V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Ze začátku jsem ten humor moc nepobíral. Sem tam se někdo posral, pak se zase pro změnu někdo poblil. Vtipný to ani moc nebylo, spíš akorát tak na poblití, když bych u toho jedl, což jsem vlastně jedl. Pak ale proběhla ona výměna těl a celé se to jemně proměnilo. Sex s těhotnou v 9 měsíci nebo děti hrající si s noži a elektrikou. Tenhle film je hrozně neortodoxní, ale pokud se adaptujete a přežijete první půl hodinu, vcelku příjemně to shlédnutí skončí. Nevěřil jsem, že to dokoukám, ale nakonec některé scény za to fakt stály.(24.1.2014)

Tohle téma mám ve filmu hodně ráda. Vím, že už to tu několikrát zfilmovaný bylo, ale mě to stejně bavit nepřestane. Film měl výborný spád, herci se mi líbili, i hudba. Děj byl celkem předvídatelný, ale to mi zas tak nevadilo. 85%.(18.8.2016)

Super komedie, pobavil mě hlavně Ryan Reynolds, kterýmu komedie sednou jako praseti drbání. Jason Bateman hraje takovýho toho svýho klasickýho dobráka, ale zatim to ještě nepůsobí ohraně. Párkrát sem se u toho slušně zagebil a zbytek času měl pozitivní ksicht, takže doporočuju.(21.8.2013)

Parkrat som sa z chuti zasmiala.(6.11.2011)

Naprosto nerealistický film - kdo by odolal Olivii Wilde? :D Až na ty moralizující složky a fekální humor oddychovka, ale na Freaky Friday to zdaleka nemá. Bateman je supr.(22.12.2011)