Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ozo
  ***

  Rozhodně ne tak dobré, jako před dvěma dny zhlédnutá první série 2 Broke Girls, ale rozhodně ani tak špatné, jak tu někteří popisují. Vtipné situace střídají ty trapné, ale mně prostě připadá, že těch vtipných je o dost víc. A taky mám slabost pro krásnou Britku Rebeccu Hazlewood.(19.5.2012)

 • M.i.k.e
  ****

  po první epizodě zatím těžce pod průmerem,ale určitý potenciál by tu byl...50%(25.9.2010)

 • anais
  ****

  Hodně milý seriál, který udělá radost hlavně lidem, co byli v Indii. Na první pohled to vypadá jako "stereotypní zobrazování Indů", ale v Indii už jsem dvakrát byl, a drtivou většinu seriálových vtipů, které v Outsourced zazní jsem prožil na vlastní kůži. Outsourced onu stereotypizaci vyvažuje dokonalou (bohužel vedlejší) postavou Američana Charlieho, jehož láska ke zbraním působí často ještě absurdněji, než z reality odkoukané charaktery Indů z callcentra.(2.9.2013)

 • Pirabin
  *****

  Sulimo to ve svém komentáři vystihl. Jo a už mi fakt vadí, že kvalitní seriály, nebo alespoň takové co si zaslouží šanci jsou rušeny a ty co tady byli už milionkrát mají ohromnou sledovanost. F*ck it, a wonna be porn star...(22.1.2012)

 • R1CH1E
  ****

  Tento film má šílený potenciál právě v tom, že se odehrává v Indii a dá se tedy těžit obrovské množstv dějových zápletek i humorných okamžiků právě z oněch rozdílů mezi kulturou v Indii a v Americe. Neznámí herci jen skvěle podtrhují atmosféru cizího porstředí a vtípků je tam opravdu dost, ať už těch drobnějších, tak těch pořádných. Věřím, že tento seriál si získal hodně stoupenců včetně mě. Škoda jen, že po 1. řadě skončil.(15.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace