poster

Divoký Stomp 2: Nová generace

 • USA

  Stomp the Yard 2: Homecoming

 • Slovensko

  Tanec ulice 2

Drama

USA, 2010, 84 min

Režie:

Rob Hardy

Scénář:

Albert Leon, Meena Payne

Kamera:

Maz Makhani

Hudba:

Todd Bozung

Producenti:

William Packer

Střih:

Paul Millspaugh

Kostýmy:

Sekinah Brown
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  **

  Máme tu pokračovanie Hip-Hoperského stepu ala steppingu. Kto vie čo mal Rob Hardy v hlave, keď sa odhodlal natočiť niečo, čo úspech ani zďaleka nemohlo sláviť. Už jednotka pôsobila klišovite, však už len dej bol aspoň z polovice obkukaný od iných tanečných filmov. Akurát choreografia sa aspoň niečím líšila, keďže bola doplnená stepom. No oproti jednotke nič nové neponúka, čiže nieje očom 40%.....(5.5.2011)

 • shereen
  *

  Neuveritelne zbytecny film. A ten zacatek? Ten typek s paratkem v puse trumfnul meho doted nejneoblibenejsiho cernosskeho hece Dannyho Glovera, a to je vazne co rict.(18.2.2012)

 • FunnyXis
  **

  Chtěl jsem jít spát, ale prostě mi to nedá i ve 3:00 ráno, abych nenapsal komentář na tento výtvor. Prvně bych měl začít tím, že předešlý titul jsem viděl několikrát, jelikož je to film, ke kterému se podle mě dá vracet nespočetkrát. Sice trochu klišé, ale stále pěkné. Nicméně po shlédnutí tohoto, což ani trochu nepřipomíná jedničkum, maximálně názvem a vykradeným konceptem jsem ještě teď dost konsternován. Čekal jsem nějakou pořádnou tancovačku, dobré soundtracky, dojemné emotivní chvilky. Nic z toho sem si bohužel neodnesl. Nějaký rádoby gangsteři, hlavní "hrdina" který má pohled masového vraha. Kdyby tam aspoň byly normální záběry tancování, ale to ne, kameraman si podle mě šlehnul před střihem lehký nespočet drog, že kolem sebe viděl létat růžové slony a místo tanečníků vykastrované orangutany při orgiích. Je to opravdu škoda. Bylo to něco toto přetrpět a nebýt už skoro ráno, tak bych napsal ještě delší kritickou esej. Jediné co vytáhlo film z pomyslných kop výkalů je flasback hlavní postavy z jedničky, kterému jako jedinému sem snad ten herecký výkon i věřil. Pro mě 2,5/10(19.1.2015)

 • ecceHOMMO
  **

  Povedzme si narovinu: Tanec vo filme predvádzaný nie je tak atraktívny a nieje u nás ani známy a tancovaný ( aspoň nie v širšom meradle)...a kedže snímok stojí práve na tanci...na ňom aj padá....(16.11.2010)

 • miky44
  **

  Nepochopitelně je ve 2.díle na 98,5% totožný děj jako v prvním. Jelikož se mi první film líbil, tak jsem očekával stejnou pecku i v tomhle případě. Realita je však krutá. Pro mě zklamání.(24.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace