Šéfové na zabití

Horrible Bosses

• slovenský

Šéfovia na zabitie

Komedie / Krimi

USA, 2011, 94 min (SE: 106 min)

To byl nářez. Spousta výborných herců v krimi komedii. Když Vás začnou brutálně štvát šéfové co takhle si najmout zabijáka. Tři šéfové Jennifer Aniston jako nymfomanka, psychopat Kevin Spacey a magor Colin Farrell ( ten měl ránu ). A tři zaměstnanci Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis, kterým v práci brání jejich šéfíkové v jejich kariéře. Brutální jízda, měl jsem nutkání dát za plný počet. ( Hodnocení: 9/10 )(25.5.2012)

První třetina nevýrazná a téměř bez děje, od chvíle, kdy se hlavní hrdinové rozhodnou vloupat do domů svých zaměstnavatelů, však nesmírně vtipné. Jistá předvídatelnost v rámci scénáři tu samozřejmě je a Horrible Bosses bych na seznam svých nejoblíbenějších filmů taky nezařadila, jenže... pro letní pohodu film s tak perfektním obsazením vedlejších rolí jen tak neseženete.(10.8.2011)

• D.Moore

Neskutečně dlouhé, nudné, nevtipné, trapné a blbé něco, co mělo být černou komedií. Námět sice (a teď přijde důležité slovo) "jako" pro bratry Coeny, herecké obsazení lákavé... Ale nakonec taková břečka. Fuj.(29.11.2011)

Každý na základce nadával na svou třídní učitelku: "Ta stará rašple mi dává domácí úkol! Však počkej, já ti to ty svině vrátím!" Jo, děcka. Chybami se člověk učí. Počkejte si, až budete NVČ (normálně výdělečně činí) a dostanete jako svého šéfa uslintaného kravaťáka s rodiči kopající uran někde v Ugandě. Zazobaný, zakrslý parchant, který vám bude ničit život, prznit manželku a vozit se po vás, jako Budulínek po ocase. To potom budete dostávat ZNN (záchvaty nemorální nasranosti), ale budete muset držet hubu, jinak příští dva roky budete odevzdávat tak max. měď do sběrny a podávat na ÚP (úřad práce) doklad o NNZ (nevykonávání nelegálních zaměstnání). To byste nejednou rupli, vzali do ruky lopatu, krumpáč, mlýnek na kávu nebo kdejakou kokotinu, kterou popadnete a budete chtít zabít svého nadříženého v necíleném afektovaném stavu.(12.11.2012)

Docela slušné zaplácnutí času, ale žádné zapamatovatelné hlášky ani situace, což je velká škoda. Ženy sobě nebo první Pařba byly lepší....(11.3.2012)