Po první epizodě dávám zatím 3 hvězdičky. Uvidíme, jak se tohle vyvine dál... Ale rozhodně to má našlápnuté, už jen neubrat a spíše přidat!! Edit: Smůla, že seriál zrušily... Nestačila snad sledovanost okolo 7 mil?!!!!(11.4.2011)

Nutno uznat, že první série byla hodně průměrná (a to i přesto, že měla mého oblíbeného Michaela Rosenbauma), ale dvojka již vskutku stojí za to a čtyři hvězdičky si každopádně zaslouží!(3.7.2013)

Není to špatný, ale je to spíš tuctovka. Přirovnal bych to k seriálům, na které jsem se díval jako kluk, když jsem se odpoledne nudil a bavily mě (Knight Rider, MacGyver). Odette je kus, Slater správně zákeřnej šéf, i zbytek týmu je dobře obsazen, jen by to chtělo lepší příběhy; místy to postrádá šťávu.(6.8.2011)

Pre mňa jedno z najväčších prekvapení. Aspoň teda prvá séria, ktorá je naozaj perfektná. Na tu druhú a na podivné dejové zvraty súvisiace z nespokojnosťou štúdia som si chvíľu musel zvykať. Ale aj tak sa jedná o perfektný seriál s množstvom sympatických postáv, ktoré sa postupne vyvíjajú. A to je jedno obrovské plus. A Erin Richards a Odette Annable ako dvojica krásiek mi dokázali každý krát keď sa zjavili na obrazovke zobrať dych. 1 séria 100%, 2 séria 80%(23.3.2013)

Celkem příjemná nenáročná oddechovka, která se ale v silné konkurenci nestihla prosadit. Chybět mi ale taky nebude, jelikož během 7 epizod nevyužila slibný námět natolik, abych toužila vidět další a další díly. Ale tak aspoň jsem zase mohla vidět Breta Harrisona ve své typické herecké rovině;-)(11.6.2011)