• Česko

Titanic - historie se opakuje

Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Celkem to šlo, jasně Cameron je asi Cameron, ale Titanic 2 mi nabídl něco co Cameron ne, a to zábavnost, film kašle na lásku a dává nám katastrofu. Průserovej scénář, nic moc herci. Ale já jsem se bavil. Ale nejvíc mě štval ten hlavní krasavec, dokonce víc než DiCaprio, a to už je co říct tohle byl ulízanej blbeček. Ale já se bavil dobře.(30.12.2011)

• Mi Nü-Chai

Tento film mi osvětlil další důvod, proč je dobré obklopit se kamarádkami s velkým poprsím - až zůstane člověk trčet na kopii Titanicu, vyplatí se mít po ruce slečnu, která se při pokusu o průchod soustavně se zavírajících dveří zasekne v úzkém prostoru hrudí, aby pak její mrtvé tělo ony dveře trvale zablokovalo. O rozšíření znalosti měrných jednotek o "jeden Manhattan" a poučení, že ve skříni se dá nejen objevit les plný mluvící zvěře, ale i přežít tsunami, ani nemluvě. Trololol!(12.10.2012)

• srbak

Oproti predošlému dielu je to ale riadna katastrofa.(16.9.2014)

• A.Beech

Film ako celok nepôsobil až tak strašne a ani veľmi nenudil. Ale keď prišli na scénu efekty musel som sa smiať. Hneď mi bolo jasné, prečo tá tsunami musela prísť v noci (tým pádom nebolo skoro nič vidno - radšej). Pri scéne s rúčkovaním nad elektrickým káblom, som miestami strácal nad sebou kontrolu a mal nutnosť to prepnúť, lebo som nepochopil...(ale myslím, že nie mojou chybou). Po váhaní a premýšľaní dávam 2* - ale to len preto lebo som sa nenudil.(2.9.2012)

Co furt remcáte, kurva. Asylum myslí na všechny, ale vám je to pořád málo. V Titanicu 2 naleznete napětí, akci, lásku, romantiku a nakonec i happy-end. Ale hlavně v něm naleznete humor a není ho málo. Záleží pouze na úhlu pohledu. Ano, je to špatný film a hodně. Ale na druhou stranu je to sranda. - Smích prodlužuje život. - 80 %.(1.11.2012)

• - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)

• - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

• - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)