Gorila: Příběh opičí (amatérský film)

Komedie

Česko, 2005, 95 min

Ondřej Svoboda

Vít Strádal

Na amatérský film je to dost slušná kvalita. Musím se přiznat, že jsem se dost nasmál. Dobrá práce.(21.12.2012)

70% Scény s vesničany jsou utrpení a cesta party taky nic moc, ale ti schizofrenní krtci a závěrečný hudební souboj stojí za to. Doporučuji.(25.10.2010)

Jeden z těch příjemnějších českých amatérských filmů. Má to strukturu, má to nepitvořící se herce, má to dostatek myšlenek pro celých 95 minut, má to některé hodně dobře vypointované vtipy. Absurdní humor pomocí krtků je příjemné osvěžení a tehdy v roce 2005, když jsem na ČSFD teprve začínal, by to bylo za čtyři hvězdy, takhle jen silné tři hvězdy.(19.6.2013)

• lardko

Lidi tohle se vám opravdu líbí ?? Jestli jo tak si dejte Facku A Skočte Do Zdi ! Tenhle film je v mých Top 10 nejstupidnějších filmů. Na ty lidi se vůbec nedalo koukat , a ten děj to bylo teda NĚCO ! U spousty filmů 95 minut uběhne jako voda , ale tady se to táhlo a táhlo , a bylo to úplně o ničem. POCITY Z FILMU: strach , zděšení , nekoukatelnost jakéhokoliv filmu 1 týden. Vím že to je jen amatérský film , ale tohle je STUPIDITA lvl. 200.(12.7.2016)

Na takové kraviny bych mohl koukat furt dokola. Možná, kdyby se to točilo kolem něčeho jiného než kadibudky - což je i na mně kurevská dmnce - dal bych potom lepší hodnocení. Metro, bratře!(5.5.2011)

• - Ve scéně, kdy vesničané přeplouvají jezero, se jeden z nich zmíní o ledovci. Následně na ně padají špatně viditelné předměty. Těmi byly ve skutečnosti kostky ledu, které byly před sluncem uchovány v termosce. (ondradvori)

• - Exteriéry se vesměs natáčely v lesích okolo Ostravy, v Petříkovicích a na vršku Landek,. (ondradvori)

• - Spoiler: Postava Nataši původně zemřít neměla. Její smrt v hospodské rvačce byla improvizací, jejímž důvodem byla skutečnost, že se její představitelka nemohla dostavit na další natáčecí den. (ondradvori)