Skoro tomu nemůžu uvěřit, ale rok 2011 přinesl už čtvrtou povedenou komedii!!! Po skvělé jízdě z Bangkoku, prapodivném mimozemšťanovi Paulovi a po zkoušce nás rozesmát přichází báječní šéfové na zabití. A jelikož na zabití opravdu jsou, vznikl povedený film plný vtipných a zapeklitých situací. Těžko bych se rozhodovala, jestli byli lépe obsazeni úchylní šéfové nebo jejích pošahaní podřízení. Zkritizovat musím jen celkem nudný začátek. Po několika minutách ale přišla vlna smíchu a ta mě do konce filmu nepustila. A největší překvapení? Vylepšená bruneta Aniston..pecka!(9.8.2011)

Naprosto brutalni naklad. Zapletka sice nepatri k uplne nejoriginalnejsim, nicmene scenar neni uplne pitomej a docela prijemne se to vsechno zamota a vyresi. Hlavni trojka nespokojenejch zamestancu jsou ale naprosto otresny idioti, ktery na co sahnou, to poserou a kolikrat na to ani sahat nemusi. Fakt nechapu, jakto, ze neskonci nekdy po pulhodine mrtvy. Co se tyce sefu, to jsou pro zmenu fakt sefove na zabiti, at uz extra hajzl Spacey, buzerujici kuli kazdy drobnosti, vecne zfetovanej a s uchylackym ucesem Farrell a samozrejme neustale nadrzena Aniston, i kdyz ta je jedinej sef, kterej by me smel prudit. Film je samozrejme radne sprostej, jak se od Rkovy pristupnosti dalo cekat, ale ackoliv cim vic fuck ve filmu, tim lip, tady je to misty az zbytecne samoucelny a treba Jamie Foxx v roli Motherfuckera Jonese, kde jeho jmeno samozrejme particka asi tak padesatkrat zopakuje je uz trochu moc. Film neni od zacatku do konce nejaka neprerusovana komedialni jizda, najdou se i nejaky hluchy momenty a sem tam to je spestreny nejakou spis az thrillerovou scenou, ale ve vysledku to docela slape a nektery hlasky a sceny jsou fakt absolutne smrtici, ze sem je musel chvily rozdejchavat.(4.10.2011)

Řeči o promarněném potenciálu mi přijdou spíš jako nenaplněná očekávání mohutných záchvatů smíchu, které, pravda, u Šéfů na zabití přichází spíše poskrovnu. Tento snímek je v prvé řadě pohodová, úsměvná a vcelku inteligentní zábava, nemá výbušné gagy, ale velice příjemný humor, jenž bych si určitě dokázal stejně prvotřídně užít i opakovaně. Film bych možná vzdálěně přirovnal k tomu, jak by vypadala Pařba ve Vegas, kdyby ji režíroval Kevin Smith před 10 lety. Šéfy na zabití směle stavím nad všechnu Apatowovu tvorbu a to je co říct, mají esenci kombinující mládenecký humor a dospělé prostředí, což zde funguje hladce a skvěle... 8/10(5.10.2011)

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70%(10.6.2012)

Konečně komedie, která je podobně svěží jako svého času Pařba ve Vegas a která mě osobně z letošních "bránicolechtačů" pobavila pravděpodobně nejvíc. Ústřední trojka sice není sehraná tak dobře jako Galifianakis, Cooper a Helms (Day je v té své mimoňské póze mimořádně nevtipný) a scénář má v závěru co dělat, aby svou stupiditou nedrhnul sandlerovské dno, avšak sestava vedlejších postav a samotných šéfů by dokázala slibný námět táhnout do konce snad i s výrazně řídším scénářem a nejistější režií. Gordon se nečekaně vytáhnul. Na druhou stranu doufám, že nějakého troubu nenapadne založit na základě finančního úspěchu další vyvařenou sérii. Pařba snahu účetních ještě jakžtakž ustála, u Šéfů by byl kvalitativní propad a recyklace zaručený. 7/10(10.8.2011)