Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  Suverénní forma, střípkovitý obsah a Budařova strašlivá karikatura. Je zajímavé, jak se hrdina zaklíná tím že "s poctivostí leda pojdeš", ačkoli svého bohatství nakonec dosáhne legitimním způsobem v legitimním byznysu.(6.11.2011)

 • Ilicka
  *

  Přestylizovaný zbytečný film (LFŠ 2011)(31.7.2011)

 • Pluhy
  ***

  Na český poměry hodně netradičně natočený film. Po režijní stránce hodně zajímavý, pěkné střihy, rychlý spád. Problém jsem měl s příběhem. Kubíkovo životní story je líčena spíše jako výčet z životopisu, místo volné inspirace a zajímavé příběhové linie. Celek tak působí dost plytce a bez jakýchkoliv hlubších momentů.(24.2.2014)

 • Foox
  ***

  Skvělá režie na české poměry a výkon Budaře kompenzuje špatný scénář a sráží film do průměrnosti. Škoda toho.(22.10.2012)

 • InJo
  **

  Budařův takřka nepřetržitý voiceover je nebetyčně otravný. A Řehořkova přehnaně urputná snaha o videoklipovou coolovost vlastně taky... Ve výsledku jde o film, který se chce svým stylem strašně moc přiblížit západním vzorům (především epickým gangsterkám o vzestupu a pádu a těm od Guye Ritchieho), ale přitom selhává v těch samých aspektech jako většina současné tuzemské filmové produkce (nekonzistentní scénář, nevhodně zvolená stylizace atd.). 40 - 50 %(3.4.2015)

 • - Přípravy snímku probíhaly kvapně během pouhých tří měsíců. (Olík)

 • - Natáčení začalo v pavilonu 34 psychiatrické léčebny v Praze Bohnicích, kde se točily záběry jak z prostředí psychiatrické léčebny, kam se hlavní hrdina Jakub Vrána dostane, tak i z patologie a ze záchytky. Prostory psychiatrické léčebny posloužily zároveň i jako kulisy pro natočení scén z temné kobky tajného vězení kdesi v Číně. (Taninaca)

 • - Pri natáčaní posteľných scén Kataríny Hasprovej musela väčšina štábu opustiť pľac. Herečka si ešte aj tak musela dodávať odvahu popíjaním šampanského. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace