Svědomitě ignoruji boj se zlem, ale jenom proto, že si neumím vymyslet superpitomé jméno, nemám v šatníku žádný stupidní kostým ani bojové zbraně, kterými bych si beztak jenom ublížil a taky se trošku bojím babochlapové Matičky Rusi. Takže bitvu proti týmu movitého Vyjebávače tradičně přenechám zelenému dobrákovi Nářezovi. A samozřejmě budu fandit Zabijačce, aby brzy zase zfialověla a vrátila se do arény místo poflakování s barbínami, jejichž existence ve mně vyvolává touhu oprášit nunčaky a kontaktovat je s jejich blonďatými kebulemi.(1.1.2014)

Asi ma ten film dostal vo vhodnej chvili...tak ci tak je to narez...som stastny, ze mozem byt pri zrode/vyvoji novej legendy...(19.11.2013)

V podstatě mírně slabší jedička. Taky se tu skáče od šaškování k nekompromisnímu násilí... a ntuno říci, že mi to vyhovuje. Závěrečná bitka ale mohla být trochu peprnější, to zasejc jo. Ale co se mi opravdu líbilo, byla scéna přerodu The Motherfuckera v chladného a zlého hajzla ... that's the real world, bitch !(23.8.2013)

No já čumim. Pokračování nářezového Kick-Assu jsem nevěřil, ale onen "nudný rutinér" a "videoklipař bez fantazie" Jeff Wadlow, jak je mu tu "povinně" přezdíváno, se nemá vůbec za co stydět. Klidně bych věřil, že na režijní sesli zůstal Matthew Vaughn. Má to drajv, má to super akční scény, boží soundtrack a dobrý komediální timing. Jediné neduhy plynou ze scénáře (a možná i z komiksové předlohy), který odminule hůře balancuje mezi vážností a nadhledem. Jinak je to more of the same, což si v případě Kick-Ass nechám rád líbit.(26.8.2013)

''Hahaha.. Yeah, there is a dog on your balls! ''.. Slušná přímočará jízda plná hlášek a sexy bab, podobně jako u letošního Potu a krve - ten má ale navíc nezaměnitelný Bayův vizuál (modlím se za další Bad boys v jeho režii). Pro mě dvě nejzábavnější letní návštěvy kina tohoto roku - 80%.(21.8.2013)