Hurvínek na scéně

Loutkový / Rodinný

Česko, 2010, 53 min

Martin Kotík
  • xxmartinxx

Tento film nejde hodnotit objektivně, protože se nemůže líbit, bavit, přijít vtipný a vůbec vše, co od filmů očekávám, komukoli nad šest let. Vydržet u toho pro staršího člověka než předškolního věku je skutečně nesnesitelné... děti třeba potěší.(8.1.2011)

• zette

Cesky kulturni zlocin. Bez deje, vtipu, nesnesitelne pisnicky a neprijemny dabing.(22.1.2012)

• gouryella

Totální zprznění kultovních postaviček, naprosto bez nápadu a vtipu. A k tomu ty příšerné písničky.....(30.1.2011)

Já bych zase nebyl tak hrr... Sice třetí rozměr je jen o tom, že se snaží jít s dobou, v rámci Hurvínkovských eskapád je tohle opravdu slabé, ale přece jen nějaké klasické rysy se v tom najít dají a jen ať děti zjistí, na čem jsme vyrůstali (a někteří i docela nedávno...) Na druhou stranu děj vlastně nikde, Žeryk mluvil opravdu víc než jindy, Bábinka s panem Spejblem se tvářili jako zamilovaný pár (víc než jindy) a tak dál a tak dál... Snad jen z nostalgie...(14.2.2011)

• Hismael

Hurvínek na scéně je bohužel naprosto bez nápadu. Doufám že tohle není standardní představení, já si teda takového Hurvínka nepomatuji. Vzhledem to jako původní představení vypadá, ale obsahem je to prázdné. Hodina v asi 8. kapitolách je určena pro ty úplně nejmenší diváky a myslím si, že do kina nepatří. Jediný dabing loutek bych asi označil za povedený.(6.1.2011)

• - Snímek je záznamem divadelního představení z Divadla Spejbla a Hurvínka s názvem "Hurvínkův Mikuláš" od Heleny Štáchové. (Hollywoodman)

• - Postava Hurvínka vznikla v roce 1926. (M.B)

• - Jedná se o první film s loutkami Spejbla a Hurvínka, který byl uveden v kinech. (Hollywoodman)