poster

Nespavost (TV film)

Drama / Komedie

Česko, 2009, 75 min

 • Baxt
  *

  Ohromná sračka v pravém slova smyslu, které se nepodařilo ve mně vzbudit jakoukoliv emoci, přestože nadějných momentů bylo dost. Hana Maciuchová poprvé v životě nefalšovaně herecky zklamala a spolu s ní i zbytek osazenstva, protože vzít i s vidinou dobrých peněz blábol takových proporcí, se zkrátka nedělá. Btw. děkuji za internetovou diskuzi ve stylu novinek.cz, kde se na chvilku objevila hláška "Židi do plynu." Skromné chvilkové olol.(26.5.2010)

 • triatlet
  ****

  Sice převztahováno - dvojí potenciální švagrovská vazba Ivy (Klára Melíšková) k Janě (Kristýna Frejová) - ale základní nápad o vyrovnávání se s nepochopením a rozvíjení jednotlivých motivů (nespavost, klavír) působí uceleně. Pěkná kamera, herecky přesvědčivé (velmi dobře zapadá i postava tety Růženy - Zdeny Hadrbolcové).(17.5.2010)

 • Tosim
  ****

  Narozeninový oběd a smuteční pohoštění. Dva body, týkající se jídla, mezi kterými byly emoce a vazby nejpodařeněji vykreslené. A Klára Melíšková by měla hrát samé hlavní role! :-)(24.5.2010)

 • Marthos
  ***

  Strhující Hana Maciuchová ve filmu prostřední jakosti. Škoda, k dokonalosti stačilo málo.(17.5.2010)

 • Rhed
  ***

  Vše podstatné už bylo řečeno, dodám jen jedno jméno - Tomáš Bořil. Ten mě bude ještě dlouho budit ze sna. Hlas, výzor a celkový dojem. Brrr...je to ten pohřebák.(16.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace