• IQ Tiqe
  ***

  Není to špatný, ale je to spíš tuctovka. Přirovnal bych to k seriálům, na které jsem se díval jako kluk, když jsem se odpoledne nudil a bavily mě (Knight Rider, MacGyver). Odette je kus, Slater správně zákeřnej šéf, i zbytek týmu je dobře obsazen, jen by to chtělo lepší příběhy; místy to postrádá šťávu.(6.8.2011)

 • ChloeQueen
  ***

  Po první epizodě dávám zatím 3 hvězdičky. Uvidíme, jak se tohle vyvine dál... Ale rozhodně to má našlápnuté, už jen neubrat a spíše přidat!! Edit: Smůla, že seriál zrušily... Nestačila snad sledovanost okolo 7 mil?!!!!(11.4.2011)

 • RobbieM@N
  **

  Úplná sračka, kterou zachraňuje pouze Odette, její romantická linka s Harrisonem byla vcelku dobrá, ale jinak byl Breaking In po právu hned po pár dílech odříznut.(29.7.2011)

 • ScarPoul
  ****

  Pre mňa jedno z najväčších prekvapení. Aspoň teda prvá séria, ktorá je naozaj perfektná. Na tu druhú a na podivné dejové zvraty súvisiace z nespokojnosťou štúdia som si chvíľu musel zvykať. Ale aj tak sa jedná o perfektný seriál s množstvom sympatických postáv, ktoré sa postupne vyvíjajú. A to je jedno obrovské plus. A Erin Richards a Odette Annable ako dvojica krásiek mi dokázali každý krát keď sa zjavili na obrazovke zobrať dych. 1 séria 100%, 2 séria 80%(23.3.2013)

 • Money_too
  *

  Nic pozitivního na tom nevidím,není to vtipné,není to svižné. Lítá se od záběru k záběru aniž by na sebe záběry navazovaly v -pro mě- pochopitelném stavu. Komediální linka slabá místy až trapná. A herecké obsazení slabé,Slater to sám neudrží a navíc se ani nijak nepředvedl. Prostě typická napodobenina Chucka,ale asi 10x horsi...;)(14.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace