Nespavost (TV film)

Drama / Komedie

Česko, 2009, 75 min

Narozeninový oběd a smuteční pohoštění. Dva body, týkající se jídla, mezi kterými byly emoce a vazby nejpodařeněji vykreslené. A Klára Melíšková by měla hrát samé hlavní role! :-)(24.5.2010)

• Baxt

Ohromná sračka v pravém slova smyslu, které se nepodařilo ve mně vzbudit jakoukoliv emoci, přestože nadějných momentů bylo dost. Hana Maciuchová poprvé v životě nefalšovaně herecky zklamala a spolu s ní i zbytek osazenstva, protože vzít i s vidinou dobrých peněz blábol takových proporcí, se zkrátka nedělá. Btw. děkuji za internetovou diskuzi ve stylu novinek.cz, kde se na chvilku objevila hláška "Židi do plynu." Skromné chvilkové olol.(26.5.2010)

• WANDRWALL

Nespavost je problém. Často ji způsobují stresy ze života. A o tom, jaké překážky musí překonávat hlavní hrdinka vypráví tenhle bezbarvý a všedně zpracovaný příběh.(23.4.2011)

Strhující Hana Maciuchová ve filmu prostřední jakosti. Škoda, k dokonalosti stačilo málo.(17.5.2010)

Vše podstatné už bylo řečeno, dodám jen jedno jméno - Tomáš Bořil. Ten mě bude ještě dlouho budit ze sna. Hlas, výzor a celkový dojem. Brrr...je to ten pohřebák.(16.12.2011)