Nutno uznat, že první série byla hodně průměrná (a to i přesto, že měla mého oblíbeného Michaela Rosenbauma), ale dvojka již vskutku stojí za to a čtyři hvězdičky si každopádně zaslouží!(3.7.2013)

Slušný sedmidílný komediální seriál s návykovou znělkou, humornými postavičkami a důstojným zakončením. Já osobně nechápu že se seriál neprosadil. Pravděpodobně je to tím, že jsou lidé již unaveni z obrovských dávek seriálů, a už je nesledují s takovým citem a zájmem.(30.5.2011)

• JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Slabota! Ani se nedivím, že byl seriál po pár dílech stažen z vysílání a popravdě doteď nechápu, proč se ho vlastně někdo snažil obnovovat, protože bylo už dopředu jasné, že půjde znova do kytek. Herecké obsazení (Odette Annable :) je sice dost na úrovni, ale chybí tomu scénář a jednotlivé epizody jsou těžce podprůměrné, díky kraťoučké stopáži jednotlivých dílů šíleně zkratkovité a někdy i až trochu trapné. Hodnocení seriálu: 1,5/5(11.12.2012)

• Money_too

Nic pozitivního na tom nevidím,není to vtipné,není to svižné. Lítá se od záběru k záběru aniž by na sebe záběry navazovaly v -pro mě- pochopitelném stavu. Komediální linka slabá místy až trapná. A herecké obsazení slabé,Slater to sám neudrží a navíc se ani nijak nepředvedl. Prostě typická napodobenina Chucka,ale asi 10x horsi...;)(14.4.2011)

Celkem příjemná nenáročná oddechovka, která se ale v silné konkurenci nestihla prosadit. Chybět mi ale taky nebude, jelikož během 7 epizod nevyužila slibný námět natolik, abych toužila vidět další a další díly. Ale tak aspoň jsem zase mohla vidět Breta Harrisona ve své typické herecké rovině;-)(11.6.2011)