Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Docela slušné překvapení. Czech Made Man je odvážný, v mnoha směrech velmi novátorsky a svým způsobem docela dost zásadní (i když ani omylem tak zásadní, jako třeba Normal). Řehořek zraje a i když mu stále ještě některé postupy ne úplně vychází, udělal od Proměn velký kus práce.(14.5.2011)

 • sharky
  **

  50% Poslední dobou vznikaj skvělý český filmy, tenhle k nim ale nepatří. Je úplně o ničem, žádná myšlenka, žádný děj a strašlivě odporně nepříjemný mluvený projev hlavního hrdiny, který má být asi snahou o kopírování mluvy původního hlavního hrdiny, který film inspiroval, ale je to tak hrozně nepříjemný, že jsem si do konce filmu nezvyknul a přišlo mi to ve výsledku spíš trapné. Skvělá vizuální stránka sama o sobě dobrý film neudělá. škoda.(10.5.2011)

 • viperblade
  ****

  Bylo to všelijaké, zpočátku mě vadila ta roztržitost (skáčeme z jednoho období do druhého) ale na konci jsem pochopil pár věcí - takovýhle film tu hodně, hodně dlouho nebyl, Jan Budař je opravdu velký frajer, jehož nenominování na Českého lva je opravdu hodně velká křivda a Tomáš Řehořek je naděje, která doufám nezklame a časem natočí opravdovou pecku. Czech Made Man má své chybky, to ano. Ale většina filmu mě bavila, nehorázně mě bavilo sledovat nevšední osud člověka, kterému štěstí hodně, fakt hodně pomohlo k bohatství, které teď má. A proč ne, já mu to přeju. Za Budaře, za jeho parádní hlasové provádění filmem, za cameo Václava Havla a za ten milionový nápad dávám 80 %.(24.2.2012)

 • Chrustyn
  **

  Tomáš Řehořek je považovaný za velký talent na české režijní scéně, ale ve své podstatě ho můžeme pochválit jen za odvážný, zahraničně působící, vizuální look jeho filmů. Stejně tak je to i v případě tohoto snímku o podvodníkovi, jehož smyslem života jsou prostě a jednoduše .... prachy. Budařův hlasový projev mě začal velice brzy iritovat, stejně tak nicotný styl vyprávění.(22.11.2011)

 • Superpero
  ***

  Takové zmatečné a člověk se stejnak dozví celkem hovno o tom co dělal např. v tý Číně. Budař dobrej, ale nejvíc mě překvapil adekvátní herecký výkon Brožové.(17.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace