Šéfové na zabití

Horrible Bosses

• slovenský

Šéfovia na zabitie

Komedie / Krimi

USA, 2011, 94 min (SE: 106 min)

Au, au, au.... proč mám pocit, že se nekoukám na film, ale jsem v práci a nekoukám "face to face" Kevinovi do tváře?????? P.S. Nechci do ústavu ani do krimu... :-)(12.12.2011)

Po dlouhý době jsem narazil zase na nějakou komedii, která mě fakt pobavila. Jelikož jsem před pár lety kariéru ve zmrdifirmách vyměnil za práci rukama s nejistym ziskem, žádnou placenou dovolenou, nemocenskou a dalšíma výhodama, který přináší trvalej pracovní poměr, tak jsem za každej podobnej film rád :-) Jinak z herců musim vyzdvihnout zejména Kevina Spaceyho, u kterýho jsou skvělý výkony standardem, ale potom taky Jennifer Aniston, která překvapivě nehraje žádnou přiblblou slepičku ála Rachel z Přátel. A byla v týhle pro ní netypický roli naprosto skvělá. Celkově fakt povedená komedie. 90%(6.9.2012)

Na film jsem se docela těšila, už jen kvůli námětu, Jennifer Aniston a Colinu Farrellovi. Ale zklamání přišlo veliké a nečekané. Přišlo mi to hrozně uječené, uřvané a ukecané. Protivné a nepříjemné. Po chvíli mně to přestalo bavit a tak nějak mně vůbec přestalo zajímat, jak se děj bude vyvíjet dál. Nelíbilo se mi to, za mě tohle tedy ne.(4.1.2015)

Skvělá komedie a božská Jennifer Aniston.(11.3.2015)

Colin Farrell, Kevin Spacey a Jennifer Aniston jsou výborní!! Jenže na plátně jsou tak polovinu času co trojice zoufalých-zaměstnaných, kteří prostě vtipní ani moc nejsou.. Našlápnuto měla tahle přisprostlá taškařice slušně, konání trojice uječených chlápků je nedotažené, trestuhodně často vyprchávající do ztracena, postrádající timing a mnohdy spíš hodící se do party k nějaké hodně průměrné sandlerovce. U řady scén má divák chuť vlítnout na plac a zakřičet, že tohle přece mělo vyznít takhle a tohle se dalo rozehrát mnohem lépe. Nebudu chodit kolem horké kaše, potenciál tady byl, výsledek je skrz naskrz průměrný. Scénárista? Režisér? Viníka ať si každý označí sám, mně bohužel v mysli zůstala jen nadržená Aniston nebo Farrellovi hlášky typu „vyhodíme tlusté lidi a profesora Xaviera..“(13.12.2011)