Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

Příjemná oddechovka u které člověk nemusí moc přemýšlet, děj to nějakej má a ubíhá to. Na zabití pár dlouhých chvil značka ideál.(18.10.2014)

• ivan_drago

Film se okatě snaží působit tak drsně, až jsem se místy musel smát... Záblesky určité svěžesti a invence tam jsou, ale povětšinu času se film plácá kdesi u rádoby gangsterky se snahou o úderné dialogy, které se ale svou trapností a prvpoplánovou "kůlovostí" odsuzují k neúspěchu.(14.12.2011)

• ben666

Jen se kecá a kecá a kecááá.(25.10.2015)

• MA.KI

Dobrý soundtrack, jeden dva známí herci a tři kozatý kočičky dobrý film neudělají...(15.12.2011)

• ywo666

No to kvôli tomuto som nerobil esej? No to je fakt zlé. Harvey je sráč. 3 slečinky stoja za hovno. Scénar je o ničom. Jedine Willis a Whitaker znesú prísnejšie hodnotenie. Ale ani oni ten film nezachránia. Ani vtip o mníškach. Bruse Willis má po Setup druhú skvelú vedlajšiu úlohu. Ale aj v tomto prípade sa jedná o otrasný film. Pritom v oboch filmoch znie obsah oveľa lepšie ako realita. A oba filmy majú výborné herecké obsadenie. Ale keď je niekto neschopný... 35%(4.12.2011)

• - Do role Dawn byla původně obsazena Lizzy Caplan. Později ji však nahradila Ann Woll. (Ekkan)

• - Hlavné hrdinky jazdia na BMW 323i. (Johnny.ARN)

• - Ačkoliv je uniforma zastřeleného šerifa silně pocákaná krví, Ronny (Forest Whitaker) ji má posléze dokonale čistou bez jediné skvrny. (Conspi)