poster

Kokuhaku

 • Japonsko

  告白

  (Japonsko)
 • anglický

  Confessions

Drama / Mysteriózní / Thriller

Japonsko, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gojackill
  *****

  Pamatuji se, ze se mi to moc libilo, ale nemohu si na to poradne vzpomenout. Mam vubec problem s asijskymi filmy, ze mi velmi casto splivaji. Nejspis to bude herci, kteri jsou pro me jako Evropana zamenitelni.(11.10.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Temné, napínavé, originální, ale neskutečně pomalé. Na druhou stranu ideální odbočka před vším co vzniká v Hollywoodu.(1.7.2013)

 • Sarkastic
  ****

  Hned na první pohled člověka zaujme technická stránka filmu, výbornou kamerou, střihem, hudbou a tolika flashbacky a hlavně zpomalovačkami, že jsem si připadal jako při hraní Maxe Payna :-). Krapet složitější je to ale s obsahem, příběhem. Ten byl rozhodně silný, avšak měl jsem problém ho brát vážně, a to kvůli pramálu zkušeností s japonskou hranou kinematografií, resp. mentalitou tohoto národa. Takhle to vypadalo, že je tato východní země ovládána psychopatickými mladistvými, kteří mohou bez jakýchkoliv problémů terorizovat a zabíjet kohokoliv aniž by jim v tom někdo z dospělých bránil nebo je zato trestal. Jestliže to beru jako nadsázku, tak ta mi k tématu filmu moc nepasuje a tudíž nefunguje. Asi budu potřebovat více zkušeností s danou kinematografií, abych si na ni patřičně zvykl, v tomhle případě to vidím na 4*.(25.8.2011)

 • MontyBrogan
  ***

  Pateticky vykonštruovaná emo záležitosť, so snaživo pôsobivou melancholickou obrazovou stránkou. Film o vysvetľovaní nevysvetliteľného. Videné v rámci Season Challenge Tour (týždeň s japonskými režisérmi).(16.9.2015)

 • Sysel_CZ
  *****

  Po mé delší japanoodmlce jsem si nemohl vybrat lépe; obrazově i myšlenkově dokonalý psychothriller, který mě prostě držel až do konce. A co je na tom nejlepší není ani tak děj, jako spíš schopnost zobrazit, co se děje v tmavých duších japonské společnosti, či řekněme školství a šíleného pojetí jejich školství. To nehodnoťme, to jsou jen kulisy tohohle megasnímku - a ten rozhodně stojí alespoň za jedno zkouknutí.(28.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace