Zrádný prsten (TV film)

Podvrh

Thriller

Kanada, 2009, 90 min

Randy Duniz

Asylum ripoff pana prstenů s gigantickejma pavoukama holograficky sycenejma pneumotoraxem(3.7.2016)

• MadyDollar

Že já ten barrandov zapínal. Nuda nuda a zase nuda. Hodně jednoduchá, nepromyšlená a nepoutavá zápletka s necharakterními postavami. Tohle nezachránil ani Rebečin okouzlující kukuč. Za zkouknutí to fakt nestojí.. teda pokud nejste jeden z fanoušků Ulice nebo Rosamundy Pilcherové...(28.11.2015)

• giovanni3

No Barrandov v neděli večer sleduji pravidelně a pravidelně sleduji samé ,,kvalitky,, a tento film mezi ně přesně zapadá. Příběh opravdu nic extra a některé věci nejsou moc dotažené (1. známý makléř zabíjí lidi? Nač dělá špinavou práci to v čem měl jet mělo být ve velkém a měl znát zlé lidi 2. proč neměl zabít hlavní čmuchalku/hrdinku ? 3. policie si pozve hlavní hrdinku ,,na kobereček,, ta dobrovolně jde oni sejmou její otisky,ale ve finále je nikde neuplatní... 4. hrdinčin útěk z kanceláře mrtvého makléře jak snadný.. atd..) Prostě nedotažené ač nešlo víc čekat. 1z5 na odpad to nebylo dumal jsem i o 2z5(17.4.2011)

• Kwaichi

Ach tie kanadské thrilery... Nečudujem sa, že doteraz ešte nemajú Oscara.(30.1.2011)

• arcticsky

Tak zde nevím - pro koho byl tento nesmyslný film určen? Pro "běžného" průměrného TV diváka těžko a pro filmového fandu už vůbec ne. I ten normální divák musel mít z té hory nelogičností divný pocit. Viz. komentář od uživatele giovanni3.(24.2.2013)