Událost (TV seriál)

Event, The

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 22x43 min

Jason Ritter, Sarah Roemer, Ian Anthony Dale, Željko Ivanek, Blair Underwood, Laura Innes, Clifton Collins Jr., Scott Patterson, Bill Smitrovich, Lisa Vidal, Taylor Cole, Heather McComb, D. B. Sweeney, Necar Zadegan, Hal Holbrook, Rick Peters, Wynn Everett, Kathleen Quinlan, Josh Randall, Julia Campbell, Tony Todd, Rosalind Chao, William Russ, Ivet Corvea, Rigo Sanchez, Wes Ramsey, Maddy Curley, Mark Weiler, Lorena Segura York, Ellie Cornell, Kirk B.R. Woller, Amy Sloan, Paula Malcomson, Toši Toda, Isabella Acres, Salome Jens, Gary Weeks, Steve Rankin, Megan Paul, Deborah Van Valkenburgh, Holland Roden, Ellery Sprayberry, Rebecca Lowman, Jason Konopisos, Benton Jennings, Bonnie Root, Mark Elias, Lee Thompson Young, Samuel Child, Lindsay Seim, William Stanford Davis, Charles Halford, Barbara Tarbuck, José Zúñiga, Anna Clark, John Ruby, Bernard White, David Gautreaux, Vyto Ruginis, Gabrielle Carteris, Jed Bernard, Noel Arthur, Tohoru Masamune, Gregory Marcel, Clea DuVall, Cole Sand, Lauren Stamile, Michelle L. Gardner, Matt Riedy, Chase Kim, Joseph C. Phillips, Chris Mollica, John Prosky, Angel Desai, Nick Gracer, Haley Tju, Shyloh Oostwald, Frank Maharajh, Simon Templeman, Sam Hennings, JD Cullum, Amy Cale Peterson, Stefan Kapicic, Omid Abtahi, Sayeed Shahidi, Scott Michael Campbell, Aleksandra Kaniak, Madison Mason
  • McClane

První díl zavání dost průserem. Tohle že má bejt nabušenej pilot, kterej vás chytne a nepustí, jako třeba u LOST nebo u Flashforwardu? ale kdeže. Jak může bejt v pilotu deset minut tokání jedný dvojice? to jsem měl dost co dělat, abych přežil. Dám tomu ještě šanci, ale bojím se, že to půjde do sraček podobně jako Heroes, u NBC holt umí.50%______Po druhém a třetím díle nevidím výrazné zlepšení a nevidí ho nejspíše ani diváci, kteří ubývají______Po šestém díle končím, The Event je jen velká nuda, bohužel.35% Sledovanosti jednotlivých dílů v milionech: 10.86 - 9.06 - 7.56 - 6.50 - 6.42 - 5.97 - 5.54 - 5.64 - 5.19 - 5.83 - 5.23 - 5.23 - 4.26(25.9.2010)

Mám štěstí, že jsme se o kospiracích a mimozemšťanech žijících mezi námi učili ve škole, tak jsem do toho šel připraven. Co jsem ale nečekal bylo fantastické tempo úvodních dílů, které jsem proletěl jedním dechem. S přibývajícím počtem zvratů, (vele)zrad a klišé (jaderné hlavice) se počáteční nadšení lehce rozplývá, ale pořád to stačí na čtyřku s odřenýma ušima. A Taylor Cole je fešná.(22.10.2012)

Po prvních pár epizodách snad ještě lepší dojem, než Flashforward (oba seriály jsem "ze záznamu" sledoval hned po sobě), a proto i stejná obava, že se na závěru první (a jediné) řady projeví syndrom zrušeného seriálu, který tak nějak doufá v obnovu... Zvrat střídá zvrat, skoro žádná vata a skvělý vizuál. Vynikající mix Akt X, 24ky a klasického Hitchcockovského thrilleru a la Na sever severozápadní linkou nebo Zmizelá žena. Po šesti dílech maximálně palec nahoru!(27.12.2011)

Zajímavý seriál o invazi mimozemšťanů. Žijí mezi námi, vypadají jako my, ale stárnou hrozně pomalu. Jejich DNA se od té naší liší o 1%. Jejich planeta se rozpadá a tak chtějí obsadit tu naši. Lidé se ale samozřejmě nevzdávají. Celé se to trochu zamotává. Škoda jen otevřeného konce a absence další série...(17.2.2013)

Sakra to už je 10tý americký seriál, kde 1. řada skončila tak, že prostě měla následovat další a konec... je to neormální?(23.4.2012)