Colin Farrell, Kevin Spacey a Jennifer Aniston jsou výborní!! Jenže na plátně jsou tak polovinu času co trojice zoufalých-zaměstnaných, kteří prostě vtipní ani moc nejsou.. Našlápnuto měla tahle přisprostlá taškařice slušně, konání trojice uječených chlápků je nedotažené, trestuhodně často vyprchávající do ztracena, postrádající timing a mnohdy spíš hodící se do party k nějaké hodně průměrné sandlerovce. U řady scén má divák chuť vlítnout na plac a zakřičet, že tohle přece mělo vyznít takhle a tohle se dalo rozehrát mnohem lépe. Nebudu chodit kolem horké kaše, potenciál tady byl, výsledek je skrz naskrz průměrný. Scénárista? Režisér? Viníka ať si každý označí sám, mně bohužel v mysli zůstala jen nadržená Aniston nebo Farrellovi hlášky typu „vyhodíme tlusté lidi a profesora Xaviera..“(13.12.2011)

Docela slušné zaplácnutí času, ale žádné zapamatovatelné hlášky ani situace, což je velká škoda. Ženy sobě nebo první Pařba byly lepší....(11.3.2012)

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70%(10.6.2012)

Lepší tři za neúplné využití pětihvězdičkového nápadu...(7.9.2011)

Čekala jsem více, není to úplně špatné, ale potenciál byl větší. Na film jsem se podívala hlavně kvůli hereckému obsazení, ale upřímně hlavní herecká trojice mi nebyla úplně sympatická, ale to spolehlivě vynahradil Kevin Spacey. Kdo byl tady však nesnesitelný, byl Colin Farrell, tomuto herci asi nikdy nepřijdu na chuť, tady to ale nebylo až tak jeho hereckým projevem, jako spíše jeho postavou, naštěstí zde moc prostoru nedostal. Film na jedno podívání, víckrát už ho vidět nemusím.(26.9.2011)

• - Kvůli podpoře filmu v Kanadě umistila společnost Warner Bros v centru Montrealu 12metrovou panenku Voodoo vypadající jako šéf, na které si mohli kolemjdoucí vybít zlost a frustraci. (Dr Lizal)

• - Když si Dale při čekání před Harkenovým domem pouští film, jde o Zápisník jedné lásky. (c.tucker)

• - Dale (Charlie Day) hraje na svém mobilním telefonu hru Angry Birds. (Claude Speed)