poster

Summerhill (TV film)

 • Velká Británie

  Summerhill

Komedie

Velká Británie, 2008, 109 min

Režie:

Jon East

Scénář:

Alison Hume

Kamera:

David Marsh

Producenti:

Stephen Smallwood

Kostýmy:

Claire Anderson
(další profese)
 • sator
  *****

  Přece nevěříte tomu, že děti vědí co je pro ně nejlepší. Ano právě tomu věřím... Dávám maximum za zobrazení něčeho co je pro mě naprosto normální a správné, kromě toho se mi film i líbil...(16.1.2015)

 • Tomatáš
  *****

  V tomto případě nemá cenu hovořit o kvalitě filmařiny, ale spíše o energii, inspiraci, touze a poselství, které tento snímek přináší mezi jeho diváky. Toto je zásadní záležitost, která by se měla stát povinnou četbou nejen pro všechny pedagogy po celém světě!Genialita sama..(18.12.2014)

 • HappyDeath
  *****

  Tohle je přesně ten typ filmu, který pomalu ani žádný komentář nepotřebuje, protože nto se musí vidět. Je založen na pohledech na věc a ctností. Mohu jen a jen doporučit...(12.6.2010)

 • osslik
  *****

  Režie : Svobodný duch dítěte Scénář : Tento citát z knihy A.S. Neilla Summerhill (narazil jsem na něj v knize Anthony de Mella Bdělost ) : " Každé dítě má v sobě Boha. Naše pokusy dítě nějak formovat promění toho Boha v ďábla. Do mé školy přicházejí takové děti, malí ďáblíci - nenávidí svět, jsou destruktivní, neumí se chovat, lžou a kradou a neustále se zlobí. Za šest měsíců jsou to šťastné, zdravé děti, které by neudělaliy nic špatného... "(23.11.2015)

 • RonaMidu
  **

  jakkoli je to podle skutečnosti,pro mne jako film - uf......(4.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace