Pre mňa jedno z najväčších prekvapení. Aspoň teda prvá séria, ktorá je naozaj perfektná. Na tu druhú a na podivné dejové zvraty súvisiace z nespokojnosťou štúdia som si chvíľu musel zvykať. Ale aj tak sa jedná o perfektný seriál s množstvom sympatických postáv, ktoré sa postupne vyvíjajú. A to je jedno obrovské plus. A Erin Richards a Odette Annable ako dvojica krásiek mi dokázali každý krát keď sa zjavili na obrazovke zobrať dych. 1 séria 100%, 2 séria 80%(23.3.2013)

Po první epizodě dávám zatím 3 hvězdičky. Uvidíme, jak se tohle vyvine dál... Ale rozhodně to má našlápnuté, už jen neubrat a spíše přidat!! Edit: Smůla, že seriál zrušily... Nestačila snad sledovanost okolo 7 mil?!!!!(11.4.2011)

• JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Slabota! Ani se nedivím, že byl seriál po pár dílech stažen z vysílání a popravdě doteď nechápu, proč se ho vlastně někdo snažil obnovovat, protože bylo už dopředu jasné, že půjde znova do kytek. Herecké obsazení (Odette Annable :) je sice dost na úrovni, ale chybí tomu scénář a jednotlivé epizody jsou těžce podprůměrné, díky kraťoučké stopáži jednotlivých dílů šíleně zkratkovité a někdy i až trochu trapné. Hodnocení seriálu: 1,5/5(11.12.2012)

• Money_too

Nic pozitivního na tom nevidím,není to vtipné,není to svižné. Lítá se od záběru k záběru aniž by na sebe záběry navazovaly v -pro mě- pochopitelném stavu. Komediální linka slabá místy až trapná. A herecké obsazení slabé,Slater to sám neudrží a navíc se ani nijak nepředvedl. Prostě typická napodobenina Chucka,ale asi 10x horsi...;)(14.4.2011)

• bagetka007

Po pilotu: Na komedii málo vtipné.(24.4.2012)