poster

Největší z Čechů

 • anglický

  Greatest Czechs, The

Komedie

Česko, 2010, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ***

  70%(3.12.2013)

 • F.man
  ***

  Hodně zajímavý propletenec různých uvěřitelných a neuvěřitelných událostí. Rozkódovávat v něm realitu a fikci je asi zbytečné, takže jsem nakonec bral snímek prostě takový jako je. Jako výkřik umělce ke svému řemeslu na jedné straně a jako ukázka určitého českého rysu NEJ na straně druhé. A bavilo mě - ať už díky specifickému rukopisu, humoru či právě tématu. Těším se na Sedláčkův další projekt. To bude kombajnér s nejvyšším vzdělaním na světě (26.5.2011)

 • fremy
  ***

  Bizardní výběr rekordmanů okolo, kterých se točí příběh zoufalého týmu filmařů. Životní příběhy postav nejsou vykresleny do hlubších detailů, ovšem i tak si dokáži udělat obrázek, že každý je jiný a navzájem se přiučují. Zrnka gegů tu působí jako vhodné koření a smějící se sál dodává obrazu jiskru. Průměrná komedie, stejně jako průměrný měl asi být výsledný reklamní snímek, ne-li o bod lepší.(18.4.2011)

 • Tosim
  ***

  Robert Sedláček je opravdu jedním z nejnetypičtějších a nejpozoruhodnějších českých režisérů, jeho názory se mi líbí, jeho styl je zajímavý a neortodoxní, tento film má velký potenciál a v podstatě není vůbec divácký, což je na jednu stranu moc dobře a na druhou velká škoda. Vždycky něco od Sedláčkových snímků čekám a dostanu něco úplně jiného, nejsem zklamán, jen překvapen a zaskočen, příště už budu připraven a zajímat se budu stejně... Uživatel Tetsuo má ve svém profilu větu "Režiséři, od kterých se snažím vidět všechno, i kdyby to náhodou bylo nepovedené." I já asi budu mít tuto kategorii, Robert Sedláček v ní nejspíš bude jako první :o) 70%. A rozhodně to poroste, rozhodně to dám ještě jednou!(16.11.2010)

 • xxmartinxx
  ****

  Nelítostný film. Možná až moc, protože se v tom obvinění celého češství (včetně všech hrdinů filmu) nenachází ani náznak východiska. Nicméně je to důležitý počin, který konečně "malého českého člověka" neoslavuje, ale kritizuje. Za to patří Sedláčkovi dík.(19.10.2011)

 • Igor Chmela

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace