Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  *****

  Po dlouhý době jsem narazil zase na nějakou komedii, která mě fakt pobavila. Jelikož jsem před pár lety kariéru ve zmrdifirmách vyměnil za práci rukama s nejistym ziskem, žádnou placenou dovolenou, nemocenskou a dalšíma výhodama, který přináší trvalej pracovní poměr, tak jsem za každej podobnej film rád :-) Jinak z herců musim vyzdvihnout zejména Kevina Spaceyho, u kterýho jsou skvělý výkony standardem, ale potom taky Jennifer Aniston, která překvapivě nehraje žádnou přiblblou slepičku ála Rachel z Přátel. A byla v týhle pro ní netypický roli naprosto skvělá. Celkově fakt povedená komedie. 90%(6.9.2012)

 • Brouk
  ****

  Au, au, au.... proč mám pocit, že se nekoukám na film, ale jsem v práci a nekoukám "face to face" Kevinovi do tváře?????? P.S. Nechci do ústavu ani do krimu... :-)(12.12.2011)

 • Djoker
  ***

  Nápad sejmout svoje šéfy v dnešní době jistě osloví široké publikum, ale cesta k vysněnému cíli není lemována záchvaty smíchu. Hlavní hrdinové jsou totiž nesympatičtí tupci, kteří produkují velice jednoduchý humor, což je škoda, protože jejich terče jsou vybroušené postavy každým coulem. Prakticky při všech scénách s Jen mi houpnul, a když došlo na krajky, tak jsem zažíval něco jako vnitřní erekci. Špatný film to není, ale skvělý nápad a hvězdné obsazení naznačovaly větší pecku.(18.2.2012)

 • ORIN
  ****

  V určitých momentech (propiska v krku, kartáček v zadku, kokainová "očista") jsem si říkal, že to bossové mají v hlavě lépe srovnané než jejich podřízení. P.S.: Jennifer Aniston je neuvěřitelná cougar MILF...(25.9.2011)

 • Rex Mundi
  ***

  Kde bolo tam bolo, traja blbci sa rozhodli zbaviť svojich tyranských šéfov. Jediný problém bol, že to boli naozaj kolosálni blbci... Komédia ktorá vcelku ujde, ale je v hollywoodskej produkcii nadpriemerná iba v časovo a priestorovo ohraničených detailoch. Spomedzi úžasného tria debilkov ma prekvapivo najviac bavil Jason Bateman, ktorému som sa predtým radšej vyhýbala. Ale skombinujte ho s podobne otravným Sudeikisom a neznesiteľným Dayom a hneď je z neho najväčší sympaťák na place ;-) To sa netýka nepriateľského tria žralokov, ktorému jednoznačne kraľuje Kevin Spacey. Spolu s Anistonkou a Farrellom (tak skvele zmeneným, že som si ním celý film nebola istá ;-) tvoria dynamickú protiváhu a dodali Šéfom na zabitie nezanedbateľný kúsok prestíže. A ešte Jamie Foxx :-) Bez nich by to bol asi len trápny prepadák. A možno je aj tak...(2.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace