poster

PIKO

 • slovenský

  PIKO

 • anglický

  One Way Ticket

Drama

Česko, 2010, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tryskomyš
  ****

  Tento film je dobré memento pro všechny. Je dost dobře natočený. Děj vypráví dvě skutečné postavy - Pavel Gregor (závislý) a Zdeněk Zavázal (policista). Což tam není dost jasné. Takže to všichni nemusí pochopit a může se zdát, že doprovodné slovo patří pouze jednomu.(12.1.2016)

 • Pilda17
  ****

  Po technické stránce bezchybný polodokument, který ukazuje realitu o drogách. Po dlouhé době český film, který si na nic nehraje a svým zpracováním je originální. Po dobu celého snímku vypráví skutečné osoby, kterých se ta událost týká, jinak je hraný herci. Já se poučil a každý člověk by se měl aspoň jednou podívat než si začne s nějakou drogou. Realita je krutá a ty stavy, které opravdový feťák má jsou podchyceny víc ne skvěle. Za mě rozhodně doporučuji i těm, kteří si na českou produkci nepotrpí.. 8/10 = 80%(26.3.2012)

 • Bobik9
  *****

  Rozhodně to není nic, co bych si dokázal pustit podruhé. Ale je to parádní "dokument", není to úplně to pravé slovo, ale nevím, jak jinak to nazvat. Od začátku až do konce tento snímek vyvolává emoce. Je to opravdu šílený, smutný a depresivní příběh, ovšem s docela fajn zakončením. Herecké výkony jsou fantastické a na českou scénu je celý dojem z filmu na velmi vysoké úrovni. Nic naplat, drogové filmy prostě táhnou a když se dobře spracují vznikne takovýto výtečný snímek. Ovšem, jak jsem psal - NIKDY VÍC!(11.1.2012)

 • Vojcl
  ****

  Je to spíše dokument než hraný film, ale jako sonda do světa narkomanů a generační výpověď to funguje skvěle. Scény s herci jsou výborně nakombinované s monology reálných osob. Nutno vyzdvihnout také přesvědčivý herecký výkon Rostislava Nováka.(4.11.2011)

 • fannah
  ***

  než film spíše výborně vypovídající a popisující dokument, který by byl lepší buď s herci, a nebo neherci. Ale ne s hercem, který neumí hrát... Nevadí, i tak povedené.(9.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace