Je to někde na pomezí tří a čtyř hvězdiček, ale převládá u mě pocit z dobře odvedeného řemesla. Dnešní české filmy mají totiž jeden problém. Buď, že jsou vizuálně skvělé, ale příběh nekonzistentní či nudný. Nebo naopak mají velkou myšlenku, ale neumí jí vůbec prodat. Tenhle film si však dokázal poradit téměř se vším. Vizuálně je to jeden z nejhravějších filmů, co sem od české produkce viděl (slow motion, detaily, kamerové filtry, rychlý střih, jindy zase dlouhé záběry, úžasná hudba). Co se týče příběhu, tak tam to trošku skřípe, přesto rejža ví, co chce odvyprávět a má to i svoji přehlednost. Hvězdičku ubírám za někdy trošku slabší komentář Budaře a za množství celebrit, které se do tohoto filmu nacpalo. Jisté však je, že režiséra jsem dodnes neznal, ale ode dneška budu na jeho další díla ohromně zvědavý. 70%(6.11.2011)

Nemyslíš, dobře hodnotíš(19.5.2011)

překvapení jako fík.. na rozdíl od proměn se mi tolíbilo.. je to solidní, posměšné, pomrkávající.. ale ne jako diblík, spíš jako norbert lichý, který vás chce zprznit, citovat při tom rimbauda a pak po vás hodit stovku, že to bylo super, voe bejby(27.4.2011)

• InJo

Budařův takřka nepřetržitý voiceover je nebetyčně otravný. A Řehořkova přehnaně urputná snaha o videoklipovou coolovost vlastně taky... Ve výsledku jde o film, který se chce svým stylem strašně moc přiblížit západním vzorům (především epickým gangsterkám o vzestupu a pádu a těm od Guye Ritchieho), ale přitom selhává v těch samých aspektech jako většina současné tuzemské filmové produkce (nekonzistentní scénář, nevhodně zvolená stylizace atd.). 40 - 50 %(3.4.2015)

Zapadlý ekvivalent v novodobé české kinemantografii.(10.1.2015)

• - Přípravy snímku probíhaly kvapně během pouhých tří měsíců. (Olík)

• - Na střelnici oslovuje Vrána (Jan Budař) Čápa (Milan Šteindler) hodností plukovník. Později je však záběr na noviny  Metro, ve kterých je fotka Čápa, když přebírá vyznamenání na Hradě a tam má hodnost nadpraporčíka. (Horryx)

• - Podle slov režiséra Tomáše Řehořka probíhalo natáčení v 56 různých prostředích. (Hroozley)