poster

PIKO

 • slovenský

  PIKO

 • anglický

  One Way Ticket

Drama

Česko, 2010, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mr.kliky
  ***

  Dobře natočený, zajímavý a hezky odvyprávěný příběh bez zbytečných agitek.(5.7.2011)

 • Morholt
  *****

  Podobné filmy může docenit jen ten, kdo sám drogy užíval (nikoli užívá) nebo přišel či přichází s toxikomany do kontaktu. Dokument je unikátní v tom, že se u jednoho stolu sešli bývalý policista z protidrogového, ex-narkoman a revolucionář v užívání pervitinu a nakonec Danny Horyna, frontman dnes již zaniklé metalové legendy Vitacit, který jako jeden z prvních nový druh aplikace vyzkoušel. Společně pak na podkladu hraných pasáží popisují cestu do pekla, ze které se dokáže vrátit jen malé procento závislých. Někomu se možná nemusí zdát ona filmová linie, což chápu, ale na mě udělala dojem jak obrazovým zpracováním, tak hereckými výkony, které, pravda, občas kolísaly či působily příli uměle, ale s přihlédnutím k formátu, který tvůrci zvolili, nemám pčíliš co vytknout. Víc podobných příběhů. 90%(9.7.2011)

 • cunesk8
  *

  Češi by měli zůstat u točení pornofilmů a ne zpackat dokument s filmem. Tragické herecké výkony, opakující se nudné záběry...Příště radši jen 25min. dokument !!!! TV NOVA neměla chybu. * za příběh a snahu. 35%(10.11.2011)

 • zette
  ****

  Mozna, ze se tento film mohl udelat koukatelnejsim pro sirsi verejnost. Svou autentickou vypovedi vsak dokaze zaujmout. Vyborny vyber postav (varic, policajt, narkoman), jejichz osudy se vzajemne prolinaji. Myslim, ze se v tomto filmu podarilo verne nastinit drogovou situaci u nas od sedmdesatych let. Dost uzivatelu zde kritizuje herecke vykony, minimalne Rostislav Novak vsak svou roli zahral vyborne. Po Czech made man druhy Rehorkuv film, ktery me svym nametem a zpracovanim zaujal, tak snad se mu bude darit i v budoucnu a vyhne se filmum typu Signal.(29.11.2013)

 • LordSnape
  ***

  Nemám rád drogy, ani feťáky. Film je to zajímavý, ale poněkud nedotažený, když se Řehořek nedokázal rozhodnout, zda to bude jen dokumentární či hraný.. Takhle z toho vznikl celkem paskvil.(14.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace