V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

hahaha....Bol to naozaj veľmi príjemný film s niekoľkými naozaj úžasnými hláškami. Výborné herecké obsadenie, veľmi vtipné scény, niekoľko typických amerických vtipov. Dôležité je, že tento film neukazoval len dobré stránky našich hlavných hrdinov, ale ich ukazoval ako celé osoby. Za skoro dve hodiny sme zistili dobré i zlé vlastnosti našich hrdinov a popravde netuším, ktorého z nich mám radšej či Dava alebo Mitcha. Jedinou závadou filmu boli niekedy až priveľmi vysilené nadávky a expresívne výrazy....Ale inak v celku som sa veľmi dobre bavila 70% ,,To je moje dcera čubky, táta je pyšnej!"(7.3.2012)

V poslední době se s komediemi roztrhl pytel, zdá se mi. A za sebe můžu říct, že se jen těžko rozhoduji, která byla lepší...Popravdě?! Zasmál jsem se hodně, ale ani za mák vám neřeknu, kterou roli bych si vybral. Nuž, nechám to na osudu... 78%(29.1.2012)

Naprosto nerealistický film - kdo by odolal Olivii Wilde? :D Až na ty moralizující složky a fekální humor oddychovka, ale na Freaky Friday to zdaleka nemá. Bateman je supr.(22.12.2011)

• StarsFan

Zdánlivě mnohem nebojácnější než Freaky Friday, nicméně jedině v případě, že za vrchol odvahy považujete několik gagů s dětskými hovínky a natáčením porna. V zásadních otázkách totiž The Change-Up zůstává stále při zemi a ničeho, co by dokázalo narušit morální bezúhonnost hlavní dvojice, se ani náznakem nedočkáte.(18.9.2011)

• Rosaviva

Příšernej film, ani jsem to nedokoukala. 1*(23.11.2012)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

• - Většina nahoty ve filmu není skutečná. Olivia Wilde i Leslie Mann byly v pikantních scénách "svlečeny" pouze pomocí digitální animace. (oje)

• - Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)