poster

Hvězdář

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 2 min

Režie:

Filip Renč

Hrají:

Jiří Paroubek
 • korbitch22
  ***

  Zábavná a trefná politická agitka, rozhodně daleko lepší než sračka s Mádlem Přemluv bábu.I přesto se musím ptát, jestli to patří zrovna sem...(28.12.2012)

 • Ampi
  *

  Originalnější něž přemluv babu, ale i tak to sem nepatří.(22.7.2010)

 • Radek99
  *

  Levná maloměšťácká politická agitka, na jejíž existenci není zajímavého víceméně nic, snad jen ten fakt, že na takovouhle plytkost dá někdo pěkných pár desítek tisíc...(6.9.2010)

 • heyda
  ***

  Snažím se volit nové neokoukané strany středového charakteru, takže je jasný, že nemám rád ani rudochy, ani socpopulisty ani modrý straky. A ačkoli mocichtivé oranžové prasátko se mi hnusí, tak tohle video mě moc nepobavilo. 50%(8.2.2012)

 • Spinosaurus
  *****

  Tento perfektní volební spot by měl být jakýmsi návodem pro ty, kteří se chtějí v budoucnu v této branži pohybovat. Natočeno je to perfektně, dynamicky a se skvělou pointou. Ani já jsem neodolal a snažil jsem se také vytvořit pár úsměvných spotů proti Jiřímu Paroubkovi (viz můj profil). Přál bych si, aby se novodobý agitační směr táhnul tímto směrem.(26.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace