V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Zase jeden ze soudku, kdy se hlavní hrdinové necítí ve své kůži... Tenhle se ale nijak nevymyká průměru, ty dvě hodiny se vydržet dají a já mám komedie s tímhle námětem docela v oblibě, takže si nemůžu stěžovat, ani přes fakt, že hlavní hereckou dvojici moc nemusím...(3.11.2011)

Vcelku pozerateľná záležitosť, ktorá aj napriek dementnému námetu ponúka veľa vtipných momentov a množstvo situácií, na ktorých sa dá kvalitne pobaviť. Nápad výmeny osobností je pomerne tuctová stávka na istotu, a práve to podkopáva kvality a ambície filmu. Nepomáha ani typizovaná šablóna romantickej mainstreamovej koméfie, ktorej sa Dobkin držal zubami-nechtami. Herci sa ale vo svojich rolách doslova našli, poteší spŕška nekorektných narážiek, dirty humoru a odvážnejších záberov pre dospelých. To všetko v pomerne dobrom tempe, takže som sa nakoniec celkom slušne bavil. 70%.(18.4.2014)

To se opravdu povedlo, špičková, zábavná komedie se vším všudy.(5.11.2011)

ZK - záběr na kozy, ZHK - záběr na hopsající kozy ... Fakt skvěle jsem se bavila :D:D(6.5.2012)

Komedie mě mile překvapila. Sice byla někdy zbytečně ujetá, ale herci byli sympatičtí a místy jsem se dobře pobavil.(8.12.2011)

• - Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)

• - Většina nahoty ve filmu není skutečná. Olivia Wilde i Leslie Mann byly v pikantních scénách "svlečeny" pouze pomocí digitální animace. (oje)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)