poster

Největší z Čechů

 • anglický

  Greatest Czechs, The

Komedie

Česko, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  O živote, ktorý sa nedá prežiť v úplne triezvom stave, o zberateľstve, ktoré je vlastne dôsledkom nedobrého kadenia v detstve?! O POMINUTEĽNOSTI VŠETKÉHO OKOLO! Smutne, trpko, zvláštne osamelo, každopádne osobito.(7.3.2011)

 • dopitak
  ***

  Váhám, jestli za tohle Sedláčka svatořečit, nebo vyškrtnout ze sledovaných. Na jednu stranu se přesně trefil do mého nevkusu, Plesla nemůžu vystát, Babčákovou jakbysmet, s Myšičkou (až na výjimku Občanského průkazu), Taclíka a Bareše taky zrovna nemusím. Ovšem výběr herců pro charakter postavy, kterou ztvárnili, je naprosto dokonalý a nelze mu nic vytknout (což ovšem tedy platí i o hereckých schopnostech výše jmenovaných).(8.8.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Nikdy jsem nedošlapal na rotopedu do Santa Fé, na nejmenší motorce na světě si spolehlivě namelu kokos ještě před první zatáčkou a tak jediným rekordem, kterého někdy dosáhnu je to, že budu nejdéle žijícím člověkem na světě. Já totiž neumím umřít a to pro to dělám opravdu hodně. Jen bych se měl poněkud vyhýbat těm malým, lidským filmům, které mne dokáží tak spolehlivě nudit.(1.10.2012)

 • Hunt
  ***

  70%(3.12.2013)

 • dobytek
  ***

  Návštěvy těch rekordmanů mě fakt bavily, ale mezi tim prostě vůbec nic. Zažíval jsem u toho pocity, jako když se s blbym připojenim koukáte na netu na porno a každou chvíli na vás vyskočí nápis "buffering". A taky mě hrozně iritoval účes toho kameramana a rypák Babčákový.(26.6.2011)

 • Igor Bareš

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace