poster

Kokuhaku

 • Japonsko

  告白

  (Japonsko)
 • anglický

  Confessions

Drama / Mysteriózní / Thriller

Japonsko, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flakotaso
  *****

  A sakra...tak tohle mi téměř vyrazilo dech! Natočeno naprosto fantasticky, úžasná kamera i hudba. Už úvodní, 25 minut trvající scéna, mě docela ohromila, protože byla stavěna tak, jako se u běžných filmů dělají scény finální, vrcholné. Kvantum lahodných zpomalených záběrů podbarvuje parádní hudba a jako třešnička na dortu je tady do detailu propracovaný scénář, který má tolik vrstev...! A přitom je to všechno natočeno tak sebevědomě, ten rejža to prostě má v malíčku. Napadá mě jenom jediná výtka, a tou je pompézní výbuchová scéna, která předchozím dějem a obsahem filmu tak nějak drhne. Jinak ale opravdu povedený pokus přiblížit se Parkovi (ale přesto, Oldboy nebo paní Pomsta jsou ještě o kousek dál), doufám, že se na to taky podíval a srovná to se svým posledním odvarem jménem Bakjwi.(31.3.2011)

 • Kmotr
  *****

  Po dvaceti minutách budete mít tu čest s perfektním krátkometrážním filmem a po sto šesti s celovečerním klenotem. Promyšlené drama z japonského školního dvora, vrhá stín na okoukané filmy americké střední. Cestou za pomstou se nemusí nutně vydávat muž mstící svou milovanou, či mafián proti svému gangu. Tentokrát je pomsta konána v ženském stylu...důmyslném, bez násilí a slitování. Příběh má promyšlenou kostru na kterou je navěšena řada flashbacků a několik úhlů pohledu. Vizuál filmu přivádí rozkoš pomocí zpomalených záběrů, chladných exteriérů, nevlídného počasí, optických klamů, řady ostrých detailů a hudby, která doprovází dlouhé scény plné emocí. Režisér Kiraware Matsuko pokračuje ve své autorské tvorbě, pravda, místy trochu ulítlé, ale tentokrát to drží stejně pevně pohromadě jako v případě Matsuko no isshô.(3.10.2011)

 • psy.cho
  *****

  Mám rád narušených hajzlíkov a ešte k tomu plno slow motion sekvencii urobilo z tohto filmu velmi zaujimavy zazitok.(2.3.2013)

 • gojackill
  *****

  Pamatuji se, ze se mi to moc libilo, ale nemohu si na to poradne vzpomenout. Mam vubec problem s asijskymi filmy, ze mi velmi casto splivaji. Nejspis to bude herci, kteri jsou pro me jako Evropana zamenitelni.(11.10.2015)

 • Le_Chuck
  *****

  Mindblowing, aneb všetko čo mám na filmoch rád pod jednou strechou. Aj na tretí krát ma to neskutčne baví. 100%(30.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace