Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

6/10 = 60%(21.6.2011)

• MATADOR

Dilema obsahuje všechny aspekty, které by z filmu jednoduše perfektní záležitost - herci a hudba. Ovšem celé se to značně táhne a popravdě ani nikterak nezaujímá jako celek. Komedií bych to v tom případě nenazval, je to takové lehké dramátko s vtípkem.(6.6.2011)

Nechápu, že má film tak nízké hodnocení (53%), jelikož mě přišel fakt v pohodě. Byl jsem až mile překvapen, co se z toho vyvrbilo. Hlavní pánská dvojice mi rozhodně sedla, zápletka vkusně vtipná a po celou dobu jsem se bavil. Ne, že bych čůral smíchy, ale byl to sympatický úsměvný snímek, který byl v podstatě ze života. Tohle se děje každý den a filmů o nevěře by se mohly točit mraky. Vaughn a James patří mezi mé nejoblíbenější komediální herce, takže když se potkali v jednom filmu, byl jsem velmi spokojen. Pro mě za 75% a 4 hvězdičky jsou jasnou volbou.(18.8.2011)

• playboxguest

Když se u komedie ani jednou nezasměju, téma mající budit drama mi připadá banální a ani má milá Winona mou pozornost neudrží, to je evidentně něco hódně špatně. Nebýt skvělých Rivalů, bála bych se, že nám Ron senilní. Ale asi byla spíš chyba v nijakém scénáři. A to ani nemluvím, že herectví Vince Vaughna je jedno z těch, kvůli kterým mám husinu na rukou i ve 40°.(21.5.2014)

Zápletka, která se může kdykoliv v reálu přihodit- to oceňuju. Ovšem následné ubírání se děje krkolomnou nebo nepravděpodobnou cestou, to mi vadilo. Navíc to ani nebylo za účelem humoru, protože ten by se mohl odehrávat téměř bez problémů i tak. Ale tak dobře, dejme tomu, že jsem ochoten akceptovat to dilema. I když jen z vlastních zištných důvodů (motor), protože nebýt toho, tak vůbec nechápu, proč to nejlepšímu příteli neříct. Alespoň já, stát se to mně, bych to očekával. 60 % Oblíbená část- historka o dětech s balonem(17.7.2011)

• - Ronny (Vince Vaughn) a Nick (Kevin James) fandí v NHL týmu Chicago Blackhawks. (Michael02)

• - Rozpočet: 70 mil. USD, tržby za první víkend: 18 mil. USD (Giuseppe)

• - Pro snímek se rozhodovalo se mezi názvy Cheaters, What You Don't Know a The Dilemma. Vítězná byla nakonec třetí varianta. (Kuzmik)