Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Mé vlastní zkušenosti mi nedovolí jít s hodnocením níže a zároveň neoznačit tuhle kancelářskou komedii za skvělou pecku.(11.8.2012)

 • tom.nosek
  ****

  Outsourced má strašně velký potenciál, který bohužel plní jen tak z 60-70 %. Dokážu si představit daleko zábavnější seriál na toto téma, tady se seriál drží strašně při zemi. I přesto je ale Outsourced velice dobrý a rád jsem se na něj podíval. Celkem se divím, že nedostal druhou řadu, zas tak málo sledovaný nebyl (pokud se bavíme o NBC). Závěrem musím dodat, že po Community je to druhý seriál, o kterém vím, co má nadmíru zábavnou paintballovou epizodu.(3.7.2013)

 • Spike23
  ****

  Vynikající seriál s dokonalými charaktery, které ztvárnili ne zas ty stejné ksichty, co se vyskytují úplně všude. Je to vtipné a díky poměrné neznalosti indické kultury i velice poučné a originální, a co je hlavní - neuslyšíte tam smích diváků po každé druhé větě. Za těch 10 dílů, které zatím vyšly, jsem od toho nemohl odtrhnout oči a dovoluji si tvrdit, že Outsourced má před sebou ještě velmi slibnou budoucnost, pokud ho zas někdo zbytečně neukončí...(19.12.2010)

 • Ded@M@tes
  ****

  Nečekané ocitnutí mladého manažera v Indii, kde se snaží prodávat žertovné věci pomocí místních lidí, ale vzdálenost nebude ten největší problém. / Viděné epizody z 1 série *22.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 )(12.3.2013)

 • Pirabin
  *****

  Sulimo to ve svém komentáři vystihl. Jo a už mi fakt vadí, že kvalitní seriály, nebo alespoň takové co si zaslouží šanci jsou rušeny a ty co tady byli už milionkrát mají ohromnou sledovanost. F*ck it, a wonna be porn star...(22.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace