Není to zbytečné pokračování a vlastně to není ani nepovedené pokračování; jen jde o smutnou ukázku, jak by vypadala jednička, kdyby jí točil rutinér bez stylu, který by hlavní přednosti látky viděl primárně (a vlastně jedině) ve všech těch úchylnostech, kontroverzi, sprostých slovech a násilí pro násilí. Tam kde jednička byla o děckách, ale nebyla pro děcka, tak tam je dvojka o teenagerech a je pouze pro ně.(23.8.2013)

''Hahaha.. Yeah, there is a dog on your balls! ''.. Slušná přímočará jízda plná hlášek a sexy bab, podobně jako u letošního Potu a krve - ten má ale navíc nezaměnitelný Bayův vizuál (modlím se za další Bad boys v jeho režii). Pro mě dvě nejzábavnější letní návštěvy kina tohoto roku - 80%.(21.8.2013)

Důstojné pokračování jen těžko překonatelné jedničky a velmi slušná adaptace nepříliš podařeného komiksu, kdy si tvůrci chytře vypomohli hrábnutím do spin-offu Hit-Girl. Moment překvapení je pryč a Wadlow není Vaughn, takže finále a jeho emocionální dopad je výrazně slabší, stejně tak soundtrack a akce by nemusela být tak zběsile šmikaná. Ale stále je to celé hypervulgární, hyperbrutální, dostatečně akční i vtipné a hlavně to jen nerecykluje ve větším originál (i když pošuků v kostýmech citelně přibylo), ale zajímavě rozvíjí původní příběh. Herci výrazně zestárli, ale neměl jsem s tím problém a zejména Mintz-Plasse jako Motherfucker a Moretz jako Hit-Girl, která vyrostla do krásy, si kradou film pro sebe. Sem s trojkou! P.S.: Před filmem dávali v kině trajler na novou Carrii, kterou hraje Moretz. Což je vtipné s ohledem nato, že její středoškolská linie v Kick-Ass 2 Carrii dost připomíná.(25.8.2013)

Svědomitě ignoruji boj se zlem, ale jenom proto, že si neumím vymyslet superpitomé jméno, nemám v šatníku žádný stupidní kostým ani bojové zbraně, kterými bych si beztak jenom ublížil a taky se trošku bojím babochlapové Matičky Rusi. Takže bitvu proti týmu movitého Vyjebávače tradičně přenechám zelenému dobrákovi Nářezovi. A samozřejmě budu fandit Zabijačce, aby brzy zase zfialověla a vrátila se do arény místo poflakování s barbínami, jejichž existence ve mně vyvolává touhu oprášit nunčaky a kontaktovat je s jejich blonďatými kebulemi.(1.1.2014)

• fauxthum

Místo podvratnosti jen bezduchá pravičácká slátanina. Ona už Millarova předloha (myslím teď čistě druhý díl) není nic moc, ale tohle je formálně slabé a obsahově příšerné.(13.6.2014)