Nenáročný, nekonfliktní komediální seriál z prostředí Indie. Baví mě a má v sobě vělký potenciál. Na konci se vždy divím, že UŽ je konec, uteče fakt rychle. (názor po 2 dílech). ...a ten se po dalších dílech nemění - doporučuju! Zatím nejlepší seriál, který se letos/loni objevil. Škoda, že byl ukončen po první řadě.(6.4.2011)

Call centrum z Indie bylo opravdu dobrý a vtipný. Škoda, že byla jen jedna série, protože ty postavy tady jsou super. Nejen Vedoucí Todd a jeho zástupce Rajiv, ale i zbytek skupiny od Manmeeta přes Gupta až po Ashu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na neindickou část v podání Charlieho a Tonyi. Hlavně Charlie suprově dodává šťávu, stačí se podívat třeba na halloweenský díl. Využívání stereotypů o Indii a její kultuře je hlavně díky postavě Todda super. No já se prostě bavil a vřele doporučuju.(9.4.2012)

Nečekané ocitnutí mladého manažera v Indii, kde se snaží prodávat žertovné věci pomocí místních lidí, ale vzdálenost nebude ten největší problém. / Viděné epizody z 1 série *22.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 )(12.3.2013)

Jediná novinka, kterou jsem nezavrhl (zbylých šest šlo k čertu) a u které se velmi bavím. Díky bohu za skvělý sitcom.(18.11.2010)

Málo seriálů má konstantní úroveň zábavy. V tomto mne každý díl pobavil, každý díl mi neuvěřitelně utekl a to je znak velmi solidního seriálu. Palec nahoru mu dávám i pro ústřední téma - čekal jsem, že po dvou třech dílech bude téma plně vyčerpané a bude následovat strojová nuda a díl od dílu dojemnejší příběhy, vážnější zápletky v mezilidských vstazích a v křeči největší muzikální díl typu "zpívá celá rodina" jako ve většině amerických seriálů. Naštěstí tohle není případ tohoto skvělého seriálu.(4.5.2013)

• - Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)