Hlavně hlasový projev Jana Budaře občas prodá nějaký ten fórek, ale nakonec se z toho stane spíš taková moralitka. ANEBO NE.(31.5.2011)

Český Guy Ritchie se jmenuje Tomáš Řehořek a Budařův Jakub Vrána je ten pravý RocknRolla! Že režisér točit umí a Jan Budař umí hrát, bylo jasné už z jejich dřívějších projektů, ten tvůrčí posun je ale přesto překvapivý, režisérovo naprosto dokonale, ba bravurně zvládnuté řemeslo a Budařův žoviálně podaný podnikavec je pro mne úkaz, skutečné překvapení. Navíc proti možné výtce, že jde jen o pouhou lokální nápodobu stylu britského režiséra, má Czech Made Man především po stránce scenáristické, ale i v hereckém koncertu Jana Budaře, jasnou přidanou hodnotu, nemluvě o onom zvláštním rysu odkazujícím k éře divokého podnikání 90. let, které nás směřuje spíše někam směrem k Balkánu, než k západní Evropě, respektive Velké Británii, který ale činí filmovou výpověď (jasně že velmi stylizovanou a možná? přehnaně nadsazenou) atraktivní až exotickou. PS: Jan Budař si jistě vyslouží nominaci na Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon...a kdo ví, co víc...(8.5.2011)

Na český poměry hodně netradičně natočený film. Po režijní stránce hodně zajímavý, pěkné střihy, rychlý spád. Problém jsem měl s příběhem. Kubíkovo životní story je líčena spíše jako výčet z životopisu, místo volné inspirace a zajímavé příběhové linie. Celek tak působí dost plytce a bez jakýchkoliv hlubších momentů.(24.2.2014)

Překvapivě vtipné a filmově profesionální. Výborná kamera, hudba, střih, a dialogy (resp. monology). Není mi sice vůbec jasné, kam tíhle tvůrci mířili, ale jak nemám rád Jana Budaře (Nuda v Brně!), tady ho dokážu ocenit. Tuzemskému diváku se připomene i slovinský herec Predrag Bjelac (opravdu to není David Suchařípa!), potěší exotická kráska Veronika Hong a i dvojka registrovaných maminek. Příjemné překvapení a aspirant na nejlepší český film roku (což je samo o sobě největší překvapení).(16.10.2011)

Bylo to všelijaké, zpočátku mě vadila ta roztržitost (skáčeme z jednoho období do druhého) ale na konci jsem pochopil pár věcí - takovýhle film tu hodně, hodně dlouho nebyl, Jan Budař je opravdu velký frajer, jehož nenominování na Českého lva je opravdu hodně velká křivda a Tomáš Řehořek je naděje, která doufám nezklame a časem natočí opravdovou pecku. Czech Made Man má své chybky, to ano. Ale většina filmu mě bavila, nehorázně mě bavilo sledovat nevšední osud člověka, kterému štěstí hodně, fakt hodně pomohlo k bohatství, které teď má. A proč ne, já mu to přeju. Za Budaře, za jeho parádní hlasové provádění filmem, za cameo Václava Havla a za ten milionový nápad dávám 80 %.(24.2.2012)

• - Děj filmu je inspirován životem skutečného podnikatele Zdeňka Kubíka, který dodnes na byznysu s doménovými adresami vydělává přibližně 5 milionů amerických dolarů ročně. Film Czech Made Man mohl mimo jiné vzniknout i proto, že Kubík poskytl na natáčení polovinu rozpočtu, která představuje přibližně 14 milionů korun českých. (joywork)

• - Pri natáčaní posteľných scén Kataríny Hasprovej musela väčšina štábu opustiť pľac. Herečka si ešte aj tak musela dodávať odvahu popíjaním šampanského. (Raccoon.city)

• - Na střelnici oslovuje Vrána (Jan Budař) Čápa (Milan Šteindler) hodností plukovník. Později je však záběr na noviny  Metro, ve kterých je fotka Čápa, když přebírá vyznamenání na Hradě a tam má hodnost nadpraporčíka. (Horryx)