Imaginární lásky

Love, Imagined

Heartbeats

Drama / Romantický

Kanada, 2010, 96 min

Všechny pocity, které občas míváme i my, představuje Dolan s živoucností a až neskutečně reálně. Nemusíte být gay, abyste se ztotožnili se zoufalým vyznáním lásky, kde se konečně očistíte, ale zároveň svým způsobem ponížíte.(9.11.2011)

Plně podepisuji Marigoldova slova. Dojalo mě to. Xavier Dolan je neskutečný talent a potvrdil to i ve svém druhém filmu. Ten člověk má úžasné pozorovací schopnosti. Určitě se v tom mnozí z vás poznáte. Závěrečné cameo ze mě vyrvalo spoustu emocí a samozřejmě krásný úsměv.(17.11.2010)

,,Člověk, kterého máte na piedestalu, má vždycky pravdu." Krásný monolog o cigaretách, hudba a barvy. Škoda jen Louise, taky se mohl zdržet déle..(5.8.2011)

Super hudba i barvy a manýra jak prase.(12.12.2010)

• jhrasko

Som rozmaznaný, nudím sa, BANG BANG, spomaľovačka. Nechcem to napísať. BANG BANG. Nudím sa, filozofujem nad nevyspytateľnosťou lásky. BANG BANG. SOM NUDNÝ. BANG, BANG. Zív, parafrázujem - "bolo to tak čiernobielo manichejské" že až (a hodnotím so zatvorenými očami). BANG BANG !! P.S. Rada Xavierovi: Zájdi si na manikúru.(8.12.2010)