poster

Johnny English se vrací

 • Velká Británie

  Johnny English Reborn

 • Francie

  Johnny English, le retour

 • Slovensko

  Johnny English sa vracia

Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie / Francie, 2011, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Upřímně můžu říct, že tohle je nejslabší film, co jsem s Rowanem Atkinsonem viděl. Pořád je tam ale dost scén, které pobaví a závěr je doslova nářez. Takže když už nic jiného, na závěr stojí za to si počkat.(7.8.2012)

 • TheDarKnig
  ***

  ani zdaleka tak dobré jako první díl, který ještě byl "originální" a elegantní se skvělým Malkovichem. Tady prostě došel docela dech a tvůrci si jenom nabrali plno postav z Bonda, plno motivů z bondovek či drabinovek a Westova postava prostě nudila. Na druhou stranu rozhodně to nebylo horší než průměr, protože Atkinson má v zásobě stále dost vtipných grimas, jeho shaolin mód v Hong Kongu je parádní a takové scény s uklízečkou i přes všechnu neoriginalitu prostě nemají chybu. Plus možná i celá hvězda za nádhernou Rosamund Pike. Ale chlapecký agent Tucker docela rožčiloval.(21.1.2012)

 • Aky
  ***

  Zůstávám u 3*, které jsem nasadil u prvního dílu, ale jen tak tak. Děj je stejně nezáživný jako ten předchozí, navíc se však jednotlivé gagy téměř opakují. Kreditu Rowana Atkinsona to rozhodně body nepřidává.(29.10.2012)

 • Falko
  ****

  Aj napriek tomu, ze chvilkami mi pripadal humor az prilis detsky, alebo videny z inych komedii, musim dat 80% hlavne vdaka Rowanovi. Vzdy som sa na nom nasmial, ako na Beanovi a nie je to inak ani na Englishovi. Napriklad scena, kde su ludia zneuziti na zabijanie inych dolezitych ludi na prikaz a tito ludia zrazu posluchnu na slovo je znama z prvej casti BLAZNIVEJ STRELY (1988), kde sa baseballovy hrac pokusil na prikaz zabit kralovnu Alzbetu, pricom ten hrac si nic neuvedomoval a samozrejme Frank Drebin si to na poslednu chvilu vsimol. Tentokrat ale nesikovnejsim sposobom si to vsimne aj Johnny English :-) _________ Rowan Atkinson - (Johnny English) +++ Gillian Anderson - (Pamela) +++ Rosamund Pike - (Kate) +++ Dominic West - (Ambrose) +++ Tim McInnerny - (Quartermain) +++ Daniel Kaluuya - (Agent Tucker) +++ Roger Barclay - (Agent číslo dva) +++ Eric Carte - (Agent číslo jeden) +++ Richard Schiff - (Fisher) +++ Produkcia: Rowan Atkinson, Eric Fellner +++ (Videl v kine 22.10.2011) +++(23.10.2011)

 • flanker.27
  ****

  Za poslední dobu jedna z těch lepších komedií, která mi sedla do nálady. Sice mi tu chybí Malkovich a Englishův asistent z jedničky, ale bavil jsem se dobře a ještě se mi dostalo pár orientálních mouder, třeba že místo přes plot je to lepší dveřmi.(18.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace