Dilema

Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

• Riddick77

První 2/3 jsou neskutečná nuda, která nemá čím překvapit ani pobavit. V poslední třetině Howard zkouší do filmu dostat alespoň nějaké emoce, což se v samém závěru trošku daří. Nicméně jelikož jsem první polovinu přežil jen silou vůle a díky nějakému tomu pivku, tak hodnocení musí této skutečnosti odpovídat. Rone, takhle NE! 3/10!(3.7.2011)

• klerik

50%. Pozerateľné a nekonfliktné. A práve preto, že scenáristi sa boja priniesť niečo nečakané, je to len taký polotovar. Scény s Tatumom pobavia, ale inak obyčajná americká blbina s posolstvom, ktorá nemá šancu šliapať na päty súčasným reálno-romantickým filmom (TAKE THIS WALTZ). Aj podobne obyčajné SESTRA TVOJEJ SESTRY ma zaujalo viac...(12.11.2013)

• Tuax

Na komedii to nebylo moc zábavné, ale dosti otravné a zdlouhavé a to neustále oddalování, jen kvůli efektnímu rozuzlení a dlouhé stopáži si mohli odpustit. Drsné jak největší moralista ve filmu, všechny uhání, žene k pravdě a sám své přítelkyni po celou dobu bezostyšně lže, to mě docela dostávalo. Bitka s Channingem Tatumem byla aspoň zajímavá, i když naprosto nesmyslná v tom duchu předávání si rolí, kdo má zrovna navrch a to hulákání a násilnosti na ulici, moc bych se divil, kdyby všichni sousedi jen mlčeli a nikdo nezavolal poldy. Snaha zajímavá výsledek celkově dost trapný. 4/10(2.1.2012)

• predators

Každý z nás činí různá rozhodnutí. Samozřejmě se lépe konají ty jednodušší. My se zde však podíváme na zoubek jednomu z nejtěžších rozhodnutí a to...říci svému nejlepšímu příteli o nevěře jeho přítelkyně či manželky nebo nikoliv? No, sami uznejte, že je to setsakra těžké rozhodnutí a tento snímek všechna jeho úskalí zdokumentovává věrohodně. Bohužel je to málo vtipné a zbytečně dlouhé. Herecké výkony netřeba komentovat, Vinc už je prostě za zenitem. 40%(25.4.2011)

• Khumbac

Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace.(23.10.2015)