V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Naprosto nerealistický film - kdo by odolal Olivii Wilde? :D Až na ty moralizující složky a fekální humor oddychovka, ale na Freaky Friday to zdaleka nemá. Bateman je supr.(22.12.2011)

Super komedie, pobavil mě hlavně Ryan Reynolds, kterýmu komedie sednou jako praseti drbání. Jason Bateman hraje takovýho toho svýho klasickýho dobráka, ale zatim to ještě nepůsobí ohraně. Párkrát sem se u toho slušně zagebil a zbytek času měl pozitivní ksicht, takže doporočuju.(21.8.2013)

Z podobných záplatek se dá vymáčknout mnohem více. Nebýt Olivie, asi by mi tam chyběl někdo, kvůli komu to vůbec dokoukat.(17.11.2011)

Takové středoproudové americké remake té české jakože komedie Já nejsem já s Nárožným a Kaiserem. Film občas působí, že jde tvrdě na věc, ale pak vždycky trochu ubere plyn, aby to bylo plus mínus autobus. Pro muže středního věku dobrá komedie a slušný úlet do fantazie o sexy manželce a myšlenek typu jejich starosti bych fuck chtěl mít. Pro ženy pohodová romanťárna s dobrýma hláškama na sobotní večer. Pro malá miminka, která se na to podívají snad omylem těžký mindfuck. Jedná se tedy o ne úplně nejhorší film, kde to výchovný happyend trochu kazí, ostatně, k tomu to prostě celou dobu dost v daných mantinelech spěje. Přesto si tam lze najít solidní pasáže, které na tu bránici prostě zaútočí, jak se tak říká. Reynolds mě po Green Lantern podruhé letos překvapil.(5.11.2011)

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman.(16.11.2011)

• - Postava Mitche (Ryan Reynolds) na začátku filmu zkušeně zachází se samurajským mečem, což se Ryan Reynolds naučil dříve pro roli Weda Wilsona ve filmu X-Men Origins: Wolverine (2009). (Hpatrik)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

• - Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)