trochu kratší. Jinak začátek s Bieberem super. 7/10(25.2.2016)

• Revanx

Jednotka stále za 5. Toto je tragédia.(14.5.2016)

• Ben Stiller

• - Pracovný názov filmu bol Twolander. (figliar)

• - Derek (Ben Stiller) používá ve filmu červené autíčko Fiat 850 Spider 1965. (TheDon)

• - Ako súčasť reklamnej kampane strávili Ben Stiller a Owen Wilson nedeľňajšie doobedie vo výklade módneho obchodu Valentino v Ríme, ako živé figuríny. (figliar)