V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

Po filmech jako byla Žába k zulíbání a Mezi námi děvčaty tu mámě něco na dost stejný zbůsob. Ovšem příběh je sice klišé vzato vtípky co jsou v tomto filmu jsou originálně k popukání! Oba herci Reynolds a Baterman hrají skvěle a vtipně.(28.3.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Lucas, Scott Moore | Hudba: John Debney | Produkcia: David Dobkin, Neal H. Moritz | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Original Film, Big Kid Pictures | Rozpočet: 52 miliónov $ | Tržby: 75,450,437 $ || K takýmto kusom potrebujem byť sakra správne naladený, najlepšie troma deci pálenky. Chlast som po ruke nemal, a tak som to skúsil za triezva. Nepodarilo sa. 15% | Blu-Ray, HU DTS |(14.9.2013)

V celku podarená komédia s erotickým nádychom, ktorá v istých momentoch naozaj vyčarila úsmev na mojej tvári. Hlavní hrdinovia sa výborne popasovali so svojimi úlohami no najviac zažiaril žensky pôvab u oboch herečiek (Olivia Wilde a Leslie Mann). Jednou z fráz, ktoré tam odzneli a ktorá mi najviac zarezonovala bol preklad matky svojej dcérke slovíčok humus a masturbovať - humus je pomazánka a masturbovať znamená ju natierať na chleba. 50%(24.1.2012)

ZK - záběr na kozy, ZHK - záběr na hopsající kozy ... Fakt skvěle jsem se bavila :D:D(6.5.2012)

Příběh byl vlastně celkem fajn, lehce šablonovitý, zhruba takový, jaký by ho mainstreamový divák (a dnes i já) očekával - záměna lidí nebo osobností bývá příslibem zábavy. Sice žádný zázrak, ale ani podprůměr. 70 % Co mi vadilo bylo trochu moc úchyláren, ne že bych byl nějak prudérní, ale přijde mi to zbytečné, nevkusné a kazí to můj dojem. Oba hlavní představitelé nepatří mezi mé oblíbence, ale žádnému z nich, ani dalším hercům, nelze nic vytknout. Olivia neskutečně sexy, ale je ve vedlejší roli. Pokud jde o zábavu, mohlo to být lepší, ale čekal jsem to horší; malé děti (obzvlášť dcerka) pomáhají; škoda, že nevyužili slova "masturbace", protože po úvodu to k tomu vyloženě vybízelo. # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(3.11.2011)