70% Solidní nadprůměr. Zpočátku hodně ambiciózní, ale ke konci podle mě i na huličskou komedii (pozor, tohle není huličská komedie) trošku moc přehnané a překomplikované. Farrell a Foxx nejlepší!(2.11.2011)

Nápad pozabíjet své nadřízené je asi stejně absurdní, jako představa, že by na jejich místa nastoupili dobráci plnými hrstmi rozhazující každý týden prémie svým milovaným podřízeným. Když se tento nestandardní plán zrodil v hlavinkách tří nijak zvlášť vtipných chlápků, tak to nijak exkluzivní zábava nebyla, ale jejich šéfové dokázali své bezcharaktery využít k výraznému zvýšení hladiny humoru - stejně jako černý motherfucker Jones či neviditelný navigátor Gregory. Neskrývám svou spokojenost a vyrážím hledat si místo zubního asistenta u nějaké nadržené sexy dentistky.(30.12.2011)

Tři šéfové versus tři podřízení, to je naprosto geniální nápad, s nímž přišli tvůrci této komedie. A on ten nápad kupodivu dost dobře funguje, alespoň já jsem si to užíval a jenom jsem zíral, jakým způsobem se děj ubírá a neodvažoval jsem se ani hádat, jak to celé nakonec může dopadnout. Z vyústění příběhu jsem byl absolutně nadšený, stejně jako z některých dějových zvratů (narážím na scénu Kevin Spacey versus Colin Farrell). Tohle byla zkrátka jízda, která se sice rozjížděla zvolna, ale nakonec nabrala patřičnou rychlost a obrátky a cílem jenom profrčela, aby postupně zvolňovala až k závěrečným titulkům. Herecké výkony byly naprosto fascinující, obzvláště velká herecká jména v rolích šéfů nezůstala nic dlužna své pověsti a všichni tři herci to zahráli naprosto bravurně a bylo vidět, že si své role užívají. Příjemně potěšil taky Jamie Foxx a i ústřední trojice herců byla výborná, takže ve výsledku jsem s filmem spokojen a moc nechybělo, abych udělil maximální hodnocení, nakonec jsem se ale rozhodl pro lepší čtyři hvězdy a nevylučuji, že časem tu pátou hvězdu přidám.(11.11.2012)

Ten, kto prekladal titulky dal filmu ďalší rozmer, minimálne sa postaral o to, že som bavila od začiatku do konca. Námet má neokúkaný nápad, konverzácie sú svieže a každý boss je zábavne zapamätateľný (nielen Farrelova prehadzovačka). Čo sa dejovej línie týka, je to hlúposť na druhú, ale aj na hlúposti sa dá dobre zabaviť, ak je dobre natočená. Myslím, že práve to sa tomuto snímku podarilo, preto mu aj všetko nevydarené odpúšťam.(14.10.2011)

Lepší tři za neúplné využití pětihvězdičkového nápadu...(7.9.2011)