Zrádný prsten (TV film)

Thriller

Kanada, 2009, 90 min

Randy Duniz
  • Kwaichi

Ach tie kanadské thrilery... Nečudujem sa, že doteraz ešte nemajú Oscara.(30.1.2011)

• kagemush

Televizní nuda určená pro fanoušky snad jedině něčeho jako Sama doma. Kdybych žehlil,byl by to film k této činnosti přímo předurčený.-Příběh řídkej jak starý podlíkačky mojí babičky a napětí je v něm tolik jak v gumě již jednou zmíněných spoďárů. Alespoň že ten děj se klátí od bodu A do bodu B celkem plynule a není to zas tak moc dlouhý.Inu ještě fungující(ale ne už moc dlouho) Hallmark. 20% -----(kterej prakokot zas psal obsah?,-copak v 19.st. byla antika??,nebo že by už staří antici vyrývali do svých prstenů Bavorský znak?)(10.8.2010)

• arcticsky

Tak zde nevím - pro koho byl tento nesmyslný film určen? Pro "běžného" průměrného TV diváka těžko a pro filmového fandu už vůbec ne. I ten normální divák musel mít z té hory nelogičností divný pocit. Viz. komentář od uživatele giovanni3.(24.2.2013)

• MadyDollar

Že já ten barrandov zapínal. Nuda nuda a zase nuda. Hodně jednoduchá, nepromyšlená a nepoutavá zápletka s necharakterními postavami. Tohle nezachránil ani Rebečin okouzlující kukuč. Za zkouknutí to fakt nestojí.. teda pokud nejste jeden z fanoušků Ulice nebo Rosamundy Pilcherové...(28.11.2015)

Asylum ripoff pana prstenů s gigantickejma pavoukama holograficky sycenejma pneumotoraxem(3.7.2016)