Tři mušketýři

Three Musketeers, The

Traja mušketieri

Dobrodružný / Akční / Romantický

Německo / Francie / Velká Británie / USA, 2011, 106 min

Pre mňa zábavnejšia ako Piráti z Karibiku a kľudne by za mňa mohlo vzniknúť aj nejaké to nejedno pokračovanie, čo vzhľadom na vlažné prijatie nebude také ľahké. Veľkým kladom je aj že scenár si nepísal Anderson a je to teda solídna zábava aj pri dialógoch, vizuálne na úrovni, kostýmy sú parádne rovnako ako obsadenie. Je už pravidlom, že Mads Mikkelsen opäť prevalcoval všetkých. Milla je úžasná a Anderson tentoraz na rozdiel od Afterlife dávkuje spomaľovačky opäť rozumnejšie.(30.1.2012)

• Xmilden

Něco strašného, doufám že se noví Tři mušketýři stanou finančním propadákem a nikoho nenapadne natočit druhý díl s názvem Buckingham Strikes Back! Takže si to zhrňme: Celý film je mixem nového Sherlocka Holmese smíchaného s Piráty z Karibiku, že to nefunguje nemusím prozrazovat. Gaskoňec vypadá jako rocková hvězda a uši mi málem upadly když se zeptal svojí milované Constance "Enjoy the show". To by člověk v tu chvíli zabil člověka co psal dialogy. Ne, tohle opravdu ne. A to nejsem zaujatý tím že bych měl něco proti zmodernění klasiky. Ten film měl bavit, místo toho nudil. Nejlepší scénou se tak ve filmu stává Planchet posraný od holuba. PS: Rád pošlu nějaké peníze Mikkelsenovi, aby příště nehrál herec jeho formátu v takové hovadině. Jooo a Orlando Bloom je v tomhle filmu přímo obludný.(10.3.2012)

• Jeremy.jk

On to není špatný film. Je jen úplně zbytečný. Abych to ale uvedl na pravou míru.. Jistá snaha se mušketýrům upřít nedá, ovšem nechápu, proč má někdo potřebu nátáčet tolikrát omílanou látku jen proto, aby to bylo ve 3D. Myslím, že v dnešní době existují i jiné způsoby, jak si v hollywoodu namastit kapsy, jenže to by zřejmě stálo i trochu té námahy. Osobně se mi mnohem víc líbilila Herekova verze, která byla rovněž pojatá s jistou nadsázkou, ale rozhodně mně bližším způsobem provedení. Takže 40% a snad můžu říct, že případné pokračování si nechám pravděpodobně ujít.(4.2.2012)

Chudák Dumas to schytává opakovaně. Tentokrát pořádně. Paul W. S. Anderson chtěl ochutnat ambicióznější látku, vymyslel několik ptákovin (vzducholodě), obsadil manželku (Milla), prosadil si 3D (proč?) a hodně kašlal na příběh (v dialogových scénách se ztrácí). Výsledkem je mišmaš, který má své momenty, ale ve výsledku hlavně zamrzí, že se přehledné šermířské souboje se solidními zpomalovačkami, ocitly zrovna v tomhle kousku!!(14.6.2014)

Tři mušketýýýýři na pranýýýýři. Na Andersona (není to ten pohádkář), ale ten prznič posledního dílu RE, to je poměrně průměrně debilní. Čekal jsem hodně, čekal jsem přeefektovaný film, čekal jsem Millu Jokovich tak jak ji znám, intriky, film pojatý legraci a dobrými souboji. Ale vážně jsem nečekal, že za Dartagnana strčí toho homokláda. To mě vážně vytočilo, nasralo apod. Že jsem chtěl vyvrhnout střeva široko daleko na toho hajzla Andersona. Naštěstí mě film celkem překvapil a já už si trénuji pravačku na to, až Paulovi budu chtít dát pravý hák.(28.3.2012)