Nezvratný osud 5

Nezvratný osud 5

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2011, 88 min

• HoneyBunny

Dvě velmi povedené scény smrti - akrobatka a brejlounka na laserové operaci očí (mimochodem velmi vzdálená tomu, jak to opravdu probíhá... ale co čekat od Nezvratného osudu, že). Jeden alespoň trošku originální nápad (když zabiješ někoho jiného, Smrt tě přeskočí). To je ale zatraceně málo. Pětka znovu recykluje ten samý koncept - a přiznejme si, únavné to bylo už napotřetí. Smrt coby všemocný nadpřirozený padouch nabízí tolik možností... my ale skoro ob rok dostáváme jen ohraný koncept, ve kterém se těšíme jen na to, jak bizarní a vtipnou smrtí některá z postav zemře. Docela zvrácené, že?(15.7.2013)

Konečně po dvou pokusech díl, ve kterém mi béčkovost sedla. Tenktokrát jsem se místo pláče nasmál....70%(16.10.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $42,587,643Tržby Celosvetovo $157,887,643Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Až na tie niektoré premrštené nechutnosti to je návrat k tomu lepšiemu, lebo 3 a 4 za moc nestáli, tak 5diel prináša určité zadosť učinenie a fanúšika prvých dvoch dielov aspoň trošku poteší. Úvod mohol byť ešte o kúsok viac bombastický, tam sa mali tvorcovia o kúšček viac pohrať, lebo potenciál tam bol, bolo tam na čo pozerať, lenže pôsobilo to dosť rozkúskovano, nesúvisle, triky celkom obstáli. Herci ušli, príbeh sa dal zniesť, aj keď sa nevyhol hlúpym scénam. Potešil dosť záver, ten hlavne prekvapil. /55%/(4.1.2012)

• teutates

Těžko mi je začít a něco / někoho neurazit. Čtu tu různé parádní, super, nářez ze stáje tzv. "hororu", od pseudointelektuálů tu čtu jako škoda, nepovedlo se, velké nadšení a následné zklamání... no já to řeknu takhle. Dobře orientovaný řízek můžu jíst i po 10 a pořád na něj budu mít chuť. Ale tady tyhle slataniny, co se mi tady dostalo a ta ještě poukazuje, odkazuje dokonce na první díl?! No to mě poser... já tyhle osudové lásky a prvni doteky smrti měl vcelku rád, no po druhém qvazi pokračování mě progresivní nadšení z cílevědomé náhody přešlo, protože jak to řekl ten bu bu černoch?! Smrt o Vás ví, nebo na Vas čeká... to je fuk, pls uz neée - rád bych vzpomímal aspoň na úvodní pilot díl. 3/10(22.9.2011)

• TeeAge

|| Scenár: Eric Heisserer / Based on Characters by Jeffrey Reddick | Hudba: Brian Tyler | Produkcia: Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: New Line Cinema, Practical Pictures | Rozpočet: 45 miliónov $ | Tržby: 67,297,285 $ ||(26.8.2011)

• - Začátek filmu s bortícím se mostem představuje se 4 minutami a 44 vteřinami nejdelší úvodní katastrofickou scénu z celé série. (Linkyc)

• - Pracovní název byl 5nal Destination. (jackson18)

• - Původně byl do hlavní role zvažován Jonathan Bennett. (figgo jr.)