poster

Catch .44

 • USA

  Catch .44

Akční / Drama

USA, 2011, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fugazi
  ***

  Všechno moc hezky natočený, ale o čem to sakra bylo ? :-D(13.12.2011)

 • MeanWhile
  odpad!

  Jak může vůbec herec velkého kalibru jako je Willis vlézt do něčeho podobného ? Celkově v poslední době on nehrál v moc dobrých filmech, ale tohle je vážně vrchol (ikdyž ženský se kterýma si tam užívá jsou dost cool). Nic na tom nemění to, že film je naprosto zbytečný, naprosto nudný a celý je to hovadina. Ani barová přestřelka ani Whitaker alá policajt mi nedají tolik soucitu ani na symbolickou jednu hvězdu, vážně ne.(16.1.2012)

 • bourec
  **

  Poměrně nepovedenej film.Willis zbytečně plejtvá časem,Whitakera nesnášim,zbytek je uječenej kompars.Blbost.30%.(6.7.2012)

 • slatkac
  *

  HSJP (Hihňám se jak p*ča), přesně takový pocit jsem měl při sledování téhle sračky. Akorát že smích byl sarkastický. Brús Hnilis se celou dobu tváří jak drsňák, ale přitom jeho drsnota z pleti zmizela někdy při natáčení Pulp Fiction, Forest Hitmaker se zase pro změnu tváří jak kokot, ty dvě nebo tři holky byly sice hezký ale pěkně k hovnu, kamera se třesala jak ratlík na kolečkových bruslích...zkrátka to bylo o hovně. Tarantino se musí obracet. To už si radši dejte tohle http://www.csfd.cz/film/277235-killing-jar-the/.(9.9.2012)

 • Fr
  *

  ,,TOHLE...JSEM NEPLÁNOVAL“....... /// Jestli vám to ještě nedošlo (po přečtení ostatních komentářů), tak tady má fakt někdo (Aaron Harvey) namasturbováno nad Tarantinem (jsou věci, který mu nezávidím...). Kara, Dawn a Tes jsou tři pipiny, který řídí červeným telefonem Mel (tedy B.W.). Abych nekecal – prvních 5 minut to vypadalo, že by to mohla bejt zábava. Postupně to ,,nudne“ a pipiny (i to vostatní) se stává votravný. Tuny kreténskej keců – takovej Forest, - je fajn, ale proč slejzá z vobrazu vo půl hodiny později? Seru mu na tlumič vod krve. Pak už totiž mele stejný sračky jako ty krávy, kterým kromě rozumnejch dialogů chybí to nejdůležitější (...co? To nevím, to asi měly, ale to nemyslím...) - charisma! To totiž kecama vo píchání nedožene ani šlapka. Tak tam melou ty svoje zasraný příběhy a já upadám do kómatu. Režisér zvládl styl, ale podstata je nad jeho chápání. A film pak nad to moje.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám film, kterej mě bude neustále nutit myslet na to, že jsem kretén, kterej nepochopil rejžovu genialitu. 2.) Potřebuju prověřit, jestli jsem dobrej posluchač. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(18.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace