vynikající komedie s řadou úžasných vedlejších postav a strašně sexy Jennifer Aniston. Kdyby každá komedie byla na úrovni téhle, jak by bylo na světě krásně :)(3.1.2012)

Skvělá komedie a božská Jennifer Aniston.(11.3.2015)

• Mertax

Pffffffffffffffff. Viděla jsem rozšířenou verzi a pochybuju, že ta původní o osm minut kratší by tu trapnou a nevtipnou frašku zachránila. Jediným pozitivem byl geniální Motherfucker Jones v podání Foxxe. [Uncut editon](6.11.2011)

Au, au, au.... proč mám pocit, že se nekoukám na film, ale jsem v práci a nekoukám "face to face" Kevinovi do tváře?????? P.S. Nechci do ústavu ani do krimu... :-)(12.12.2011)

Praštěná, ale ne fekální! komedie se skvělými gagy a zápletkou. Většina z nás určitě už zažila silnou touhu zabít vlastního šéfa. Ale tihle hoši to myslí smrtelně (doslovně!) vážně a hodlají to dotáhnout do konce. Nickův nadřízený je vyděračský, zlomyslný a po moci prahnoucí psychopat, Kurt je nucen dělat pod věčně sjetým magorem, který o své práci neví zhola nic a Dale musí poslouchat nymfomanku a snášet její sexuální obtěžování. Pohár trpělivosti přetekl a oni sebejistě vymýšlejí plán..jsou to však takoví amatéři a pitomci, že malér stíhá malér.. Jennifer Aniston bych ve filmu ani nepoznala, konečně se vymanila z role Rachel a konečně jí to i sluší!Nemohla jsem uvěřit,že má tak hluboký hlas (jak ten dabing klame..),navíc jí tmavé vlasy svědčily,narozdíl od těch blond (Jen taková osobní připomínka k mé neoblíbené herečce). Jinak herecky zaujal i Jamie Foxx (Motherfucker Jones)a Colin Farell s úlisným příčeskem.Hlavní trojka nebyla nijak výrazná.(14.12.2011)