poster

Barbarella

 • Francie

  Barbarella

 • slovenský

  Barbarella

Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Komedie

Francie / Itálie, 1968, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sportovec
  ****

  Při pohledu na toto dílo se vybaví jeho zdařilý český předchůdce KDO CHCE ZABÍT JESSIE. Výtvarně obrazové Vadimovo obžerství místy postrádá - budeme-li srovnávat - byť jen přibližnou regulaci; vkrádá se do něj proto jistá dávka chaotičnosti a zmatečnosti. Platí to nejen pro anděla, který se sám prohlašuje původně letoplaneťanem, ale i některé další momenty (scéna s mučícím pianem, velmi zvláštní pojetí tyrana-tyranky se zvratem v závěrečné části filmu, likvidace revoluční sítě s nádechem parodických prvků). Jakoby se tu inspiroval český pokračovatel ČTYŘI VRAŽDY STAČÍ, DRAHOUŠKU. Komiks, byť francouzsky přežvýkán, zkrátka až příliš prosvítá do struktury díla. Půdorys autorského záměru tu není zdaleka vyčerpán; zdá se, že se Vadimovi i spoluautorovi scénáře vkradly do pera i další aktualizace a asociace dobové atmosféry. Otázek je více než odpovědí. Přesto však BARBARELLA - i pro výkon Fondové v hlavní úloze - za jedno zhlédnutí určitě stojí.(9.10.2013)

 • Indiana
  *

  ÁÁÁÁ, sračka. Možná, že tenhle film má své fanoušky, ale já mezi ně stoprocentně nepatřim.(14.8.2005)

 • Rogue
  *****

  Saudkova Muriel ožila...(5.6.2004)

 • 2Pac
  ***

  Barbarellu je ako kofola a priznava si to. Je neskutocne presladena a ma velmi vela bubliniek. V zaplave vsetkych tych filmov co sa tvaria na to ze su kvalitne vino posobi ako skvele osviezenie.Film je plny absurdnych scen na ktorych je vidno ako od vtedy pokrocili chlapci od specialnych efektov. Jane Fonda je tu neuveritelne hot a vo filme mame moznost vidiet ju az dvakrat zazivat orgazmus. Tie orgazmy stoja za to.Nie vsade vam ukazu pilulkovy, alebo dokonca pianovy orgazmus.wow ;-) No a tym striptizom na zaciatku strcila D.Moore hlboko do vrecka.(5.6.2004)

 • Tom_Lachtan
  ****

  neskutečně zábavná béčková záležitost s nejerektivnější scifi hrdinkou všehomíra, kde nemá cenu zlobit se nad blbostí scénáře, nebo blbostí celkovou, ale jen si sednout a pobavit se, protože tohle je film s neuvěřitelnym počtem zábavných, ulítlích a legendárních scén. Film navíc ani není o moc horší, než-li jeho dobový soukmenovci, spíše naopak(2.2.2013)

 • - Najít herečku, která by roli promiskuitní kosmonautky Barbarelly přijala, se ukázalo jako více než velký problém. Raquel Welchová ji odmítla rovnou, a když se ji producent Dino de Laurentis pokusil vnutit vycházející hvězdičce Virně Lisiové, rozplakala se, zrušila svůj hollywoodský kontrakt a vrátila se zpět do Itálie. (Divočák)

 • - Role Barbarelly později ležela Fondové natolik v žaludku, že přiměla svého manžela - digitálního magnáta Teda Turnera - aby film koupil a strčil ho do archivu, kde vydržel až do roku 1991. Důvodem jeho znovuvytažení na svět byl rozpad jejich manželství. Pokaždé, když se dvojice pohádala, zavolal Turner do své televize Superstation WTBS a přikázal pouštět Barbarellu. Jednu dobu ji stanice dokonce vysílala 4x týdně. (Divočák)

 • - Dildanino heslo Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch je jméno skutečné dědiny ve Walesu. (Divočák)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace