Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Asia_Power

A já budu na počest všech, co v tomto filmu na té lodi zařvali (až na hlavní hrdinku všichni, jééé sry spoiler), tento film hájit až do roztrhání svého 36,5 kg žlutého těla !! Lepší kulisu k žehlení jsem si totiž vybrat nemohla. Na jedné straně je člověku úplně fuk, že to vidí jen napůl šikmého oka, na druhé straně sem se dozvěděla spoustu fajnejch vychytávek a blbinek. Tsunami přežiju nejlíp ve skříni, když mi studená voda sahá po krk, je dobré prohlásit společnosti, ať si dají pozor na studenou vodu, Titanic umí plavat dnem vzhůru, elektrickej drát na kterej dosáhnu, nechám v louži na zemi, abych mohla ručkovat jako píča po trubce a riskovala smrt, díky svému plochému hrudníku vím, že bych těma dveřma prolezla a nezabily by mě moje silikony, tsunami může měřit i kilák na vejšku a srážet letadla. No a je toho víc. Hlavní hrdinka je mrdna šukézní a rozhodně stojí za záchranu, zbytek osazenstva nesere a film je krátkej, takže nehrozí krvácení z nosu. Závěrečnej hepyjend , kdy blonďáka jeho láska nezachrání zabránil klišoidní romantické sračce a celkově je tento film natolik debilní a nestydí se za to, že tleskám. Prádlo vyžehlené, film za mnou, můžu jít dělat něco inteligentního, třeba se zavřít do skříně a čekat na tsunami. ()

Aluska88

Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba." ()

PinokKio odpad!

Filmová plavba se společností Asylum jak má být. Člověk se na to ustrojí, obuje nové galoše, zakousne šnorchl a navoněn odérem z velrybího pižma pomyslně vstoupí s lodním lístkem druhé třídy na palubu TITANICu 2. Kolem nás je něco málo ošklivých herců a statistů připravených co nejbolestivěji sténat a všelijak se za těch pár drobásků posmrtně kroutit .. občas se mihnou i botoxové krásky z nějakého laciného porna (nejspíš se točilo vedle ve studiu) .. prostě idylka laciné dovolené, na kterou je potřeba vyrazit s pořádnou životní pojistkou v kapse. Než nás nechají umřít v chladných vodách Atlantiku, tak nám ještě připomenou, jaké to bylo topit se v PROPASTi či co udělala obrovská vlna s dalším giganetm jménem POSEIDON. Nádhera, obzvlášť když je to v TV zadarmo a vo slovenčine : ) ()

MMR odpad!

OMG... Nic víc nelze na tento paskvil říct. Jak tohle někdo může natočit, to mi hlava nebere. Největší brak co znám, opravdu. ()

Wacoslav1

Tak podle mě určitě z přehledem nejpovedenější asyláckej kousek. Fascinuje mě, že to na co Cameron potřeboval 3 hodiny, tady z přehledem zvládli za 80 minut. Efekty jsou pravda špatný jako vždy. Herci debilní plus hlavní hrdina co je nesnesitelnej model (kam se na něj hrabe Di Kardio) ale zábava je to slušná. Určitě lepší než všichni ti žraloci, chobotnice, piraně a další podobný megaprůsery. Navíc konec je ultimátní. V původním Titanicu přežil aspoň někdo tady chcípnou všichni kromě hlavní hrdinky a to se počítá. Takže spokojenost.55% ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Hlavní hrdina se na potápějící lodi schoval do skříně. Titanic se po potopení znovu vynořil, akorát břuchem vzhůru. Zřejmě ožil a myslel si, že je keporkak. Filuta. ()

playboxguest

A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší). ()

Beckett51 odpad!

Představte si film, kterej je naprosto skvělej, trvá 90 minut a připadá vám to, jako by skončil už po 20 minutách. Tak to je přesný opak týdle sračky. ()

Mi Nü-Chai

Tento film mi osvětlil další důvod, proč je dobré obklopit se kamarádkami s velkým poprsím - až zůstane člověk trčet na kopii Titanicu, vyplatí se mít po ruce slečnu, která se při pokusu o průchod soustavně se zavírajících dveří zasekne v úzkém prostoru hrudí, aby pak její mrtvé tělo ony dveře trvale zablokovalo. O rozšíření znalosti měrných jednotek o "jeden Manhattan" a poučení, že ve skříni se dá nejen objevit les plný mluvící zvěře, ale i přežít tsunami, ani nemluvě. Trololol! ()

kingik

Antioscarový film, který vše myslí smrtelně vážně. Historie se neopakuje. Jen klid, Jack Dawson je po smrti, Rose DeWitt už asi taky a od Asylum tohle beru jako provokaci, která zůstala bez odezvy. Věrná kopie lodi Titanic s pořadovou číslovkou 2 u příležitosti svého stého výročí od katastrofy opět vyplouvá, aby brázdila oceán a ve svém reparátu, pokud možno, na jeho dně opětovně neskončila. Jenže proslulé lodi se smůla nevyhýbá ani v současnosti a její zkáza se opět neodvratně blíží. Těžko říct, co si studio Asylum od projektu slibovalo, ale tahle společnost se příliš neřídí komerčními a už vůbec ne vkusnými hledisky a dokáže s klidným svědomím splácnout film s "edwoodovskou" poetikou a neumětelstvím. Znalý divák si snadno dá dohromady, co ho asi tak ve filmu čeka, a s čím dopředu může počítat. Oslnivé triky to určitě nebudou, herecké hvězdy raději nehledat a o dobrém režisérovi si rovnou nechat zdát. Pokud od tohoto hlediska odhlédnete a jednou za čas jste ochotni slevit ze svých vysokých nároků na to, jak má film vypadat, není vyloučeno, že byste se při dobré konstalaci filmových hvězd a při hodně velké souhře zvrhlých náhod, mohli i bavit. O scénáře se u Asylum z větší míry stará Shane Van Dyke, který si zde rovněž zahrál jednu z hlavních rolí, konkrétně konstruktéra lodi Haydena. A třeba taková Brooke Burns, a její neodolatelný předkus, by mohla být dostatečně lákavou pozvánkou na palubu makety lodi, ačkoliv si její vědátorku paradoxně užijeme spíše ve vzduchu a to konkrétně v helikoptéře jako členku navigačního týmu, dále by to mohl být pokus o jakousi antiromantiku, který se hrdě nehlásí k oscarovému jmenovci, nebo snaha uspíšit tragédii anebo předpotopní triková složka filmu, kvůli které se Titanic raději znovu potopil. No hledal jsem usilovně, ale nešlo objevit něco pozoruhodného, za co by stálo obětovat vašich 90. minut života. Přesto jsem si jistý, čistě v rámci společnosti Asylum, že se jedná o jeden z jejich povedenějších husarských kousků. Jejich filmy se sice nepotkávají s kvalitou, ale ani s nudou. Tentokrát bych však viděl problém spíše v námětu, protože ten pozbývá na atraktivnosti. Jakmile se zde neobjevují trikově lacině odvedené kreatury, tak pak se není na co moc dívat, nebo se nad čím bavit. Film se opravdu bere příliš vážně a tím si možný sympaticky nablblý dojem sám podstatně kazí. Navíc, ona samotná myšlenka, kdy replika potopené lodi znovu ukončí svoji plavbu nárazem do ledoborce, respektive ji zasáhne obří vlna, což se v konečném výsledku rovná ztroskotání, porušuje všechny možné i nemožné zákonitosti, včetně té o pravděpodobnosti a přidává filmu na absurdnosti, která vynikne právě proto, že film tak nebyl zamýšlen. Když chybí nadhled u filmu na hranici parodie, je těžké ho vydávat za úmyslně nepovedený. Krom toho, o tuhle nálepku film vůbec nestojí. Dokonce je z něj mnohdy cítit, že si hraje na víc než je, nebo na co stačí. Ultra laciná atrapa lodi a její následné potopení těžko najde při dnešních trikových možnostech u diváka pochopení. Titanic II není až taková totální fraška. Čekal jsem to mnohem horší a tvůrcům nechyběla odvaha přiživit se na slavném filmu. Dokonce má své "silné" momenty. Za odvahu, závěrečnou svižnou a napínavou katastrofickou třetinu, spolu se sympaticky antimilostným dojáčkem, tenhle Titanic nepotopím. Mé hodnocení: 40% () (méně) (více)

dr.horrible

Poznáte to klišé, jak napríklad Bruce Wayne prichádza a okolo neho ovešaných kopa modeliek? No, tak to je tu tiež. Spomalený záber, bloňďatý frajer, muzička a tie modelky, ale že tak škaredé :) Ta scéna je pre mňa esenciou Asylumu. ()

Campbell

Celkem to šlo, jasně Cameron je asi Cameron, ale Titanic 2 mi nabídl něco co Cameron ne, a to zábavnost, film kašle na lásku a dává nám katastrofu. Průserovej scénář, nic moc herci. Ale já jsem se bavil. Ale nejvíc mě štval ten hlavní krasavec, dokonce víc než DiCaprio, a to už je co říct tohle byl ulízanej blbeček. Ale já se bavil dobře. ()

SeBig

Za to, jak jsem se pobavil. Titanic II, všechno se opakuje, loď se potapí, padaj kapky, herci špičkový výběr.. bylo mi jich opravdu líto, je to napínavý, skoro se tam někdo utopil v nádrži a chvíli byla i trochu zima. ()

SOLOM.

Tak to mi ho „vyndej“. Asylum už vážně upadlo na absolutní dno a dělá si prdel i z něčeho takového jako je zkáza Titaniku. Kdyby raději místo těch vyhozených peněz za céčkové herce a téměř neznámé často polonahé krasavice, investovali peníze raději do alespoň trochu normálního scénáře, udělali by daleko lépe a věřím, že by vydělali i mnohem větší prachy. Ale tahle společnost to je jen stroj na výrobu neskutečných paskvilů s minimálním rozpočtem. Nikoho už tedy ani moc nepřekvapí, kolik totálních píčovin se ve scénáři objeví, stejně jako nelogických kopanců, podprůměrných digitálních výkonů a směšných hereckých výkonů. Nerad to říkám, ale na tuhle sračku asi nějakou dobu nezapomenu, díky několika stupidním scénám a již zmíněnému dementnímu scénáři…Tu jednu dám za těch pár pěkných holek a fakt, že ten blonďáček nakonec fakt chcípnul…10% víc ani omylem! ()

ARI50 odpad!

Už slovo Titanic 2 potopilo original ještě hlouběji než doposud leží a odpočívá, člověk co se do tohohle pustil je labilně nemocný a potřebuje pomoc protože to nemá v hlavě v pořádku. Efekty jsou sračky příběh je sračka a brát si jméno největší a nejkrásnější lodi byla chyba tohohle člověka nech se odpálí pro dobro lidstva. ()

Tommassi3 odpad!

"Teče ti krev.." - "To nic není !!" - "Chce to zašít !!" - "Když se odsud dostaneme živí, můžeš mě zašít celýho.." ;) ()