poster

[REC] 4: Apocalipsis

 • Španělsko

  [REC] 4

  (Španělsko)
 • slovenský

  [REC] 4: Apokalypsa

  (festivalový název)
 • anglický

  [REC] 4: Apocalypse

Horor / Thriller

Španělsko, 2014, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ***

  Čtvrtý díl zapojuje do děje i dosud mimo stojící třetí díl. Setkáme se tu jak s přeživšími z předchozích dílů, tak i se spoustou nových postav. Bohužel se z toho stal takový průměrný vyvražďovací horor, kde šlo napětí do pozadí a spíš přišla krvavá akční řež (oproti prvním dvěma filmům). Filmek se pomalu rozjíždí, efekty jsou naopak hodně povedené. I když je to asi nejslabší díl série, není to špatný na jedno podívání. 60% :)(25.12.2014)

 • NostraMovies
  ***

  Neveril som,že sa toto stane,ale je to tak!Balaguero sklamal!Balaguerom sľubovaný klaustofobický zážitok sa nedostavil a ja som fakt sklamaný.To,že bolo upustené od FoundFootage mi vôbec neprekáža,problém vidím jednoznačne v nedostatku originality.Ono po technickej stránke nieje až tak čo vytknúť a masky samozrejme ako už je v serii zvykom,sú na úrovni,ale tie digitálne opice považujem za poriadny fail.Celkovo hodnotím ako priemer,no bohužiaľ Balaguero si svojimi predošlými filmami dal latku sakra vysoko a teraz sa jej ani zďaleka nepriblížil.Najväčšie sklamanie tohto roka pre mňa...(23.12.2014)

 • ricci.s
  ***

  Jaume Balagueró ma tentokrát sklamal. Nehovorím, že by pohorel úplne, pretože stále sa jedná o pomerne solídnu krvavú zábavu, ale všetky dobré nápady očividne vyčerpal v prvých dvoch častiach. Toto je len čistá akcia a lodná naháňačka s infikovanými. Vojačikovia, zombíci, streľba, krik, krv - a týmto to končí. Akurát infikované opice predtým chýbali, ale tie sa dali vidieť aj inde. Filmu chýba zaujímavý príbeh, strach a atmosféra. V koľkých lodných hororoch sme už totiž videli, ako skupinka ľudí bojuje o prežitie a napokon sa snaží odtiaľ vyhrabať skôr, ako to celé vyletí do vzduchu? Takže žiaľ, skĺzlo to do tuctového klišé. Ale stále lepšie ako hrdzavým drôtom do oka. Navyše, hlavná hrdinka sympatická ako vždy. Masky a gore myslím chváliť netreba, to som už režiséra čakal automaticky. Stiesnených pocitov, z ktorého temného kúta vyskočí nejaký zombík, sa však divák nedočká. Vlastne ani neviem, či sa mi to páčilo viac ako predchádzajúca časť. Asi nie... 5/10.(29.11.2014)

 • eraserhead666
  *

  Za prvé: nuda k uzoufání, tady už potřeboval jen někdo zaplatit složenky. Za druhé: dějové rozvedení prakticky nejhorší možné. Člověk by čekal alespoň trošku originality a ne další věcněvetřelecký klon. Za třetí: je to nudné k uzoufání. Za čtvrté: návrat Angely potěšil, ale vlastně nic nezachraňuje. Jen se na to dalo trochu koukat a nebylo to úplně nesnesitelné (tak jako Rec 2), i když to, za páté: byla strašná nuda k uzoufání. Za šesté: doufám, že tímhle to všechno skončilo. Za sedmé: pokud někdy rec repete, tak je liché díly, protože za osmé: dvojka je otřesná a čtyřka k uzoufání nudná.(16.12.2015)

 • Fr
  **

  „SITUACE JE KOMPLIKOVANĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE. UŽ SI NEMŮŽEME DOVOLIT VÍC CHYB.…“ /// Po povinný rekapitulaci z činžáku – páč si fakt hovno pamatuju, se ocitnem na lodi. Plovoucí laboratoř, na který je nakonec víc osazenstva, než bych čekal. Virus si furt mele tu svoji, takže o zábavu bude postaráno a není moc důležitý, kdo všechno zařve. Inteligenci a originalitu nechali na souši, ale nějaký krve se při honičkách mezi zdravejma a nemocnejma dočkáme. Situace se stává zoufalou a navíc to komplikuje časovej odpočet. Takže drama jako prase. Co vám budu vykládat! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Při francouzáku mi strčil(a) jazyk až do žaludku. 2.) Před virem zdrhám parníkem. 3.) Thx za titule ,,mirinkat“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *(7.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace