poster

Zítra se bude... (divadelní záznam)

 • anglický

  Tomorrow There Will Be...

Hudební

Česko, 2010, 62 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura

  Přehrávání paní Červené, čest jejímu umění, mne doslova odradilo, ale látka skvostná a aranžmá dobré. Zdržím se však hodnocení..(29.10.2012)

 • Matty
  ****

  Divadlo na druhou. Mrazivé, absurdní, svůdné (trochu jiné nastavování zrcadla a s tím související otázka dívání se, voyerismu). Takhle podnětné nechť jsou umělecké interpretace dějin.(31.10.2010)

 • DaViD´82
  *****

  Opera is not dead! Konečná a nejlepší možná odpověď na žabomyší válku historická věrnost versus umělecká licence. Lépe, originálněji a natož působivěji už to prostě a jednoduše nejde.(16.5.2010)

 • helianto
  ****

  “Jsem pokorná a odevzdaná…Je to ve mně tak klidné, protože mám klid ve svém svědomí“ Fascinující zážitek. One-woman show. Soně Červené bylo v době uvedení této inscenace neuvěřitelných 85 let. Přesto s ní představení stojí a padá. Po pěvecké i dramatické stránce. Věčná škoda pro naši kulturu, že tato nádherná dáma nesměla v našich zemích působit. Vynikající pěvkyně. Neméně vynikající herečka. Nádherná žena. Mrazivě působivá, maximálně civilně podaná výpověď o temném období našich dějin. Klaním se, madame…(9.9.2015)

 • M.Macho
  *****

  Hřebejkovi se podařilo uchovat úchvatnou Březinovu / Nekvasilovu operu ve zcela technicky nadstandartně provedeném záznamu. Široúhlá projekce s naprosto špičkovým obrazem a zvukem dodává drásavosti tématu na působivosti, občasná chaotická kamera zčeří divácký děs a úžas. Dokonalé.(1.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace