Largo Winch II: Spiknutí v Barmě

Largo Winch 2

Burma Conspiracy, The

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějaký dobrák, který mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve své nekonečné laskavosti vybere i nějaké solidní datum mého úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve své přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl.(8.3.2013)

• Ilicka

Velmi matně působící francouzské béčko, na kterém je nejsympatičtější využívání velkého množství jazyků.(22.7.2011)

"Určitě se domluvíme !!" - "Pět tisíc dolarů !!" - "Víš co ?? Zaplatím v dívídíčkách !! Mám devět set kousků v nejlepší kvalitě.." ;)(29.10.2015)

Jako jo, slušné pokračování. Není už to tak originální, ani překvapivé, základní karty už jsou prostě rozdány od minula a seznamování s hlavním hrdinou už je pryč. Ale zase si pocestujeme po světě, příjemně dlouhou část strávíme někde v barmském pralese, je tady Sharon Stone, z níž to pižmo stříká stejně prudce jako před lety v Instinktu, i když je tedy fakt, že tohle je zrovna ženská, která ty chirurgické zákroky nepotřebuje a nikdy nepotřebovala, je škoda, že si to neuvědomuje, protože za chvíli bude šik (tedy shit) jako náš národní poklad Helenka. A je tu i má oblíbená Napakpapha Nakprasitte (ta by zase mohla trošku přibrat). Já jsem vlastně spokojen a klidně bych ještě jeden dva zářezy do série dal.(21.7.2015)

• playboxguest

Nejdřív jsem si myslela, že ošklivému Largovi lezou kočky do postele jedna za druhou jen kvůli tomu, že má balík peněz. Poté jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo, ono se v jeho přítomnosti fakt nádherně spí a to i opakovaně. Largo, kdes byl, když jsem měla před zkouškou z matiky a nemohla jsem zabrat? Nejen své nepřátelstvo jsi v téhle své dvouhodinové eskapádě bez námahy porazil. Ty máš jediný štěstí, žes mi dneska alespoň pomohl oprášit tlačítko rychloposuvu. Chce se mi věřit, žes byl poprvé lepší, ale stejně mě znova spíš nečekej, to radši Orgie krevetek (tam se s tím alespoň nepářou hromadou bezvýznamný vaty).(22.1.2014)