Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  ****

  Zatial S1: Zabavne; prekvapivo asi najpodarenejsia novinka jesene 2010.(13.11.2010)

 • Ded@M@tes
  ****

  Nečekané ocitnutí mladého manažera v Indii, kde se snaží prodávat žertovné věci pomocí místních lidí, ale vzdálenost nebude ten největší problém. / Viděné epizody z 1 série *22.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 )(12.3.2013)

 • metal.storm
  ***

  Keď sa do "nie Ameriky" hrnie konzumný svet Americký, nie je to zrovna príjemný pohľad. Byť Indom tak sa urazím. A to ani neviem presne prečo, v ich kultúre nie som taký macher ale prišlo mi to pre tú krajinu ponižujúce a nie zrovna zábavné.(3.10.2015)

 • Tessie
  *****

  Ironií osudu je, že mne bavil seriál právě v době, kdy i mou práci přebrali Indové. Možná mi to pomohlo se nezbláznit. Naštěstí se tohle v Indii nenatáčelo, na to neměli kuráž ani režiséři .. Hrozná to země!(1.7.2013)

 • sulimo
  *****

  Já se královsky bavim. To, že to občas dělá z Indů blbce mi zas tak nevadí, jelikož ta blbost je vykompenzována parádně vyobrazenou americkou stupidní kulturou, konzumností a primitivností v očích Indů, a to ať už se to týká oněch zbytečných předmětů, co mají "pochopit" a následně prodat, vulgárních, pro Indy nepochopitelných, slovních spojení nebo prostě zvyky, které se v Indii nepraktikují. Ve finále to spíše napadá kulturu americkou, než indickou, a sakra dobře se na to dívá.(30.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace