poster

Událost (TV seriál)

 • USA

  Event, The

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 22x43 min

 • Kothy
  ****

  Zajímavý seriál o invazi mimozemšťanů. Žijí mezi námi, vypadají jako my, ale stárnou hrozně pomalu. Jejich DNA se od té naší liší o 1%. Jejich planeta se rozpadá a tak chtějí obsadit tu naši. Lidé se ale samozřejmě nevzdávají. Celé se to trochu zamotává. Škoda jen otevřeného konce a absence další série...(17.2.2013)

 • PeterNet
  *****

  Sakra to už je 10tý americký seriál, kde 1. řada skončila tak, že prostě měla následovat další a konec... je to neormální?(23.4.2012)

 • honajz
  ***

  Zajímavý nápad naprosto nezajímavě zpracovaný. Všechny ty retrospektivy, všechny ty mezititulky, v podstatě minimum napětí i tajemství, všechno je špatně, pokud z toho někdo chtěl udělat napínavý seriál. Navíc to neustálé opakování věcí, které jsme už pětkrát slyšeli, nebo si domysleli, doslovně zobrazené o díl dva později, pořád zbytečné se vracení k jedné a té samé situaci...(21.10.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Děj je vyprávěn na přeskáčku, v rychlém sledu se střídají události staré několik měsíců či dnů a až nakonec právě probíhající události. Vše je navíc vyprávěno z pohledu hned několika postav. Každá "událost" má rozsah pěti až šesti dílů. (konvax)

 • - 13.5. 2011 televízna stanica NBC zrušila vysielanie seriálu kvôli nízkej sledovanosti. Naznačila tiež, že možno bude pokračovať inde. (Maslord)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace