Tvůj bin Ládin (festivalový název)

• Indie

Tere Bin Laden

Komedie

Indie, 2010, 95 min

Abhishek Sharma
  • Fr

Film je satirou na těžké časy ve kterých žijem .... Alimu se americký sen rozplyne už v letadle, když zvedne z podlahy příborový nůž. Tím taky na dlouho končí veškerá legrace. Satiricky se dá reagovat na cokoliv. Jen každej máme jinak nastavenej práh humoru. Tady se mi líbí, jak všichni ví, že točí kravinu a taky se podle toho chovají. Užívají si to a ten jejich spokojenej výraz se často přenáší i na mě. Jinak až na gag s granátem není na co vzpomínat. Komedie zřejmě osloví ty mladší, mě to zase tolik nebralo. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět nahrávku, kterou se dá rozpoutat válka. 2.) Zajímá mě, jakou nahrávkou se dá zase válka zastavit. 3.) Miluju soutěže v kokrhání (kohoutů). 4.) Snažím se vychovat kohouta hrdinu. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(1.2.2011)

Jedna z najlepších indických komédií. Prekvapilo ma, ako veľmi som sa bavila - väčšinou sa mi ich štýl humoru nepáči. Ale ... ale ... toľko úžasných vedľajších charakterov! Od maskérky až po amerického agenta, všetci boli bezchybní. Ak ste sa niekedy čudovali, ako asi vyzerá Usama bez brady, pozrite si Tere Bin Laden. PS: Bez brady je nebezpečne zlatý :D(18.4.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,400,000(4.2.2011)

• Tuax

Tohle mě nechytlo, nebavilo a ani nerozesmálo. Přišlo mi to jako hodně velká blbost se vším všudy. Fajn byl akorát hudební podkres, jinak se mi to prakticky ve všem nelíbilo. Strašná vymývárna mozku. Ta vtipnost mi nepřišla vtipná a to, že výsledná myšlenka filmu je taková, že když budeš podvádět nejdále dojdeš a dosáhneš svého snu. To je mi hodně proti srsti. Sugandha Garg docela příjemná dívčina. Ali Zafar si sympatie tímto zatím tedy nezískal. Ono to zpracování mi přišlo hodně špatné, ani ne béčkové, spíš horší, ovšem nikomu neberu, že se mu to líbí. Každý humor má své zastánce. 2/10(14.12.2013)

• cunicekb

Myslela jsem, že Don je trapnej, ale oproti tomuto je Don film nejlepší kvality! Nemohla jsem to ani dokoukat. Jednu hvězdu za "policejní tanec" v úvodních titulkách....(11.6.2014)