Šéfové na zabití

Horrible Bosses

• slovenský

Šéfovia na zabitie

Komedie / Krimi

USA, 2011, 94 min (SE: 106 min)

V určitých momentech (propiska v krku, kartáček v zadku, kokainová "očista") jsem si říkal, že to bossové mají v hlavě lépe srovnané než jejich podřízení. P.S.: Jennifer Aniston je neuvěřitelná cougar MILF...(25.9.2011)

• venus

Nepobavilo mě nic. Jeden z nejvíce nadhodnocených filmů na csfd. Komedie by měla přinést alespoň špetku něčeho nového, tohle byl jen sestřih průhledných, známých a dost suchých scének. Kde zůstal vtip, to opravdu nevím! První čtvrthodina byla nudná a naprosto bez děje, už tam jsem to měla vypnout. Místo toho jsem čekala na zázračný zvrat, který nepřišel. Strčit si do zadku zubní kartáček umí každý! Samotný námět, profily tří šílených šéfů, je super, nabízí se tolik humorných cest, kudy komedii vést. Bohužel tvůrci zvolili tu nejvíc béčkovou, lacinou, bez nápadu.(28.12.2011)

Skoro tomu nemůžu uvěřit, ale rok 2011 přinesl už čtvrtou povedenou komedii!!! Po skvělé jízdě z Bangkoku, prapodivném mimozemšťanovi Paulovi a po zkoušce nás rozesmát přichází báječní šéfové na zabití. A jelikož na zabití opravdu jsou, vznikl povedený film plný vtipných a zapeklitých situací. Těžko bych se rozhodovala, jestli byli lépe obsazeni úchylní šéfové nebo jejích pošahaní podřízení. Zkritizovat musím jen celkem nudný začátek. Po několika minutách ale přišla vlna smíchu a ta mě do konce filmu nepustila. A největší překvapení? Vylepšená bruneta Aniston..pecka!(9.8.2011)

Naprosto brutalni naklad. Zapletka sice nepatri k uplne nejoriginalnejsim, nicmene scenar neni uplne pitomej a docela prijemne se to vsechno zamota a vyresi. Hlavni trojka nespokojenejch zamestancu jsou ale naprosto otresny idioti, ktery na co sahnou, to poserou a kolikrat na to ani sahat nemusi. Fakt nechapu, jakto, ze neskonci nekdy po pulhodine mrtvy. Co se tyce sefu, to jsou pro zmenu fakt sefove na zabiti, at uz extra hajzl Spacey, buzerujici kuli kazdy drobnosti, vecne zfetovanej a s uchylackym ucesem Farrell a samozrejme neustale nadrzena Aniston, i kdyz ta je jedinej sef, kterej by me smel prudit. Film je samozrejme radne sprostej, jak se od Rkovy pristupnosti dalo cekat, ale ackoliv cim vic fuck ve filmu, tim lip, tady je to misty az zbytecne samoucelny a treba Jamie Foxx v roli Motherfuckera Jonese, kde jeho jmeno samozrejme particka asi tak padesatkrat zopakuje je uz trochu moc. Film neni od zacatku do konce nejaka neprerusovana komedialni jizda, najdou se i nejaky hluchy momenty a sem tam to je spestreny nejakou spis az thrillerovou scenou, ale ve vysledku to docela slape a nektery hlasky a sceny jsou fakt absolutne smrtici, ze sem je musel chvily rozdejchavat.(4.10.2011)

Začátek mě moc nenadchnul, ale pak se to rozjelo naprosto fantasticky. Jennifer Aniston měla perfektní roli, jen co je pravda:-) So, big fun for us.(17.12.2011)

• - Dale (Charlie Day) hraje na svém mobilním telefonu hru Angry Birds. (Claude Speed)

• - Skript k filmu koupila New Line Cinema již v roce 2005. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles a jeho okolí. (Terva)