Shameless (TV seriál)

Hriešnici

Komedie / Drama

USA, 2011 - 2016, 72 h 27 min (Minutáž: 72x45 min)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy, Jillian Armenante, Steven Lee Allen, Kelly Curran, Bonnie Morgan, Robert Knepper, Amy Smart, Toby Huss, Joel Murray, Dennis Boutsikaris, John Kapelos, Mike Cochrane, Dichen Lachman, Nathan McMullen, Tim Thomerson, Stephanie Fantauzzi, Laura Wiggins, Ethan Cutkosky, Emma Kenney, Emma Greenwell, Shanola Hampton, Noel Fisher, Dove Cameron, Joe Minoso, William Smillie, Frank Pacheco, Jes Macallan, Sarah Stouffer, Valente Rodriguez, Robert Gallo, Angelo Tiffe, Ben Batt, Madison Davenport, Brent Jennings, William Stanford Davis, Tony Revolori, Ed Lauter, Paul James, Christian Clemenson, Bill Brochtrup, Casey Biggs, Zach McGowan, Jonathan Dane, Megan Easton, James Wolk, James Pusztay, Kimberly Hebert Gregory, Katherine Cunningham, Danika Yarosh, Ryan McIntyre, Mike Doyle, Yves Bright, Timothy V. Murphy, Vyto Ruginis, Angela Oh, Exie Booker, Pete Ploszek, Gina Gallego, Noel Arthur, Chris Fogleman, Susan Krebs, Diora Baird, Jack Carter, Michael Mantell, Marguerite Moreau, Eric Edelstein, Elizabeth Bond, Sam Doumit, J. Michael Trautmann, Yrsa Daley-Ward, Jerry Lambert, Bruno Amato, Kevin Mukherji, Michael Hyatt, Alison Haislip, Michael Adam Hamilton, Carol Kiernan, Cherami Leigh, Nichole Bloom, Aubrey K. Miller, Hector Duran, Sunkrish Bala, Rose Abdoo, Niky Wardley, Bridgid Coulter, Yorgo Constantine, Ellen Albertini Dow, Jeffery Self, Corey Sorenson, Zoran Korach, Lucien Laviscount, Austin Abrams, Lombardo Boyar, Maz Jobrani, Dave Silva, David Wells, Maria McCann, Jovan Armand, Joshua Hoffman, Sam Kindseth, Rene Moran, Kerry O'Malley, Ellen Gerstein, Elizabeth Sung, Jan Hoag, Darris Love, Mary Mara, Eloy Casados, Time Winters, Paul Butler, Saginaw Grant, Anthony James Whitewolf, Kyle T. Heffner, Jeff Doucette, Ralph P. Martin, Christian Monzon, Ric Morgan, Nick Gehlfuss, Thomas Barbusca, Mo Gaffney, Karina Logue, Bridget M. Brown, Lawrence Mandley, Lindsey Ginter, Tyler Jacob Moore, Michael Emery, Darrell Britt-Gibson, James Allen McCune, Lily Holleman, Karen Maruyama, Daniel Booko, Jerome Ro Brooks, Suzanne Cryer, Donzaleigh Abernathy, Joey Naber, Miguel Izaguirre, Zayne Emory, Carlease Burke, Nayo Wallace, Matt Bennett, Kevin Moon, Alex Hyde-White, Shane Edelman, Kyle Davis, Ian Kahn, Dermot Mulroney, Brett Rickaby, Jason Yorker, Rich Hutchman, Caitlin Kimball, Susan Chuang, Charles C. Stevenson Jr., Randy Vasquez, Peter Murnik, Charlene Amoia, James Moses Black, Andrea Ellsworth, Morgan Lily, Steve Kazee, Kelly Albanese, Alicia Coppola, Tate Ellington, John Hennigan, Rebecca Metz, Michael Cognata, Suteara Vaughn, Arden Myrin, Sandra Hinojosa, Jake Elliott, Pasha D. Lychnikoff, Karen Malina White, Pej Vahdat, Missy Doty, Don Perry, Tim Bagley, Vanessa Bell Calloway, Rebecca Hall, Billy Mayo, Anthony Anderson, Garrett Morris, Lily Mariye, Chris Gartin, Alex Borstein, Julia Duffy, Chloe Webb, Chris Burns, Carolyn Hennesy, Carl Sagan (a.z.), Louise Fletcher, Brad William Henke, Russell Hornsby, Leonard Earl Howze, Jeremy Ratchford, Molly Price, Johnny Sneed, Taylor Kinney, Mageina Tovah, Brit Morgan, Robert Gant, Bonnie Burroughs, Lisa K. Wyatt, Kerry Finlayson, Gloria Garayua, Joe Adler, Micah Cohen, Harry Hamlin, Jenna Elfman, Jacob Davich, Michael Bailey Smith, Lenny Jacobson, Tara Karsian, Cameron Richardson, Kevin Phillips, Chasty Ballesteros, George Russo, Melissa De Sousa, Galadriel Stineman, Roberta Valderrama, Keiko Agena, Mustafa Shakir, Daija Owens, Ryan Bittle, Barry Shabaka Henley, Mackenzie Astin, Brent Sexton, Jonathan Erickson Eisley, Bradley Whitford, Jake McDorman, Lisa Long, Patrick Bristow, Juliocesar Chavez, Tate Hanyok, Antonio D. Charity, Johanna Braddy, Emily Bergl, Gideon Emery, Rosalind Chao, Jaime Alvarez, Kelvin Brown, Daniel Kash, Lynn A. Henderson, Montae Russell, Scott Grimes, Lisa Vidal, Audrey Wasilewski, Hedy Burress, Saidah Arrika Ekulona, Will Greenberg, Jayden Lund, Regina King, Lidia Porto, Stephen Cone, Dean Cameron, Tammy Caplan, Ronnie Gene Blevins, Heather McComb, Sam Buchanan, Jeffrey Dean Morgan, Merrin Dungey, Erick Lopez, Christopher Stills, Patrick Fischler, Stacy Edwards, David St. James, JB Blanc, Mia Serafino, Sam Lloyd, Alan Blumenfeld, JoNell Kennedy, Jennifer Hale, Bojana Novakovic, Demetrius Grosse, Sasha Alexander, Michael Reilly Burke, José Julián, Rena Strober, Adrienne Rusk, Gabrielle Walsh, Blake Boyd, Christopher Goodman, Paul Blackwell, Barak Hardley, Chris Brochu, Paige Diaz, Alan Rosenberg, Will Sasso, Isabella Blake-Thomas, Mary Pat Gleason, Kurt Yaeger, Mike Hagerty, Ever Carradine, Michael McMillian, Owen Alabado, Sherilyn Fenn, George Wyner, David Futernick, Brett Davern, Rick Fox, Derek Ray, Angeline Appel, Marcus Folmar, Jee Young Han, Rachel Rosenstein, Pat Healy, Jeff Kober, Oscar Nuñez, Jayne Taini, Tina Huang, Deirdre Lovejoy, Angelo Pagan, Alexandra Bokyun Chun, Marcello Thedford, Tasha Ames, James Weaver, Maya Rose Berko, June Squibb, Zack Pearlman, Sharon Lawrence, Jennifer Taylor, Ilia Volok, Vincent Duvall, Dante Brown, Franco Vega, Laura Cerón, Scott Michael Campbell, Ian Scott Rudolph, Tonja Kahlens, Stacy Hall, Peter Macon, Moshe Kasher, Kikey Castillo

Best of the best! Britskou verzi jsem neviděla, takže jsem moc netušila, do čeho jdu. Už od prvního dílu se mi Gallaghers zaryli pod kůži tak, že jsem se jich do posledních závěrečných titulků nemohla zbavit. Nejde ani tolik o vtip (i když o ten jistě taky), jako spíše o výborný storyboard jako celek. Žádná postava nepokulhává, žádný díl není horší nebo lepší, než jiný, humor je přímo skvostný :)(30.11.2012)

tento seriál som ochotný sledovať kvôli bradavkám emmy rossum!(22.12.2013)

První díl mě chytil za srdce, takže tomuhle seriálu dám určitě šanci. Zasmála jsem si, poplakala. Fakt mě to dostalo. Místy je to docela drsný a to hned různými pozitivními i negativními způsoby. Těším se na další díly. /// Za první sérii dávám 8/10. Nejen první díl, ale celý seriál mě chytil za srdce. Je to místy strašně smutný, místy se tlemím jak blázen. Je to takový hodně lidský, o životě, realitě. Místy možná přehnaný, ale nějak mi to k tomu sedí. Musím říct, že se tam s ničím nepářou. Drsnost zobrazení sexuálních scén, scén s gayi, alkoholismem apod. je taky dost lidská a upřímná. Občas jsem fakt šokovaná. Často je to na hranici kontroverznosti. Možná i proto je to jiný seriál než ty ostatní. Jeho název je doslovný. Jinak herecké obsazení je naprosto perfektní, oblíbila jsem si téměř všechny postavy. Uvidíme, co přinesou další série. /// Takže zhlédnuto a super. Nakonec mě tak nějak všechno chytlo za srdce. Shameless nám ukazuje jak to v Americe chodí u chudých v sociálním, pěstounském a pracovním systému. Akorát je to zobrazeno takovým svým originálním způsobem. Dost jsem si pobrečela, protože já citlivka to občas nedávala. A taky jsem si zanadávala, protože nesnáším nespravedlnost (viz poslední díly 4. série). A samozřejmě občasný pořádný výtlem nebyl výjimkou. Těším se na další díly, škoda, že to potrvá. 9/10(19.9.2014)

Nekorektní seriál plný sexu, hulení, chlastání a sprostých slov. Nic tady není tabu. Je to vtipné, často trochu přehnané až absurdní, postavy a charaktery dobře vykreslené a všechno to skvěle funguje. Každá z postav je úplně jiná, něčím zajímavá a je se rozhodně na co koukat. William H. Macy výborně předvádí nechutného, odporného alkoholika a trosku. Ač je to všechno vykreslené s nadsázkou, nejde seriál jen po povrchu, ale dokáže se trefit i docela hluboko, až z toho člověka zamrazí.(24.7.2015)

Mám za sebou už 4. sériu a musím povedať, že sa veľmi bavím. Najviac sa mi pozerá na okuzlujúcu Emmy Rossum a ten jej "look", ktorý má. Ale bezpochyby najlepší výkon podáva William H. Macy. Charaktery sú dobre napísané. Zatiaľ spokojnosť. 90% - 5*(15.1.2014)