Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ***

  Až na pár letmých okamžiků, kdy jsem byla spokojená s The big year se u mně tahle komedie minula účinkem. Docela to zamrzí, protože obsazení bylo výborné. Jako relax je to fajn, jako dobrý neotřelý námět určitě taky, ale já prostě nevím.......(4.8.2013)

 • A_FISH
  ****

  Příjemné, originální, lehoulince andersenovské.(16.5.2014)

 • Le_Chuck
  ***

  Obsadenie (aj trailer) trochu klame telom, humor je len poleva pohodového rodiného roadmovie o troch nadšencoch do divného koníčka. Človek zmierený s tým, že sa gejzír gagov jednoducho nedostaví si v pohode užije peknú prírodu s preletmi ako z Pána Prsteňov a neškodnú americkú klasiku (alá Hlava rodiny) na nedeľné popoludnie. Jeden s prepadákov roka, hlavne kôli tomu že sa dolármi nešetrilo, ale tej muziky je akosi pomenej a ešte aj hrá potichu. 65%(20.2.2012)

 • MMR
  *****

  Co všechno je člověk schopen udělat pro vítězství. I já nerad prohrávám, ať už je to cokoliv. Velice pozoruhodná komedie, originální, nápaditá a s obrovskou myšlenkou. Jsem šťastný, že jsem mohl tento snímek spatřit. A vyvolalo to ve mě vzpomínku na školu, někde na 8.třídu, kdy jsme psali poznávačku ptáků, a já jsem měl správně 2 z 20ti. Poznal jsem sojku a u ostatních jsem téměř všude psal Sýkora Koňadra, a jednou jsem se trefil =D I když možná 3, ještě Sovu, ale to už si přesně nepamatuju :-D(24.6.2012)

 • Jonash87
  ***

  Mám rád road movie a Owena Wilsona, proto za 3 hvězdy. Jinak komediální dopad nic moc, zasmál jsem se tak třikrát...(4.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace