poster

Největší z Čechů

 • anglický

  Greatest Czechs, The

Komedie

Česko, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  O živote, ktorý sa nedá prežiť v úplne triezvom stave, o zberateľstve, ktoré je vlastne dôsledkom nedobrého kadenia v detstve?! O POMINUTEĽNOSTI VŠETKÉHO OKOLO! Smutne, trpko, zvláštne osamelo, každopádne osobito.(7.3.2011)

 • Morien
  **

  Na mě film působí velmi divně, protože kombinuje ironii s trapností a já nevím, jak to mám rozkódovat.(4.12.2010)

 • dobytek
  ***

  Návštěvy těch rekordmanů mě fakt bavily, ale mezi tim prostě vůbec nic. Zažíval jsem u toho pocity, jako když se s blbym připojenim koukáte na netu na porno a každou chvíli na vás vyskočí nápis "buffering". A taky mě hrozně iritoval účes toho kameramana a rypák Babčákový.(26.6.2011)

 • Hellboy
  ****

  Malý milý film, kterému by to ale možná více slušelo v televizi.(21.7.2010)

 • Skip
  ***

  Lidi jsou různý a různý koníčky maj, zpívá Michael Kocáb v Pražském výběru, a o tom asi tak nějak tenhle film je. Sedláček se usmívá nad některými výkony těch, co vynikají svými mnohdy kuriozními dovednostmi, ale nevysmívá se, což je dobře, protože "smát se můžeme všemu, ale nikdy vysmívat", jak řekl Jan Werich. Film jaksi balancuje na hranici hořké komedie a zároveň se trochu noří do temnot loserů. Nejde o nějaké veledílo, ale určitě stojí za pozornost, protože je jiný v tom kladném slova smylu.(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace