V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Po filmech jako byla Žába k zulíbání a Mezi námi děvčaty tu mámě něco na dost stejný zbůsob. Ovšem příběh je sice klišé vzato vtípky co jsou v tomto filmu jsou originálně k popukání! Oba herci Reynolds a Baterman hrají skvěle a vtipně.(28.3.2014)

taká príjemná somarinka :-) a bohužiaľ videné s dabingom, ktorý bol prepríšerný ...(19.11.2013)

Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru.(28.6.2012)

Rozpočet $52miliónovTržby USA $37,081,475Tržby Celosvetovo $75,755,822Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,367,286 //počet predaných kusov 159,210Tržby za predaj DVD v USA $16,624,942 //počet predaných kusov 1,047,417║ len tuctový výplach kde sa na humore dosť pritvrdilo ale nie moc účelne /40%/(3.11.2012)

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman.(16.11.2011)

• - Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

• - Postava Mitche (Ryan Reynolds) na začátku filmu zkušeně zachází se samurajským mečem, což se Ryan Reynolds naučil dříve pro roli Weda Wilsona ve filmu X-Men Origins: Wolverine (2009). (Hpatrik)