Událost (TV seriál)

The Event

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2010, 22x43 min

Feliks Parnell

Jason Ritter, Sarah Roemer, Ian Anthony Dale, Željko Ivanek, Blair Underwood, Laura Innes, Clifton Collins Jr., Scott Patterson, Bill Smitrovich, Lisa Vidal, Taylor Cole, Heather McComb, D. B. Sweeney, Necar Zadegan, Hal Holbrook, Rick Peters, Wynn Everett, Kathleen Quinlan, Josh Randall, Julia Campbell, Tony Todd, Rosalind Chao, William Russ, Ivet Corvea, Rigo Sanchez, Wes Ramsey, Maddy Curley, Mark Weiler, Lorena Segura York, Ellie Cornell, Kirk B.R. Woller, Amy Sloan, Paula Malcomson, Toši Toda, Isabella Acres, Salome Jens, Gary Weeks, Steve Rankin, Megan Paul, Deborah Van Valkenburgh, Holland Roden, Ellery Sprayberry, Rebecca Lowman, Jason Konopisos, Benton Jennings, Bonnie Root, Mark Elias, Lee Thompson Young, Samuel Child, Lindsay Seim, William Stanford Davis, Charles Halford, Barbara Tarbuck, José Zúñiga, Anna Clark, John Ruby, Bernard White, David Gautreaux, Vyto Ruginis, Gabrielle Carteris, Jed Bernard, Noel Arthur, Tohoru Masamune, Gregory Marcel, Clea DuVall, Cole Sand, Lauren Stamile, Michelle L. Gardner, Matt Riedy, Chase Kim, Joseph C. Phillips, Chris Mollica, John Prosky, Angel Desai, Nick Gracer, Haley Tju, Shyloh Oostwald, Frank Maharajh, Simon Templeman, Sam Hennings, JD Cullum, Amy Cale Peterson, Stefan Kapicic, Omid Abtahi, Sayeed Shahidi, Scott Michael Campbell, Aleksandra Kaniak, Madison Mason, Barry Livingston, Peter Murnik, Alexandra Bokyun Chun, Lynne Alana Delaney, Malcolm Foster Smith, Elena Campbell-Martinez, Greg Wrangler, Nicholas Givanio, Gonzalo Menendez
  • kinghome

Všicni říkají,že první díl je nejlepší. Mě to přišlo hrozně chaotycký a bez žádnýho velkýho nápadu.... Prostě nuda. Dokonce jsem už ke konci doufal že to skončí, protože mě to fakt nebavilo. Kouknu ještě na druhej díl a jestli se to zlepší, tak budu pokračovat a možná zvednu hodnocení. Zatim za slabý **......... Toto ne! Nuda,nuda,nuda! Přesouvání v čase bylo hrozně zmatený a většinou nedávalo smysl. Po druhém díle končim! Vůbec se nedivim, že neni druhá serie. A snižuju hodnocení na *.(28.1.2012)

S každým novým dílem mě tento seriál překvapuje víc a víc. V některých momentech mi až nahání husí kůži. Jen tak dál! --- Bohužel seriál pomalu ztratil na tempu..(5.10.2010)

Pilot sliboval seriál ve stylu Flashfowardu, jenže ve srovnání s ním je o třídu horší. Všechno je tu hrozně béčkový, jak samotný děj, zvraty, politikaření, akce, tak i herci. Naštěstí se děj pořád žene dopředu, a tak se s tím dá slušně zabít hodina času. Nepočítám s tím, že kvalita po pauze nějak výrazně stoupne, ale by to fajn... Po 10 epizodách tak zatím 50%(7.1.2011)

Máme za sebou 10 epizod první série a možná je na čase přihodit pár řádek z ještě horkých dojmů. Události se odehrávají v několika liniích, které směřují ke společnému cíli. Nebudu prozrazovat více, jen shrnu pár drobností, které mě zaujaly...zajímaví herci, otázka mimozemské civilizace mě vždycky lákala, slušná akce a různé množství záhad, únosů a konspirace. Jak se zdá, všeho je tu dostatek, počkáme si tedy, jak to všechno půjde dál... A jsme téměř u konce, zbývá poslední díl a napětí by se dalo krájet. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a tak by to mělo být vždycky! ....a máme to za sebou. Opět nemůže chybět závěr, který v nás vyvolá spousty myšlenek, názorů a rozporů, ale o tom jindy a jinde. Seriál je to slušný, s několika vyvedenými postavami a místy slušným napětím. 70%(24.5.2011)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +hodně zajímavý námět, je to napínavé, akční a nepředvídatelné, velmi vás zaujmou herci, jmenovitě Željko Ivanek (kupodivu v kladné roli), Sarah Roemer (která už zaujala dříve), charismatický Blair Underwood a ani Jason Ritter nebyl vůbec špatný (především pak jeho postava), efekty vypadají dobře na to, že seriál neměl velký rozpočet -ovšem je to škoda v tom směru, že efektů mohlo být daleko více, občas některé dějové linie jsou zbytečně natáhnuté, a taky mě mrzí, že to nemá a nejspíš nebude mít druhou řadu/// Přesně jak jsem uvedl v záporech, zřejmě malá sledovanost zapříčinila stopnutí seriálu po první sezóně. Což je obrovská škoda, protože potenciál tu díky námětu, postavám a hercům byl. A navíc závěrečný cliffhanger vám nechá ústa pěkně dlouho otevřená, protože závěr je epický a monumentální. Přesně takový jaký si tento seriál zaslouží./// Celkem 82%///(20.5.2012)

• - Spoiler: Děj je vyprávěn na přeskáčku, v rychlém sledu se střídají události staré několik měsíců či dnů a až nakonec právě probíhající události. Vše je navíc vyprávěno z pohledu hned několika postav. Každá "událost" má rozsah pěti až šesti dílů. (konvax)

• - 13.5. 2011 televízna stanica NBC zrušila vysielanie seriálu kvôli nízkej sledovanosti. Naznačila tiež, že možno bude pokračovať inde. (Maslord)