poster

Catch .44

 • USA

  Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rodo
  **

  Takový nevydařený pokus o Tarantina...(17.5.2013)

 • tnp101
  **

  Takhle to dopadne, když si někdo hraje na Tarantina a vůbec mu to nejde. Hodně ukecaný film a naprostá většina dialogů je silně o ničem a nudí. Tomu tedy říkám trefa do černého! Děj se tváří hrozně chytře, není přitom chudý na logické nesrovnalosti a v mnohem lepším provedení by se dal vylíčit několika krátkými větami. To ne zrovna slabé osazenstvo je mi tedy dosti záhadou. Mimochodem, Bruce Willis se tu stejně jako v případě podobně špatného „Setup“ mockrát neobjeví.(3.12.2011)

 • verbal
  odpad!

  Představte si pičovinu natolik strašlivou, že i Natálka baletící pro Heryho Potrata v nejhorší Malickově noční může je proti ní naprosto strhující a zábavný sqost! Představte si známé herce včetně velkého Brúse natolik zoufalé, že se museli pro skývu vezdejší ponořit po uši do totálně smrduté žumpy scénáristického a režiserského zoufalství. Anebo ta ohyzdná švédská modelka v hlavní roli umí jazykem zauzlovat a oduzlobvat dračí smyčku a pro defloraci Hollywoodu nepohrdla ani mongoloidním negrem či zteřelým Wilišem. Jinak si tenhle hnisavý vřed na rektu smetištní filmařiny vysvětlit nedovedu.(27.12.2011)

 • Xmilden
  *

  Bylo opravdu nezbytně nutné tento příběh vyprávět? Co vlastně nutí americké producenty aby lidem jako Aaron Harvey svěřili peníze na film? A proč do těchto projektů vůbec lezou herci jako Willis anebo Whitaker? Tak přesně tyto a mnohé podobné otázky se mi honily po celou dobu sledování Catch .44. Jedna hvězdička za koktajícího Foresta.(20.12.2011)

 • hrona
  **

  Příběh snažící se napodobit svým stylem Desperado, či Pulp Fiction. Ovšem kvalit v žádném případě nedosahující. Ač je Forrest jako vraždící maniak výtečný a Brullis dostatečně slizký, jde spíše o pokus vykradení zmiňovaných filmů. Podobné situace a fory jsou dosti okopírované a tím působí velmi trapně. Lokace - tma - motorest - benzinka a silnice. Jediné veliké plus filmu je skvělý soundtrack.(17.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace