poster

Dilema

 • Česko

  Manžel, nebo milenec?

 • USA

  Dilemma, The

 • Slovensko

  Manžel, či milenec?

 • Slovensko

  Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Riddick77
  **

  První 2/3 jsou neskutečná nuda, která nemá čím překvapit ani pobavit. V poslední třetině Howard zkouší do filmu dostat alespoň nějaké emoce, což se v samém závěru trošku daří. Nicméně jelikož jsem první polovinu přežil jen silou vůle a díky nějakému tomu pivku, tak hodnocení musí této skutečnosti odpovídat. Rone, takhle NE! 3/10!(3.7.2011)

 • klerik
  **

  50%. Pozerateľné a nekonfliktné. A práve preto, že scenáristi sa boja priniesť niečo nečakané, je to len taký polotovar. Scény s Tatumom pobavia, ale inak obyčajná americká blbina s posolstvom, ktorá nemá šancu šliapať na päty súčasným reálno-romantickým filmom (TAKE THIS WALTZ). Aj podobne obyčajné SESTRA TVOJEJ SESTRY ma zaujalo viac...(12.11.2013)

 • Tuax
  **

  Na komedii to nebylo moc zábavné, ale dosti otravné a zdlouhavé a to neustále oddalování, jen kvůli efektnímu rozuzlení a dlouhé stopáži si mohli odpustit. Drsné jak největší moralista ve filmu, všechny uhání, žene k pravdě a sám své přítelkyni po celou dobu bezostyšně lže, to mě docela dostávalo. Bitka s Channingem Tatumem byla aspoň zajímavá, i když naprosto nesmyslná v tom duchu předávání si rolí, kdo má zrovna navrch a to hulákání a násilnosti na ulici, moc bych se divil, kdyby všichni sousedi jen mlčeli a nikdo nezavolal poldy. Snaha zajímavá výsledek celkově dost trapný. 4/10(2.1.2012)

 • predators
  **

  Každý z nás činí různá rozhodnutí. Samozřejmě se lépe konají ty jednodušší. My se zde však podíváme na zoubek jednomu z nejtěžších rozhodnutí a to...říci svému nejlepšímu příteli o nevěře jeho přítelkyně či manželky nebo nikoliv? No, sami uznejte, že je to setsakra těžké rozhodnutí a tento snímek všechna jeho úskalí zdokumentovává věrohodně. Bohužel je to málo vtipné a zbytečně dlouhé. Herecké výkony netřeba komentovat, Vinc už je prostě za zenitem. 40%(25.4.2011)

 • Khumbac
  **

  Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace.(23.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace