Roztomilá koko.ina, v hlavní roli ptáci! :-)(30.3.2014)

• Hadža

Nemam rad Blacka,nemam rad Wilsona a nemusim ani ptaky,takze jsem se az tak moc nebavil.(12.1.2013)

Líbí se mi komentář Milodara "Umím si představit mnohem zábavnější filmy o honění ptáků." Já to vidím, jako dobře obsazený dokument o ptácích severní ameriky nebo USA, chcete-li. 50%(23.7.2012)

Komedie, která sice není vůbec vtipná, ale rozhodně není ani trapná, ve výsledku je vlastně velmi příjemná, nenudí, sálá z ní nadšení a určitě má i svou morální (je hezké mít svůj koníček a sny, ale rodina je nejdůležitější) i ornitologickou hodnotu.(7.7.2013)

Především oceňuji neotřelost tématu, nikdy by mě nenapadlo, že může vzniknout film o soutěži v pozorování ptáků, že se na něco takového budu dívat, a že mě to nebude nudit. Zdařile zpracováno, herecky zvládnuto s přehledem, páni komici se přitom drželi na uzdě, aby z toho nebyla nechtěná fraška.(25.12.2015)