Dilema

Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

• Kaluž

A jaký byl ten Vince Vaughn vtipný a sympatický klučík. Teď je to smutný vorvaň. Škoda.(20.7.2011)

• Khumbac

Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace.(23.10.2015)

• IQ Tiqe

Vince Vaughn zjistí, že je jeho nejlepšímu kámoši nevěrná žena a má dilema, jestli mu to říct. Ve hře jsou ještě další komplikace. Takže americký průměr plný spousty keců (těmi mi leze Vince pěkně na nervy), málo humoru a díky bohu únosná míra trapnosti. 50%(24.4.2011)

• Derek

s ronom howardom zacinam mat problem, ani jeden z jeho poslednych filmov nevyvolal vo mne dobry pocit (frost/nixon som nevidel). jeho starsie veci i ked vacsinou ciste holywoodske rozpravky boli vzdy zabavne (tak ako mali byt) a dobre natocene ale i on obcas sliapne vedla (adaptacie brownoviek). dilema patri medzi tie nepozorne sliapnutia... rozhodne nejde o komediu ako sa vam to snazi nahovorit trailer, ale ide skor o dramu lebo pocas filmu som sa zasmial asi tak 5 krat a ked uz na smiech prislo tak to bolo take nervozne uchechnutie. herci su vybrany dobre ale ich vykony su dost zvlastne ako keby kazdy z nich hral v inom filme (vaughn je na tom najhorsie, lebo strieda "vtipne pady" a vazne sceny ako "rozhovor s bohom" a dokopy to nezapada vobec). queen latifah ma najlepsie hlasky ale opat posoby ako by hrala v crazy komedii. dlzka je trocha prestrelena a hlavne to cele nakoniec prilis do seba nezapadne. skoda...(23.4.2011)

• Crawler-D

Nějak jsem přehlédl, že to točil Ron Howard, ale vysvětluje to, proč to není komedie, byť se k této škatulce snímek hlásí. Naopak scénář se víc nimrá v dilematických otázkách a postavám nejsou předepsány tezovité karikatury. Ale nespasí tím koncept s několika slepými liniemi.(24.9.2013)