poster

Expresní zásilka

 • USA

  Premium Rush

 • Slovensko

  Expresná zásielka

Akční / Thriller

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Joseph Gordon-Levitt si docela originálně (hlavně ale zábavně) plánuje trasu kurýra na kole tak, aby cestou pozabíjel co nejméně kojenců v kočárku a hodina a půl uteče nejen díky non-stop akci raz dva. Like it!(21.12.2012)

 • teutates
  *

  Laciná kopie Limitless s jediným rozdílem. Místo Coopera, nacpali Levitta do "sexi" trenek a usedli s ním na kolo. Zatím co Všemocný působil nestandardně, vyčníval s řady a člověk na něj hledí s údivem. Tady kroutí hlavou, nevysedí na židli a modlí se za brzký konec. Úplná zbytečnost. 1/10(23.12.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Nenáročná, příjemná, rychlá Oddechovka s hezkým zpracováním.. Hvězdičku přidávám za Originalitu, ale Akční Nářez nečekejte.(4.12.2012)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Mýtus o kole. Odlehčený a drzý, nikoliv hloupý. Příběh absolutní klišé, forma ve svých retrospektivách a svižném tempu skvělá. Momentky, kdy se Wilee v bullet timu rozhoduje, kterou trasu v aktuální situaci zvolí, přičemž mu pomáhají grafické fígle a představy případných kolizí, jsou boží. Poslíčci v Expresní zásilce jsou samozřejmě krásní, mladí a superrychlí, na bezpečnost kašlou a pravidla dopravy jsou pro ně směšná. Dialogy pobaví, středobodem jsou tu ale prostě kola a jejich majitelé, kteří nezastavují a své stroje používají jako výrazový prostředek. Ostatně, když má ve finále dojít ke gradaci, vymění Wilee svůj silniční singlespeed za dirtové kolo a hopsá po střechách aut. Herecké obsazení je perfektní. Cyklistická akční jednohubka.(1.12.2012)

 • Marigold
  ****

  Cyklofašo Levitt versus fízlokrat Shannon v Grand Theft Bike plném limitů (časových, prostorových a bohužel i vypravěčských). Řetěz tomu ke konci padá, protože humánní čínský olej z dětí zrovna nemaže, ale na výbornou zábavu to pořád ještě stačí. Škoda, že počáteční euforka poměrně rychle opadne a zbydou z ní hlavně prvotřídní výstupy Shannona a jeho psychopatické mentální přehazovačky.(30.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace