Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ***

  Hlavně hlasový projev Jana Budaře občas prodá nějaký ten fórek, ale nakonec se z toho stane spíš taková moralitka. ANEBO NE.(31.5.2011)

 • Radek99
  ****

  Český Guy Ritchie se jmenuje Tomáš Řehořek a Budařův Jakub Vrána je ten pravý RocknRolla! Že režisér točit umí a Jan Budař umí hrát, bylo jasné už z jejich dřívějších projektů, ten tvůrčí posun je ale přesto překvapivý, režisérovo naprosto dokonale, ba bravurně zvládnuté řemeslo a Budařův žoviálně podaný podnikavec je pro mne úkaz, skutečné překvapení. Navíc proti možné výtce, že jde jen o pouhou lokální nápodobu stylu britského režiséra, má Czech Made Man především po stránce scenáristické, ale i v hereckém koncertu Jana Budaře, jasnou přidanou hodnotu, nemluvě o onom zvláštním rysu odkazujícím k éře divokého podnikání 90. let, které nás směřuje spíše někam směrem k Balkánu, než k západní Evropě, respektive Velké Británii, který ale činí filmovou výpověď (jasně že velmi stylizovanou a možná? přehnaně nadsazenou) atraktivní až exotickou. PS: Jan Budař si jistě vyslouží nominaci na Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon...a kdo ví, co víc...(8.5.2011)

 • Pluhy
  ***

  Na český poměry hodně netradičně natočený film. Po režijní stránce hodně zajímavý, pěkné střihy, rychlý spád. Problém jsem měl s příběhem. Kubíkovo životní story je líčena spíše jako výčet z životopisu, místo volné inspirace a zajímavé příběhové linie. Celek tak působí dost plytce a bez jakýchkoliv hlubších momentů.(24.2.2014)

 • dopitak
  ****

  Překvapivě vtipné a filmově profesionální. Výborná kamera, hudba, střih, a dialogy (resp. monology). Není mi sice vůbec jasné, kam tíhle tvůrci mířili, ale jak nemám rád Jana Budaře (Nuda v Brně!), tady ho dokážu ocenit. Tuzemskému diváku se připomene i slovinský herec Predrag Bjelac (opravdu to není David Suchařípa!), potěší exotická kráska Veronika Hong a i dvojka registrovaných maminek. Příjemné překvapení a aspirant na nejlepší český film roku (což je samo o sobě největší překvapení).(16.10.2011)

 • viperblade
  ****

  Bylo to všelijaké, zpočátku mě vadila ta roztržitost (skáčeme z jednoho období do druhého) ale na konci jsem pochopil pár věcí - takovýhle film tu hodně, hodně dlouho nebyl, Jan Budař je opravdu velký frajer, jehož nenominování na Českého lva je opravdu hodně velká křivda a Tomáš Řehořek je naděje, která doufám nezklame a časem natočí opravdovou pecku. Czech Made Man má své chybky, to ano. Ale většina filmu mě bavila, nehorázně mě bavilo sledovat nevšední osud člověka, kterému štěstí hodně, fakt hodně pomohlo k bohatství, které teď má. A proč ne, já mu to přeju. Za Budaře, za jeho parádní hlasové provádění filmem, za cameo Václava Havla a za ten milionový nápad dávám 80 %.(24.2.2012)

 • - Děj filmu je inspirován životem skutečného podnikatele Zdeňka Kubíka, který dodnes na byznysu s doménovými adresami vydělává přibližně 5 milionů amerických dolarů ročně. Film Czech Made Man mohl mimo jiné vzniknout i proto, že Kubík poskytl na natáčení polovinu rozpočtu, která představuje přibližně 14 milionů korun českých. (joywork)

 • - Pri natáčaní posteľných scén Kataríny Hasprovej musela väčšina štábu opustiť pľac. Herečka si ešte aj tak musela dodávať odvahu popíjaním šampanského. (Raccoon.city)

 • - Na střelnici oslovuje Vrána (Jan Budař) Čápa (Milan Šteindler) hodností plukovník. Později je však záběr na noviny  Metro, ve kterých je fotka Čápa, když přebírá vyznamenání na Hradě a tam má hodnost nadpraporčíka. (Horryx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace