Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

Příjemná oddechovka u které člověk nemusí moc přemýšlet, děj to nějakej má a ubíhá to. Na zabití pár dlouhých chvil značka ideál.(18.10.2014)

• hrona

Příběh snažící se napodobit svým stylem Desperado, či Pulp Fiction. Ovšem kvalit v žádném případě nedosahující. Ač je Forrest jako vraždící maniak výtečný a Brullis dostatečně slizký, jde spíše o pokus vykradení zmiňovaných filmů. Podobné situace a fory jsou dosti okopírované a tím působí velmi trapně. Lokace - tma - motorest - benzinka a silnice. Jediné veliké plus filmu je skvělý soundtrack.(17.12.2011)

• Beky

...i postava od Tarantina většinou mele hovadiny...jenže to hraje třeba De Niro...pěkně se na to dívá, hltáte každou scénu, užíváte si dlouhé a nesmyslné dialogy...jenže když to přestřelíte několika násobně víc a ještě k tomu nemáte adekvátní herce, vznikne něco tak nudného, že každá minuta vám přijde jako věčnost...a to se stalo v Catch.44!! Whitaker jediný on to muž, ustál nesmysly, které musel říkat, ostatní...bohužel!!(10.12.2012)

• bourec

Poměrně nepovedenej film.Willis zbytečně plejtvá časem,Whitakera nesnášim,zbytek je uječenej kompars.Blbost.30%.(6.7.2012)

Willis konečně i v jiné roli než jako polda. Divný střih, divná atmosféra a vše bylo takové divné. Hrozně digitální krev, za to ty kočky stáli za kouknutí. Rozhodně jsem čekal něco podobného a nebyl jsem nijak zklamán. 50%(22.7.2012)

• - Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)

• - Do role Dawn byla původně obsazena Lizzy Caplan. Později ji však nahradila Ann Woll. (Ekkan)