Největší wrestlingová show roku Wrestlemania 24 se uskutečnila 30. března 2008 ve Florida Citrus Bowl (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Pre-Show: Battle Royal o titulový zápas o ECW Championship
2) Finlay vs. JBL (Belfast Brawl)
3) Chris Jericho vs. CM Punk vs. Carlito vs. Shelton Benjamin vs. John Morrison vs. Mr. Kennedy vs. MVP (Money in the Bank Ladder Match)
4) Batista vs. Umaga
5) Chavo Guerrero vs. Kane (ECW Championship)
6) Ric Flair vs. Shawn Michaels (Pokud Ric Flair prohraje, bude muset ukončit kariéru)
7) Beth Phoenix & Melina vs. Ashley & Maria (Playboy BunnyMania Lumberjill Match)
8) Randy Orton vs. John Cena vs. Triple H (WWE Championship)
9) Floyd Mayweather Jr. vs. Big Show (No DQ Match)
10) Edge vs. The Undertaker (World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

fabuloso

Najprv to, čo ma sklamalo. Bolo to najmä zosmiešnenie Chava Guerrera v zápase proti Kaneovi. Zápas trval 7 sekúnd, čo je najmenej v celej histórii WrestleManie. Zosmiešnený bol aj Big Show, keď ho v boxerskom zápase zdolal Floyd Mayweather, ktorý je o tri hlavy menší a asi o sto kíl ľahší. Napriek tomu u mňa prevládali pozitívne dojmy. Dojímavým momentom bola rozlúčka Ricka Flaira. Je to človek, ktorý skutočne miluje wrestling a právom bol uvedený do Hall of Fame. Zaujímavý bol aj main event. Undertaker v ňom podľa očakávania zdolal Edgea. Aj napriek niektorým nedostatkom hodnotím celú šou pozitívne. ()

Hyb_rid

Předně je třeba vyzdvihnout skvělý Money in the Bank ladder match, HBK vs Flair (Nature Boy zároveň vstoupil do Hall of Fame) a main event Taker vs Edge. Ostatní zápasy mě ničím neoslnily a našlo by se pár hluchých míst ()

Paity

Stále dobré, ale tak trochu ztrácející dech. Přehršle jmen, která ani člověk nemůže znát, pokud to nesleduje pořád mě trochu frustruje. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Light It Up“ od Rev Theory. Druhou oficiální skladbou je píseň „Snow“ od Red Hot Chili Peppers. (TheSpearCZ)