poster

Dilema

 • Česko

  Manžel, nebo milenec?

 • USA

  Dilemma, The

 • Slovensko

  Manžel, či milenec?

 • Slovensko

  Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  ***

  Mám tak trochu dilema. Na jednu stranu je tu rvačka Tatuma s Vaughnem, která zaručeně pobaví + zajímavé téma, protože se tohle může stát každému. Jenomže je to tak šíleně roztahané a ukecané, že to zazdí většinu potenciálu. Kromě toho nevím jak se to stalo, ale Winona Ryder mi leze s každou svou novější rolí na nervy víc a víc a to jsem ji prosím kdysi měla ráda. Pominu-li ty trapné rozpačité dialogy, je to celkem slušná jednorázovka, nic víc nic míň.(2.3.2013)

 • Kaluž
  **

  A jaký byl ten Vince Vaughn vtipný a sympatický klučík. Teď je to smutný vorvaň. Škoda.(20.7.2011)

 • predators
  **

  Každý z nás činí různá rozhodnutí. Samozřejmě se lépe konají ty jednodušší. My se zde však podíváme na zoubek jednomu z nejtěžších rozhodnutí a to...říci svému nejlepšímu příteli o nevěře jeho přítelkyně či manželky nebo nikoliv? No, sami uznejte, že je to setsakra těžké rozhodnutí a tento snímek všechna jeho úskalí zdokumentovává věrohodně. Bohužel je to málo vtipné a zbytečně dlouhé. Herecké výkony netřeba komentovat, Vinc už je prostě za zenitem. 40%(25.4.2011)

 • Driss
  **

  Rone, Rone, do čeho ses to proboha pustil? Tos to nemohl nechat Sandlerovic vejcovně a já bych tomu bez jakéhokoliv Dilema šupl jednu hvězdu a celou záležitost smetl kamsi do rohu své mysli, kam podobné komedie bez vtipu patří. Jenže Hauví tomu dal cosi, co mě nutí o filmu popřemýšlet. Humoru je tam asi jako obchodů pro plnoštíhlé v Somálsku a James s Vincentkou nepatří mezi mé oblíbence. Ale! Beru-li Dilema jako drama, nemůžu ho úplně zavrhnout, jelikož to jakousi pointu má. Podruhé bych si však Dilema dobrovolně nepustil.(25.9.2012)

 • Khumbac
  **

  Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace.(23.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace