Zítra se bude... (divadelní záznam)

Tomorrow There Will Be...

Hudební

Česko, 2010, 62 min

• LiVentura

Přehrávání paní Červené, čest jejímu umění, mne doslova odradilo, ale látka skvostná a aranžmá dobré. Zdržím se však hodnocení..(29.10.2012)

Úžasné! ... Rád bych viděl ještě originál - operu na vlastní oči. Mé hodnocení: 88%. Viděno: (04.07.2010 - 45. MFF KV/Kino Čas).(20.10.2011)

Divadlo na druhou. Mrazivé, absurdní, svůdné (trochu jiné nastavování zrcadla a s tím související otázka dívání se, voyerismu). Takhle podnětné nechť jsou umělecké interpretace dějin.(31.10.2010)

• bassator

45th KVIFF 2010 - CZECH FILMS 2009-2010 - České filmy 2009-2010 (Zítra se bude... / TOMORROW THERE WILL BE... / Zítra se bude...)(23.8.2011)

Hřebejkovi se podařilo uchovat úchvatnou Březinovu / Nekvasilovu operu ve zcela technicky nadstandartně provedeném záznamu. Široúhlá projekce s naprosto špičkovým obrazem a zvukem dodává drásavosti tématu na působivosti, občasná chaotická kamera zčeří divácký děs a úžas. Dokonalé.(1.8.2010)