V cizí kůži

The Change-Up

Zamenení

Komedie

USA, 2011, 108 min (SE: 118 min)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Lucas, Scott Moore | Hudba: John Debney | Produkcia: David Dobkin, Neal H. Moritz | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Original Film, Big Kid Pictures | Rozpočet: 52 miliónov $ | Tržby: 75,450,437 $ || K takýmto kusom potrebujem byť sakra správne naladený, najlepšie troma deci pálenky. Chlast som po ruke nemal, a tak som to skúsil za triezva. Nepodarilo sa. 15% | Blu-Ray, HU DTS |(14.9.2013)

Příběh byl vlastně celkem fajn, lehce šablonovitý, zhruba takový, jaký by ho mainstreamový divák (a dnes i já) očekával - záměna lidí nebo osobností bývá příslibem zábavy. Sice žádný zázrak, ale ani podprůměr. 70 % Co mi vadilo bylo trochu moc úchyláren, ne že bych byl nějak prudérní, ale přijde mi to zbytečné, nevkusné a kazí to můj dojem. Oba hlavní představitelé nepatří mezi mé oblíbence, ale žádnému z nich, ani dalším hercům, nelze nic vytknout. Olivia neskutečně sexy, ale je ve vedlejší roli. Pokud jde o zábavu, mohlo to být lepší, ale čekal jsem to horší; malé děti (obzvlášť dcerka) pomáhají; škoda, že nevyužili slova "masturbace", protože po úvodu to k tomu vyloženě vybízelo. # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(3.11.2011)

• StarsFan

Zdánlivě mnohem nebojácnější než Freaky Friday, nicméně jedině v případě, že za vrchol odvahy považujete několik gagů s dětskými hovínky a natáčením porna. V zásadních otázkách totiž The Change-Up zůstává stále při zemi a ničeho, co by dokázalo narušit morální bezúhonnost hlavní dvojice, se ani náznakem nedočkáte.(18.9.2011)

Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru.(28.6.2012)

Z podobných záplatek se dá vymáčknout mnohem více. Nebýt Olivie, asi by mi tam chyběl někdo, kvůli komu to vůbec dokoukat.(17.11.2011)