Nadržený, trhlý a relativně normální mají šéfy, z nichž jeden je nadržený, druhý trhlý a třetí cokoli, jen ne normální. Všichni zřejmě známe, jaké to je, když si nás šéf trochu dobírá, ale málokomu se pravděpodobně poštěstilo být svým šéfem vydírán, sexuálně obtěžován a vyhrožován. Co s tím? Zabít! Parta tří nenápaditých pitomců se rozhodne se svými šéfy zatočit nijak zvlášť originálními způsoby, ale navzdory tomu stojí film za to. Představitelé všech šéfů si očividně své role vychutnávají (Jen!!!), ústřední trojka je relativně sympatická (obzvlášť Bateman a překvapivě i Daye hodně můžu, naopak Sudeikisovi bych roli playboye neuvěřil ani za živého Boha), humor skáče od vcelku tradičního do lechtivého, drsného, černého a zase zpátky jako o život, a i přes pár hluchých míst stíhá většinu času královsky bavit. Možná to není nic extra v žádném směru, ale tentokrát to stačilo na hezké čtyři hvězdičky.(7.8.2011)

Colin Farrell, Kevin Spacey a Jennifer Aniston jsou výborní!! Jenže na plátně jsou tak polovinu času co trojice zoufalých-zaměstnaných, kteří prostě vtipní ani moc nejsou.. Našlápnuto měla tahle přisprostlá taškařice slušně, konání trojice uječených chlápků je nedotažené, trestuhodně často vyprchávající do ztracena, postrádající timing a mnohdy spíš hodící se do party k nějaké hodně průměrné sandlerovce. U řady scén má divák chuť vlítnout na plac a zakřičet, že tohle přece mělo vyznít takhle a tohle se dalo rozehrát mnohem lépe. Nebudu chodit kolem horké kaše, potenciál tady byl, výsledek je skrz naskrz průměrný. Scénárista? Režisér? Viníka ať si každý označí sám, mně bohužel v mysli zůstala jen nadržená Aniston nebo Farrellovi hlášky typu „vyhodíme tlusté lidi a profesora Xaviera..“(13.12.2011)

Každý na základce nadával na svou třídní učitelku: "Ta stará rašple mi dává domácí úkol! Však počkej, já ti to ty svině vrátím!" Jo, děcka. Chybami se člověk učí. Počkejte si, až budete NVČ (normálně výdělečně činí) a dostanete jako svého šéfa uslintaného kravaťáka s rodiči kopající uran někde v Ugandě. Zazobaný, zakrslý parchant, který vám bude ničit život, prznit manželku a vozit se po vás, jako Budulínek po ocase. To potom budete dostávat ZNN (záchvaty nemorální nasranosti), ale budete muset držet hubu, jinak příští dva roky budete odevzdávat tak max. měď do sběrny a podávat na ÚP (úřad práce) doklad o NNZ (nevykonávání nelegálních zaměstnání). To byste nejednou rupli, vzali do ruky lopatu, krumpáč, mlýnek na kávu nebo kdejakou kokotinu, kterou popadnete a budete chtít zabít svého nadříženého v necíleném afektovaném stavu.(12.11.2012)

Praštěná, ale ne fekální! komedie se skvělými gagy a zápletkou. Většina z nás určitě už zažila silnou touhu zabít vlastního šéfa. Ale tihle hoši to myslí smrtelně (doslovně!) vážně a hodlají to dotáhnout do konce. Nickův nadřízený je vyděračský, zlomyslný a po moci prahnoucí psychopat, Kurt je nucen dělat pod věčně sjetým magorem, který o své práci neví zhola nic a Dale musí poslouchat nymfomanku a snášet její sexuální obtěžování. Pohár trpělivosti přetekl a oni sebejistě vymýšlejí plán..jsou to však takoví amatéři a pitomci, že malér stíhá malér.. Jennifer Aniston bych ve filmu ani nepoznala, konečně se vymanila z role Rachel a konečně jí to i sluší!Nemohla jsem uvěřit,že má tak hluboký hlas (jak ten dabing klame..),navíc jí tmavé vlasy svědčily,narozdíl od těch blond (Jen taková osobní připomínka k mé neoblíbené herečce). Jinak herecky zaujal i Jamie Foxx (Motherfucker Jones)a Colin Farell s úlisným příčeskem.Hlavní trojka nebyla nijak výrazná.(14.12.2011)

Po dlouhý době jsem narazil zase na nějakou komedii, která mě fakt pobavila. Jelikož jsem před pár lety kariéru ve zmrdifirmách vyměnil za práci rukama s nejistym ziskem, žádnou placenou dovolenou, nemocenskou a dalšíma výhodama, který přináší trvalej pracovní poměr, tak jsem za každej podobnej film rád :-) Jinak z herců musim vyzdvihnout zejména Kevina Spaceyho, u kterýho jsou skvělý výkony standardem, ale potom taky Jennifer Aniston, která překvapivě nehraje žádnou přiblblou slepičku ála Rachel z Přátel. A byla v týhle pro ní netypický roli naprosto skvělá. Celkově fakt povedená komedie. 90%(6.9.2012)