Dilema

Manžel, či milenec?

Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Mám tak trochu dilema. Na jednu stranu je tu rvačka Tatuma s Vaughnem, která zaručeně pobaví + zajímavé téma, protože se tohle může stát každému. Jenomže je to tak šíleně roztahané a ukecané, že to zazdí většinu potenciálu. Kromě toho nevím jak se to stalo, ale Winona Ryder mi leze s každou svou novější rolí na nervy víc a víc a to jsem ji prosím kdysi měla ráda. Pominu-li ty trapné rozpačité dialogy, je to celkem slušná jednorázovka, nic víc nic míň.(2.3.2013)

• Kaluž

A jaký byl ten Vince Vaughn vtipný a sympatický klučík. Teď je to smutný vorvaň. Škoda.(20.7.2011)

• predators

Každý z nás činí různá rozhodnutí. Samozřejmě se lépe konají ty jednodušší. My se zde však podíváme na zoubek jednomu z nejtěžších rozhodnutí a to...říci svému nejlepšímu příteli o nevěře jeho přítelkyně či manželky nebo nikoliv? No, sami uznejte, že je to setsakra těžké rozhodnutí a tento snímek všechna jeho úskalí zdokumentovává věrohodně. Bohužel je to málo vtipné a zbytečně dlouhé. Herecké výkony netřeba komentovat, Vinc už je prostě za zenitem. 40%(25.4.2011)

• Driss

Rone, Rone, do čeho ses to proboha pustil? Tos to nemohl nechat Sandlerovic vejcovně a já bych tomu bez jakéhokoliv Dilema šupl jednu hvězdu a celou záležitost smetl kamsi do rohu své mysli, kam podobné komedie bez vtipu patří. Jenže Hauví tomu dal cosi, co mě nutí o filmu popřemýšlet. Humoru je tam asi jako obchodů pro plnoštíhlé v Somálsku a James s Vincentkou nepatří mezi mé oblíbence. Ale! Beru-li Dilema jako drama, nemůžu ho úplně zavrhnout, jelikož to jakousi pointu má. Podruhé bych si však Dilema dobrovolně nepustil.(25.9.2012)

• Khumbac

Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace.(23.10.2015)