Catch .44

Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

• ben666

Jen se kecá a kecá a kecááá.(25.10.2015)

• O´Neill

Do čeho se to ten Bruce zase jednou namočil...Naprosto trapná slátanina, co si hraje na akční drama. Nudné scény, špatný námět, katastrofální dialogy. Plusem je snad jen soundtrack, a někteří herci (samozřejmě Bruce a Forest, Malin Akerman kromě toho, že ji to sekne, taky zahrála slušně).(20.12.2011)

Bál jsem se moc, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Mnohem lepší než superpříšerný Brůskův poslední film Podraz. Catch.44 měl aspoň takovou zvláštní atmosféru, Whitaker podal svůj standardní herecký výkon, zápletka byla průměrná a hudba super. 65%(24.5.2012)

Willis konečně i v jiné roli než jako polda. Divný střih, divná atmosféra a vše bylo takové divné. Hrozně digitální krev, za to ty kočky stáli za kouknutí. Rozhodně jsem čekal něco podobného a nebyl jsem nijak zklamán. 50%(22.7.2012)

Ako zrazu všetkým vadí, keď sa niekto inšpiruje inými filmami. V takých Pokrvných bratoch to bilo minimálne rovnako do očí, no tam to skoro nikomu nevadilo. Vykrádačka-nevykrádačka, má to drsné šťavnaté dialógy a peknú kočku v hlavnej úlohe. Obstojná jednorázovka.(9.4.2012)