Largo Winch II: Spiknutí v Barmě

Burma Conspiracy, The

Dobrodružný / Akční / Thriller

Francie / Belgie / Německo, 2011, 119 min

• castor

Světoběžník Largo je zpět, netleskejme, už poprvé to bylo skrz naskrz průměrné setkání. Znovu se nám tak do rukou dostává akční jednohubka bez zapamatovatelných scén. Na druhou stranu beru, že tu máme počin svým způsobem stylový a příznivce žánru po srsti hladící, já však tak nějak nedokázal vypnout a jen tak se bavit. Tohle evropské béčko totiž obsahuje až moc rušivých momentů, na které se mi moc nechtělo přistupovat. Třeba příště. Zbytečně nastavovaná kaše!!(4.9.2013)

"Určitě se domluvíme !!" - "Pět tisíc dolarů !!" - "Víš co ?? Zaplatím v dívídíčkách !! Mám devět set kousků v nejlepší kvalitě.." ;)(29.10.2015)

• playboxguest

Nejdřív jsem si myslela, že ošklivému Largovi lezou kočky do postele jedna za druhou jen kvůli tomu, že má balík peněz. Poté jsem pochopila, v čem tkví jeho kouzlo, ono se v jeho přítomnosti fakt nádherně spí a to i opakovaně. Largo, kdes byl, když jsem měla před zkouškou z matiky a nemohla jsem zabrat? Nejen své nepřátelstvo jsi v téhle své dvouhodinové eskapádě bez námahy porazil. Ty máš jediný štěstí, žes mi dneska alespoň pomohl oprášit tlačítko rychloposuvu. Chce se mi věřit, žes byl poprvé lepší, ale stejně mě znova spíš nečekej, to radši Orgie krevetek (tam se s tím alespoň nepářou hromadou bezvýznamný vaty).(22.1.2014)

Kdybych náhodou jednou vlastnil nějakou tu miliardu, tak bych asi měl počítat s tím, že se najde nějaký dobrák, který mi bude chtít pomoci s jejich utrácením a snad mi ve své nekonečné laskavosti vybere i nějaké solidní datum mého úmrtí. Largo však nehodlá odevzdat jmění ani život prvnímu zájemci a vyráží na cestu, která sice neskýtá žádná zvláštní překvapení, ale ve své přímočarosti mne pobavila stejně dobře, jako první díl.(8.3.2013)

• Snorlax

Nastavovaná kaše většinou nebývá příliš poživatelná, nejinak je tomu s Largem. Stupidní podívaná, která mě hodně rozesmála, když se jeden z těch, kteří se nasoukali Largovi na loď, úkosem podíval na mrtvolu ležící na zemi a obratem odtušil, že je mrtva 12 hodin. Nadpřirozené schopnosti postav mě baví v pohádkách, v akčních dramatech působí komicky.(26.2.2013)