Dilema

Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

• tufr

Film, kterej mě po celou dobu stopáže neskutečně sral. Smutné :/(10.6.2011)

• MATADOR

Dilema obsahuje všechny aspekty, které by z filmu jednoduše perfektní záležitost - herci a hudba. Ovšem celé se to značně táhne a popravdě ani nikterak nezaujímá jako celek. Komedií bych to v tom případě nenazval, je to takové lehké dramátko s vtípkem.(6.6.2011)

Lehký nadprůměr, ale v celku mi to nic moc zásadního nedalo. Musím, ale uznat, že u některých scén jsem se pořádně nasmála. 60%(21.9.2011)

• klerik

50%. Pozerateľné a nekonfliktné. A práve preto, že scenáristi sa boja priniesť niečo nečakané, je to len taký polotovar. Scény s Tatumom pobavia, ale inak obyčajná americká blbina s posolstvom, ktorá nemá šancu šliapať na päty súčasným reálno-romantickým filmom (TAKE THIS WALTZ). Aj podobne obyčajné SESTRA TVOJEJ SESTRY ma zaujalo viac...(12.11.2013)

Velmi milé překvapení, ačkoli některé recenze tvrdily opak. Původně jsem čekala obyčejné suché komediální drama, které se bude tradičně snažit vtlouct divákům do hlavy nějaké ty moudrosti o důležitosti rodiny, ale nakonec to byl přesný opak. Vtipný a především odlehčený film se skvělými herci. Hlavně Tatum mi tu způsobil šok v podobě dobrého hereckého výkonu. Už by měl hrát jen samé potetované magory, ti mu zjevně jdou jedna radost.(11.6.2011)

• - Jedná se o první komedii režiséra Rona Howarda od vánočního snímku Grinch (2000), který byl uveden o 11 dříve. (Coldrex)

• - Na zápasech Chicaga Blackhawks má každá z hlavních postav na sobě dres týmu. Ronny (Vince Vaughn) nosí dres s číslem 88, jenž v té době oblékal Patrick Kane, Nick (Kevin James) má na sobě dres s číslem 19, který nosil tehdejší kapitán Jonathan Toews, Geneva (Winona Ryder) má dres s číslem 2, jehož majitelem byl Duncan Keith, a Beth (Jennifer Connelly) má dres s číslem 36, který tehdy oblékal Dave Bolland. (Koldyn)

• - Vince Vaughn přijal hlavní roli, protože rád hraje ve filmem s řešením problémů, jako jsou Trable v ráji (2009) nebo Rozchod (2006). O roli jeho parťáka se následně sám přihlásil Kevin James. (Kuzmik)