Není to špatný, ale je to spíš tuctovka. Přirovnal bych to k seriálům, na které jsem se díval jako kluk, když jsem se odpoledne nudil a bavily mě (Knight Rider, MacGyver). Odette je kus, Slater správně zákeřnej šéf, i zbytek týmu je dobře obsazen, jen by to chtělo lepší příběhy; místy to postrádá šťávu.(6.8.2011)

Nutno uznat, že první série byla hodně průměrná (a to i přesto, že měla mého oblíbeného Michaela Rosenbauma), ale dvojka již vskutku stojí za to a čtyři hvězdičky si každopádně zaslouží!(3.7.2013)

• bagetka007

Po pilotu: Na komedii málo vtipné.(24.4.2012)

• JohnCZ

--- PRVNÍ SÉRIE --- Slabota! Ani se nedivím, že byl seriál po pár dílech stažen z vysílání a popravdě doteď nechápu, proč se ho vlastně někdo snažil obnovovat, protože bylo už dopředu jasné, že půjde znova do kytek. Herecké obsazení (Odette Annable :) je sice dost na úrovni, ale chybí tomu scénář a jednotlivé epizody jsou těžce podprůměrné, díky kraťoučké stopáži jednotlivých dílů šíleně zkratkovité a někdy i až trochu trapné. Hodnocení seriálu: 1,5/5(11.12.2012)

Po první epizodě dávám zatím 3 hvězdičky. Uvidíme, jak se tohle vyvine dál... Ale rozhodně to má našlápnuté, už jen neubrat a spíše přidat!! Edit: Smůla, že seriál zrušily... Nestačila snad sledovanost okolo 7 mil?!!!!(11.4.2011)