poster

Není kam utéct

 • Velká Británie

  A Lonely Place to Die

Dobrodružný / Krimi / Thriller / Akční

Velká Británie, 2011, 99 min

Režie:

Julian Gilbey

Kamera:

Ali Asad

Scénografie:

Matthew Button

Kostýmy:

Hayley Nebauer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Strhující příběh? No nevím pro mě pekelná nuda, před kterou fakt není kam utéct. No aspoň pěkná příroda.25%(28.8.2015)

 • Pepinec
  ***

  Jo, začátek nebyl špatný. Sice nerozumím tomu, proč se v každém filmu skupina turistů chová jakoby všichni právě utekli z léčebny pro duševně choré, ale budiž. Asi mám jen štěstí na lidi... No ale za naprosto fatální chybu považuju rozhodnutí hlavounů, že až dojdou lana, nakoupí se bouchačky a bude se střílet. Ono to totiž chvílemi vypadalo, že vůbec nikdo nemá páru, po kom že to vlastně má střílet, a tak se pálilo jako na zahradě o čarodějnicích. A když se zdálo, že už to nemůže být lepší, přišel závěr, při kterém přešel smích i třetí hvězdičku, protože pochopila, že stačilo málo a zabili i ji. Abych to tedy nějak shrnul. Logika tu byla přítomná asi jako Hliník ve večerní škole a Siru Karlu Rodenovi se musely při finální projekci jistě zase o něco zvětšit kouty. Zdejších 64% mi tak vážně nejde do hlavy, zas o tolik lepší než megahit včerejšího večera Tornádo nad New Yorkem to nebylo.(19.9.2012)

 • MartinezZ
  **

  Čekal snad někdo něco jiného než průměrný standard? Prostá vyvražďovačka několika mladých lidí, urputně nasazujících život kdesi v pustině během pokusů a zdolání nějakých šutrů. Nahání je někdo, komu svou existencí a přítomností zhatili plány. Jediným plusem je pro změnu naháněčka naháněčů, protože ti sami svým kouskem šláply na kuří oko někomu, komu by nechtěl šlápnout nikdo ani na obrubník u garáže. Bohužel právě tohle upozaděné vypořádávání si účtů s únosci je zajímavější, než úprk několika nezajímavých a mě naprosto ukradených hledačů adrenalinu. Uvidíte a do týdne zapomenete. ~~~ Na druhou stranu, pokud je pravdou rozpočet 4 miliony USD, pak jde o solidní práci, kdy je vidět, že ty peníze stál vizuál a někteří herci (Roden :), ale rozhodně nezbylo na pořádného scénáristu.(28.12.2011)

 • Pilda17
  ****

  Začátek špičkový a napětí nechybělo vůbec. Když si snipeři užívali a stříleli po hlavních postavách měl jsem srdce v žaludku. Nejvíc sympatická scéna byla, když horolezec z ničeho nic padl, to jsem nevěřícně špulil pusu. Když se Lonely Place to Die dostával do plných obrátek, zdálo se mi vše až moc přeplácené, což byla obrovská škoda. Ze začátku tempo nemělo absolutně žádnou chybu a mohl se snímek držet právě toho. Herci byli dobrý, nevadil mi ani jeden, což se často nestává. Všiml jsem si i menší role Karla Rodena, škoda že nezahrál něco víc. Stručně a řečeno Lonely Place to Die stojí za těch 99 minut udělat si čas... 8/10 = 80%(27.12.2011)

 • Bloody13
  ***

  Slušný survival, který si neklade přehnané nároky. Pouze zabavit na těch 100 minut a to se mu daří dobře. Jeho největší devizou je bezesporu vysokohorské prostředí lesů, skal a řek, v němž se odehrává klasické drama o přežití. Pěkná hudba, působivá kamera, pár překvapivých momentů, jinak nic drsného. Závěrečná část se však z divoké přírody přestěhuje do rušných ulic maloměsta, kde se nakupí hned několik logických kopanců. Škoda, snímek tak ztratil svoje kouzlo.(2.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace