Erupce vášně

Ondřej Svoboda

Scénář:

Vít Strádal

Vít Strádal

Krátký film založený na hláškách: ne!, ale ano, ale jak?, ukazuje opravdu složité rodinné vztahy tří lidí. (wader)

Lusů

Neskutečná blbost, která mě málem roztrhala na cucky, zvlášť při závěrečné erupci :D miluju absurdní "filmy" ()

milaneg

Velice krásná parodie na telenovely, která by si zasloužila 4,5*...! Trochu pokulhávající zvuk srazil moje hodnocení na pouhé 4*. ()

Smerfetka88

ALE NE!! To totiž nefungovalo ani jako parodie, ani jako amatérská komedie, ani jako já nevím co....Takže bych se podepsala pod komentář Brandona. ()

Schneeman

Dlouho jsem se tak nepobavil, jako při shlédnutí tohoto snímku. Snad jedná telenovela, která dává smysl... Ne! Ale ano. Ale jak?! :D ()

botik2

Krátký snímek s perfektními dialogy, strefující se přímo do nitra telenovel si získá přízeň skoro každého diváka. Hodnotit čtyřmi hvězdičkami? Ne! Ale ano... Ale jak? ()

tomkat

Důležité: 3* jsou to v rámci žánru - tj. studentského filmu - a jsou hlavně za nápad, herce (chvílemi docela luxus) a obecné provedení. Některé detaily (zvuk, až moc divný černý knírek) a samotný děj mohly být vykoumány/rozvedeny lépe. No a samozřejmě erbovní hláška, ta má pomník sama o sobě:o) ()