Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Nadějný rok nabízí ty nejlepší komediální herce posledních let. Jistě, že někdo raději Bena Stillera nebo Adama Sandlera, ovšem trio Black, Wilson a Martin tvoří takovou správnou a nesourodou partu, kterou spojuje zájem o Big Year, což je soutěž o to, kdo za rok spatří největší počet druhů ptactva. Každý z představitelů prezentuje odlišný styl svých filmových charakterů, ale dohromady se to stmeluje do celkem výživné komedie, která však samozřejmě více zaujme zasvěcené, tedy ornitology. Beru ho jako výživnou jednohubku...65%(9.7.2013)

 • jojinecko
  ***

  Vizuálne podnetná relaxačná oddychová odnikiaľ-nikam-spejúca nevtipná HOVADINA!!! To slovo relaxačná je podstatné...(21.6.2013)

 • Dzeyna
  ****

  Výborný "ptačí" snímek s vynikajícími herci!! Jack Black, Steve Martin a Owen Wilson v jednom???Tleskám panu režisérovi, opravdu skvělá kombinace. Owen je zajímavý každým coulem, Jack je vtipný už jenom když se lekne myši, ale zároveň je hodně citlivý a Steve je prostě klasika a stoprocentní optimista. Je to sice celé ohledně ornitologie, ale je to podané zábavnou a vtipnou a také emočně napínavou a navíc lehce romantickou formou, která mě vážně zaujala. Jediné co tomu celému chybělo byla větší akčnost a různorodost. Ani konec není předvídatelný, což oceňuji. Dala bych i 5 hvězd, ale to bych zde musela mít ještě nějaké mě více sympatické herečky a vtipnější dialogy, ale i tak velká pochvala!(27.3.2012)

 • Don Jebal

  Rozpočet: 41 000 000 $ Otvárací Víkend: 3 251 884 $ (v 2 150 Kinách) Tržby USA: 7 204 138 $ Tržby Celosvetovo: 7 448 385 $(2.5.2012)

 • nunka
  **

  O to divné hobby "sledovania vtáčkov" ani tak nejde...ako o to, že to mala byť komédia...a po vtipe ani chýru, ani slychu. Príroda zahrala najlepšie zo všetkých a pár pekných obrázkov stálo za to, inak nuda.(19.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace