poster

Tři mušketýři

 • Německo

  Die drei Musketiere in 3D

 • Německo

  Die drei Musketiere

 • Francie

  Les Trois Mousquetaires

 • USA

  Three Musketeers, The

 • Slovensko

  Traja mušketieri

Dobrodružný / Akční / Romantický

Německo / Francie / Velká Británie / USA, 2011, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CANNIBAL
  ***

  Je to taková ta stará, americká, klasická, akční střílečka s prvky bláznivé komedie. Kdo tenhle styl nemá rád, tak to zcela jistě nerozdejchá a nepochopí. Jednoduše nic pro ty co mají rádi konzervativní filmy. Těm mohu akorát vzkazat, běžte si oprášit staré kazety! Nevim, co by jste ještě chtěli od xtého přepisu toho to románu. Je to hold zase něco jiného a tak je to třeba brát. Na druhou stranu musím připustit, že: - ''Pirates of the Caribbean'' mě přece jen příběhově bavil o něco víc. Jinak sranda dobrá. Summa summarum ''lepší tři hvězdy''. Ve 3D za ****.(20.10.2011)

 • Jeremy.jk
  **

  On to není špatný film. Je jen úplně zbytečný. Abych to ale uvedl na pravou míru.. Jistá snaha se mušketýrům upřít nedá, ovšem nechápu, proč má někdo potřebu nátáčet tolikrát omílanou látku jen proto, aby to bylo ve 3D. Myslím, že v dnešní době existují i jiné způsoby, jak si v hollywoodu namastit kapsy, jenže to by zřejmě stálo i trochu té námahy. Osobně se mi mnohem víc líbilila Herekova verze, která byla rovněž pojatá s jistou nadsázkou, ale rozhodně mně bližším způsobem provedení. Takže 40% a snad můžu říct, že případné pokračování si nechám pravděpodobně ujít.(4.2.2012)

 • Kaka
  **

  Na rozdíl od většiny ostatních uživatelů se mi celkem líbila verze z roku 1993. Když už nic tak kvalitní akce a luxusní herecké osazenstvo tam bylo. Jenže tady dochází k jádru problému. Verze z roku 93 byla velkohubě se tvářící a vysokorozpočtová věc, která měla velké ambice a totálně vyhořela, neb nebyla podle představ skalních fanoušků knihy/předešlých filmů. Tato verze neměla ambice žádné, jenom bavit a diváci tentokrát pro jistotu neočekávali vůbec nic - logicky tedy nemohli být zklamáni. Pokud se skutečně dostaneme k objektivitě, tak z hlediska předlohy je tohle neuvěřitelně mimo. Je vidět, že režisér se na všechny předlohy a předešlé díly vykašlal a natočil si jízdu po svém. Je to vtipné, herci jsou dobří, nechybí tradiční evropský akční háv (zrychlovačky, střihy) a pár roztomilých scén. Nemohl bych opomenout výtečného Madse Mikkelsena, který ať vezme jakoukoliv roli, vždy to stojí za to. V rámci zábavy asi splňující standart, v rámci artu, či jakékoliv jiné filmařské hodnoty 20 tisíc mil pod úrovní.(4.3.2012)

 • EdaS
  ****

  70% Schválně (?) dementní, ale tak nějak roztomile a hlavně výživně zábavné. Bavil jsem se o dost líp než u Tintina. Což asi o něčem svědčí. Viděno v otitulkovaném 2D.(30.10.2011)

 • Slasher
  ****

  Nebýt štědré CSFD projekce a Flipnicova rozeného přesvědčovacího umu, na tenhle film bych nikdy do kina nešel, možná ho ani nikdy neviděl. Ty recenze, nepřesvědčivá kampaň, 3D, dabing... Ale nakonec mám radost. Příjemná, pěkná, stupidní, odlehčeně srandovní (a hodně, hodně, h-ó-d-n-ě volná) adaptace románové klasiky. A výborní, s citem přehrávající herci. Ludvík XIII. vskutku kraluje, Milla je rozkošná, všichni jsou rozkošní, paráda, a znovu už to nikdy neuvidím. (Možná tomu docela pomohla i ta samotná pohodová atmosféra v kině a něčí -Baloneho- perfektní (ne)místnej výtlem...)(19.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace