poster

Dilema

 • Česko

  Manžel, nebo milenec?

 • USA

  Dilemma, The

 • Slovensko

  Manžel, či milenec?

 • Slovensko

  Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hous.enka
  **

  Komedie, ktera se snazi byt zaroven i dramatem dopada vetsinou vzdycky stejne - podprumerne. Ano, par smesnych scen ve filmu The Dilemma najdeme (sceny po rozbiti akvarka), ale tech nekolik gagu jeste nedela komedii. A tak The Dilemma zustava nejasnym problemem, zda film doporucit nebo ne. Ale asi jo. Kvuli Latife, ktera je, ac pokazde stejne, porad k sezrani. Zbytek dost nuda, bohuzel - a dlouhaaaaa (bezmala dvouhodinova). Ze scenare ale zrejme vic vytriskat neslo. Skoda.(29.7.2011)

 • Pethushka
  ***

  Podprůměrné drama, půměrná komedie..ale každopádně to mělo světlé chvilky, kdy se mi chtělo čůrat smíchy! Rok 2011 má mnoho skvostných filmů a tak si asi občas může i ujet, no..Níž už ale nemusíme, ne?(22.3.2011)

 • hellstruck
  ***

  Mám tak trochu dilema. Na jednu stranu je tu rvačka Tatuma s Vaughnem, která zaručeně pobaví + zajímavé téma, protože se tohle může stát každému. Jenomže je to tak šíleně roztahané a ukecané, že to zazdí většinu potenciálu. Kromě toho nevím jak se to stalo, ale Winona Ryder mi leze s každou svou novější rolí na nervy víc a víc a to jsem ji prosím kdysi měla ráda. Pominu-li ty trapné rozpačité dialogy, je to celkem slušná jednorázovka, nic víc nic míň.(2.3.2013)

 • fremy
  *

  Hrozně nezajímavý film bez příběhu, resp. vedlejší linie nového hlučného motoru v automobilech je barevnější než-li ta s hrou na pravdu. A to se scénáristovi nepovedlo.(15.8.2011)

 • Icefist
  ***

  Zápletka, která se může kdykoliv v reálu přihodit- to oceňuju. Ovšem následné ubírání se děje krkolomnou nebo nepravděpodobnou cestou, to mi vadilo. Navíc to ani nebylo za účelem humoru, protože ten by se mohl odehrávat téměř bez problémů i tak. Ale tak dobře, dejme tomu, že jsem ochoten akceptovat to dilema. I když jen z vlastních zištných důvodů (motor), protože nebýt toho, tak vůbec nechápu, proč to nejlepšímu příteli neříct. Alespoň já, stát se to mně, bych to očekával. 60 % Oblíbená část- historka o dětech s balonem(17.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace