Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Momo_desu
  ***

  Celkom fajn a zaujímavá netypická komédia. Tuším to bolo i podľa skutočnej udalosti a prekvapilo ma, že takáto súťaž vôbec existuje.(27.7.2013)

 • Pilda17
  ***

  Slabá komedie, od Owena Wilsona čekám vždycky lepší filmový zážitek a tahle průměrná komedie mě nepřesvědčila... 5/10 = 55%(10.3.2012)

 • MATADOR
  **

  Aby bylo jasno, ptáci jsou tu vedlejší. Hlavní je, že tu hraje super parta, která se příjemně doplňuje a každá má svůj kvalitní prostor. Za vykreslení hlavních postav určitě palec nahoru. Jenže scénář celkově působí dosti fádně a neuvěřitelně (v negativním slova smyslu). Takže i když se pořád něco děje, legarace je to minimální. Nebýt pěkného závěru, tak tomu šoupnu jednu hvězdu. Jo, a fakt to skoro neutíká!(21.10.2012)

 • Rosaviva
  ***

  Poměrně zajímavé obsazení a překvapivě vtipný a příjemný film. Spíš než obsah mě na to pochopitelně nalákalo to obsazení, protože opravdu nejsem pozorovatel ptáků. Ale jak říkám, velmi příjemně mě to překvapilo, bylo to oddychové a nenudila jsem se. 3* teda, ale Jima Parsonse jsem tam nečekala, i když to teda nebyla žádná velká role :D(9.11.2012)

 • JohnnyD
  ****

  Veľmi príjemný film s úžasným obsadením, až andersonovsky absurdným príbehom a skvelým koncom s ešte lepším posolstvom filmu.(1.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace