Dilema

Manžel, či milenec?

Dilema

Komedie / Drama

USA, 2011, 107 min

Zápletka, která se může kdykoliv v reálu přihodit- to oceňuju. Ovšem následné ubírání se děje krkolomnou nebo nepravděpodobnou cestou, to mi vadilo. Navíc to ani nebylo za účelem humoru, protože ten by se mohl odehrávat téměř bez problémů i tak. Ale tak dobře, dejme tomu, že jsem ochoten akceptovat to dilema. I když jen z vlastních zištných důvodů (motor), protože nebýt toho, tak vůbec nechápu, proč to nejlepšímu příteli neříct. Alespoň já, stát se to mně, bych to očekával. 60 % Oblíbená část- historka o dětech s balonem(17.7.2011)

• predators

Každý z nás činí různá rozhodnutí. Samozřejmě se lépe konají ty jednodušší. My se zde však podíváme na zoubek jednomu z nejtěžších rozhodnutí a to...říci svému nejlepšímu příteli o nevěře jeho přítelkyně či manželky nebo nikoliv? No, sami uznejte, že je to setsakra těžké rozhodnutí a tento snímek všechna jeho úskalí zdokumentovává věrohodně. Bohužel je to málo vtipné a zbytečně dlouhé. Herecké výkony netřeba komentovat, Vinc už je prostě za zenitem. 40%(25.4.2011)

• c.tucker

Na Howarda velice nepovedený film, který jako celek absolutně nefunguje, neboť se postavy chovají jako naprostí idioti. Tímto vším se idiot plot prohlubuje naprosto bezmezných rozměrů a vše zachraňují jen herci a to hlavně Vince Vaughn a Queen Latifah (ovšem, ale jen některé scény a né mnoho). Bylo zde opravdu pěkných pár záběrů na město, což je ovšem v dost filmech a jeden pro mě osobně výborný záběr (ulice z poza foťáku). Jinak je film velice zapomenutelný.(22.3.2011)

• hous.enka

Komedie, ktera se snazi byt zaroven i dramatem dopada vetsinou vzdycky stejne - podprumerne. Ano, par smesnych scen ve filmu The Dilemma najdeme (sceny po rozbiti akvarka), ale tech nekolik gagu jeste nedela komedii. A tak The Dilemma zustava nejasnym problemem, zda film doporucit nebo ne. Ale asi jo. Kvuli Latife, ktera je, ac pokazde stejne, porad k sezrani. Zbytek dost nuda, bohuzel - a dlouhaaaaa (bezmala dvouhodinova). Ze scenare ale zrejme vic vytriskat neslo. Skoda.(29.7.2011)

Každý chce mít tak pevné přátelství. Pro mě by film měl tak 3 a půl hvězdičky, ale za ten závěr přidávám.(11.12.2011)

• - Jedná se o první komedii režiséra Rona Howarda od vánočního snímku Grinch (2000), který byl uveden o 11 dříve. (Coldrex)

• - Natáčení probíhalo od května do poloviny sprna 2010 v Chicagu v Illinois. (Kuzmik)

• - Jennifer Garner byla obsazena do role ve filmu, projektu ale odřekla a místo ní přišla Jennifer Connelly. (Elwanelyn)