poster

Pěsti ze železa

 • USA

  Man with the Iron Fists, The

 • Slovensko

  Päste zo železa

Akční

USA / Hong Kong, 2012, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  **

  RZA umí hudbu, ale né režii. A neumí ani hrát, protože mu nic nevěřím. Scénář je nehorázně zpatlanej, několik postav, klany Šakalů, Lvů, do toho nějaký vojsko, každej se pere s každým, všichni na sebe nastražují léčky a k tomu hovado Bautista a Rick "X-Blade" Yune. Parádně hustej guláš. V druhé půlce se to trochu zpomalí, separuje, sice to je brutální a krvavé (killbillovské gejzíry), ale ta choreografie nic moc a v dnešní době se mi létání na drátech nelíbí. Russell Crowe s obřím pupkem a oteklým ksichtem v absolutně šílené roli. Lucy Liu luxusní. Vesměs nudných a utahaných 90 minut.(9.1.2013)

 • Lord.Jim
  **

  Taková směsice žánrů, která mě vůbec nebavila.(18.12.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $15,634,090Tržby Celosvetovo $22,018,988Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,572,759 //počet predaných kusov 150,243Tržby za predaj DVD v USA $6,826,582 //počet predaných kusov 260,257║ Tarantino present "ďalší" Grindhouse biják, priamočiari béčkový akčný výbušný úlet, plný krvi, masakrov, dokonca sa k tomu pridal trošku pribratejší Russell Crowe, akcia výborná, o nude ani reč, takáto akčná uvoľnená oddychovka moja šálka kávy. /80%/(21.12.2012)

 • EvilPhoEniX
  **

  Tak tohle byla Další Otřesná Asijská Cocotééna!!! Jak se jen Russel Crowe mohl upsat k něčemu tak Strašnému !! Brutální to je, ale to zpracování, je prostě příšerný.. Asíjská Parodie na Metrix.. Všichni tam lítali, skákali jak Opice.. Krev ..teda v tomhle případě Tempery měli otřesnou Barvu!! Přišlo mi to jako Úrážka všech Dobrých, Akčních, bojových FILMŮ!! Splattery nejsou nic pro mně !! Hvězdička za Russla, a ta druhá za Namakanýho Záporáka.. Jinak to stálo za nic !(17.12.2012)

 • nirvanafan
  odpad!

  Tohle je sračka! zařval král Leonidas a zcela nekorektně skopl RZA do jámy. Poté vzal 300 Sparťanů a pustil se do odvážného tažení, v němž si dal za úkol zničit všechny bluraye, dvd kopie a internetové odkazy tohoto filmu. Zasloužil se o to, že došlo k vymazání této sračky z filmografie Russella Crowea a filmový svět byl zachráněn.(17.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace