poster

V cizí kůži

 • USA

  The Change-Up

 • Slovensko

  Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jarkolar
  ***

  Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman.(16.11.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Příběh byl vlastně celkem fajn, lehce šablonovitý, zhruba takový, jaký by ho mainstreamový divák (a dnes i já) očekával - záměna lidí nebo osobností bývá příslibem zábavy. Sice žádný zázrak, ale ani podprůměr. 70 % Co mi vadilo bylo trochu moc úchyláren, ne že bych byl nějak prudérní, ale přijde mi to zbytečné, nevkusné a kazí to můj dojem. Oba hlavní představitelé nepatří mezi mé oblíbence, ale žádnému z nich, ani dalším hercům, nelze nic vytknout. Olivia neskutečně sexy, ale je ve vedlejší roli. Pokud jde o zábavu, mohlo to být lepší, ale čekal jsem to horší; malé děti (obzvlášť dcerka) pomáhají; škoda, že nevyužili slova "masturbace", protože po úvodu to k tomu vyloženě vybízelo. # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(3.11.2011)

 • Segrestor
  ****

  Takové středoproudové americké remake té české jakože komedie Já nejsem já s Nárožným a Kaiserem. Film občas působí, že jde tvrdě na věc, ale pak vždycky trochu ubere plyn, aby to bylo plus mínus autobus. Pro muže středního věku dobrá komedie a slušný úlet do fantazie o sexy manželce a myšlenek typu jejich starosti bych fuck chtěl mít. Pro ženy pohodová romanťárna s dobrýma hláškama na sobotní večer. Pro malá miminka, která se na to podívají snad omylem těžký mindfuck. Jedná se tedy o ne úplně nejhorší film, kde to výchovný happyend trochu kazí, ostatně, k tomu to prostě celou dobu dost v daných mantinelech spěje. Přesto si tam lze najít solidní pasáže, které na tu bránici prostě zaútočí, jak se tak říká. Reynolds mě po Green Lantern podruhé letos překvapil.(5.11.2011)

 • Rosaviva
  *

  Příšernej film, ani jsem to nedokoukala. 1*(23.11.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Koľko krát som už len na to myslel. Vymeniť sa s niekym( v mojich predstavách, to bola predovšetkým pekná spolužiačka, aby som sa mohol vidieť nahý:) a užiť si trocha iných problémov, len nie tých svojich. Lenže ako to býva, keby dvaja ľudia postavili na stôl svoje problémy, aj tak by si radšej zobral každý tie svoje. The Change-Up je príjemná oddychovka ktorá ťaží prevažne z hereckého talentu hlavných aktérov a v niektorých scénach si vypomáha s dvojicou krásnych ženských polovičiek Leslie Mann a Oliviou WIlde. Čo filmu musím vytknúť je komediálna rovina, ktorá jednoducho nefunguje. Netvrdím, že tam nie sú úsmevné miesta, ale za brucho som sa nechytal. Romantická línia je ale zvládnutá na výbornú. Hovorím síce romanticke ale pravdou je, že sú to všetky tie scény, kde sa niečo rieši. Či už postoj hlavných hrdinov, alebo uvedomenie si zmeny, ktorá sa im deje, alebo pochopenie, že chcú byť každý vo svojom tele - ktoré je inak spravená nepateticky, bez prednesov o životných pravdách, čím si u mňa film trocha šplhol. Dobkin je zručný režisér a vie krásne zvládnuť filmovú situáciu aj spraviť postavy uveriteľné. Myslím si ale že silou mocou sa snažiť o vtip je chodenie po tenkom ľade, lebo súčasný divák videl naozaj všetko a priznajme si to film to zase nejako originálne nezobrazuje. Ako oddychovka dostačujúce, ako nejaká pamätná komédia, príliš priamočiare. Zaslúžené tri hviezdy.(1.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace