poster

V cizí kůži

 • USA

  The Change-Up

 • Slovensko

  Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru.(28.6.2012)

 • dr.horrible
  ***

  Tesne. Za fekálny humor strhávam body vždy a tu dieťa Batemanovi nakadilo do tváre, ešte než vôbec vyskočili úvodné titulky. Ibaže, schuti som sa zasmial a veľa. Skúšal som negovať fekality vtipnými vtipmi a bol to vážne nepomer, kreácie oboch hercov, deti, hlášky.. fakt sranda. Navyše Leslie Mann a jej hysterické scénky porážali ešte aj chlapov. Tých prepálených vtipov bolo dosť, normálnych viac. Až záver rozhodol. Od absolútne zbytočného obsadenia Alana Arkina a nerozvinutia jeho charakteru, "vypĺňania priestoru" s Oliviou Wilde, k titulkovej svatobnej scénke, ktorá popiera jednotlivosti s výchovou detí a pochybné antimoralistické vyznenie, a la byť flákačom je cool. Nakoniec musela prísť americká moralitka. A bolo to nechutné(25.6.2015)

 • Kamca_
  ****

  Tohle téma mám ve filmu hodně ráda. Vím, že už to tu několikrát zfilmovaný bylo, ale mě to stejně bavit nepřestane. Film měl výborný spád, herci se mi líbili, i hudba. Děj byl celkem předvídatelný, ale to mi zas tak nevadilo. 85%.(18.8.2016)

 • Le_Chuck
  *****

  Piata tak trochu z trucu, ale dlho ma žiadny americký mainstream takto nepotešil. Odskúšaná premisa, presný casting a Dobkin ani v tých najdojemnejších scénach nezabúda, že pupok sveta má svoje miesto v iných žánroch. Nadhľad ľudia, ten tu dlho nebol. 90%(3.11.2011)

 • StarsFan
  **

  Zdánlivě mnohem nebojácnější než Freaky Friday, nicméně jedině v případě, že za vrchol odvahy považujete několik gagů s dětskými hovínky a natáčením porna. V zásadních otázkách totiž The Change-Up zůstává stále při zemi a ničeho, co by dokázalo narušit morální bezúhonnost hlavní dvojice, se ani náznakem nedočkáte.(18.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace