Mě se to líbilo a podle mě to byl slušnej "Nářez".(20.8.2013)

• Kryšpín

Ok, holka nám trošku vyspěla, tak ji dáme do světa puberťáků a k tomu přidáme trocha fekálního humoru. To je přece důvod, proč lidi chodí na sérii Scary Movie, ne? Omyl! První část ještě šla a byl jsem napnutý, jak to půjde dál. Ale když si svoji část filmu začala ukrajovat "evil" část, tak to šlo do kytek.(20.8.2013)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $28,795,985Tržby Celosvetovo $63,286,788Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,235,178 //počet predaných kusov 273,216Tržby za predaj DVD v USA $5,485,712 //počet predaných kusov 257,060║ samozrejme že Matthew Vaughn ostáva s prvým dielom troška nedostižný ale Jeff Wadlow si nepočína najhoršie a ponúka veľmi podarené urvalé pokračovanie, kde nechýbajú drsné frky, brutalita, nadávky, výborná akcia a hlavne množstvo super hrdinov, spokojnosť, bavil som sa /videl v kine: 80%/(28.8.2013)

,,…PARTA LIDÍ S VYMYŠLENÝMI JMÉNY, CO SE POFLAKUJÍ VE VYROBENÝCH KOSTÝMECH, A HLEDAJÍ NA WEBU NEVYŘEŠENÉ ZLOČINY. V KOMIKSECH MAJÍ HRDINOVÉ DRAHÉ ZÁKLADNY A VELITELSTVÍ NA MĚSÍCI. ALE TOHLE JE SKUTEČNÝ SVĚT...…“ /// …ale bez NÁŘEZE by tady nikdo z nich nebyl. A co Mindy? Jak vona zvládne skutečnej svět? Dlouho je to teenagerská jízda(?) pro teenagery, při který důchodci mýho věku zívaj a přemejšlej, jestli přiteplenej padouch fakt nahání mladejm hrůzu. (kromě Ruska, samozřejmě…) Školáci zajisté budou brát všechny ty trapácký fórky ze střední líp než já. Naštěstí s příchodem Jima a jeho komunity přibejvá násilí, drsnějších ftípků, nedůvěřuje se systému (takže dostává prostor skutečnej úděl superhrdiny) a dějou se věci, který jsou možný jenom v Americe. Miluju násilí! Miluju akci a drsnej ftip! A tak se ptám: Kdo dovolil tu homoidní první třetinu? (ne vole, Lojza Hadamczik je v tom včíl nevině!) Flákám s klidem 4*, ale jednička je někde jinde! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přemejšlím, co jako asi vznikne spářením zloducha a ujetý ženský. 2.) ,,UNION J“ je moje biologie (ty vole, voni fakt existujou!). 3.) Chtěl bych poznat holčičího Ivana Draga! (teď nevíš že? Tak hledej šmudlo…) 4.) Thx za titule ,,krasnyprinc90“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ *(4.12.2013)

Možná kompaktnější než první část, ale bez špetky invence. Zbytečný sequel, potažmo film. Aaron Taylor-Johnson dospěl a "zkickassovatěl" už ve Stoneových Divoších.(19.11.2013)

• - Na produkci filmu se podílel také Mark Millar, tvůrce komiksové knižní předlohy. (KucC)

• - Chris D' Amico (Christopher Mintz-Plasse) má ve filmu dvě pistole Para-Ordnance Nite-Tac ráže .45 ACP. (dc125)

• - Ve filmu lze zahlédnout plakát na komiks "Superior" od tvůrce komiksu "Kick-ass" Marka Millara. V pokoji hlavního hrdiny pak visí další autorův počin "American Jesus". (Batman)