Skvělá režie na české poměry a výkon Budaře kompenzuje špatný scénář a sráží film do průměrnosti. Škoda toho.(22.10.2012)

Suverénní forma, střípkovitý obsah a Budařova strašlivá karikatura. Je zajímavé, jak se hrdina zaklíná tím že "s poctivostí leda pojdeš", ačkoli svého bohatství nakonec dosáhne legitimním způsobem v legitimním byznysu.(6.11.2011)

Až se Tomáš Řehořek vykašle na ty bezúčelné vizuální kudrlinky a až mu někdo napíše kvalitní scénář, tak to bude bomba.(5.6.2011)

Jsem mírně na rozpacích - na jednu stranu nepochybně zajímavý a lehce neortodoxní počin v českých filmových vodách, na druhou stranu se mi to zdálo tak nějak lehce... rozpliznuté do prázdna. Něco se jen naznačilo a nedotáhlo, resp. přetranformovalo se to hbitě v něco jiného a to zase v cosi dalšího. Ale Jan Budař má můj respekt - zahrál to dobře, byť trochu "idiotsky", jak tady už někdo naznačil. Líbilo se mi i použití řady známých tváří v malých štěcích, celkem je to tak na bezmála 70%. A že to bylo podle reálu, to se mi skoro ani nechce věřit, byť v našich byznys-vodách je možné evidentně vše, jak se dennodenně přesvědčujeme.(21.3.2012)

Překvapivě vtipné a filmově profesionální. Výborná kamera, hudba, střih, a dialogy (resp. monology). Není mi sice vůbec jasné, kam tíhle tvůrci mířili, ale jak nemám rád Jana Budaře (Nuda v Brně!), tady ho dokážu ocenit. Tuzemskému diváku se připomene i slovinský herec Predrag Bjelac (opravdu to není David Suchařípa!), potěší exotická kráska Veronika Hong a i dvojka registrovaných maminek. Příjemné překvapení a aspirant na nejlepší český film roku (což je samo o sobě největší překvapení).(16.10.2011)