poster

Událost (TV seriál)

 • USA

  Event, The

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 22x43 min

 • Laerry
  ***

  Originální nápady scénáristé vyčerpaly během úvodních několika epizod a čím více dílů přibývá, tím jasnější se zdá být fakt, že je nám zase předhazována překombinovaná slátanina, v níž se hlavní postavy chovají víc a víc jak úplný pitomci. Napínavý příběh se vytratil a nahradila ho rutinní patetická "dramatičnost", která zahrnuje desítky minut nudného tlachání o ničem. Což je veliká škoda, seriál měl svůj potenciál stát se hitem, čehož nevyužil na sto procent a zahodil tak svoji šanci během krátké doby.(24.6.2011)

 • anderson
  ***

  ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 28.1.2012 (7.3.2012)(7.3.2012)

 • bartias
  ***

  Jasný pokus skombinovat dva nejúspěšnější seriály poslední doby Lost a 24 vtrhl na obrazovku raketovou rychlostí. Jenže tempo nevydrželo. Samoúčelně překombinované pletichaření je zajímavé jen za určitých okolností – ale určitě ne, když se dá dohromady se zvraty, které jsou dramatické jako prd na dně mořském. Každý díl končí dalším novým otazníkem a odpovědi nepřichází. Kde Lost využíval do jisté míry (dokud jste neztratili trpělivost) propracovanou koncepci, The Event tápe. Dokonce i postavy zmateně mění přesvědčení. Z průměrného hodnocení jednotlivých epizod vychází čistě průměrný výsledek. Obyčejněji už seriál o nejneobyčejnější „Události“ dopadnout nemůže.(20.7.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Děj je vyprávěn na přeskáčku, v rychlém sledu se střídají události staré několik měsíců či dnů a až nakonec právě probíhající události. Vše je navíc vyprávěno z pohledu hned několika postav. Každá "událost" má rozsah pěti až šesti dílů. (konvax)

 • - 13.5. 2011 televízna stanica NBC zrušila vysielanie seriálu kvôli nízkej sledovanosti. Naznačila tiež, že možno bude pokračovať inde. (Maslord)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace