poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  *

  A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší).(20.4.2013)

 • Nivenx
  odpad!

  Je možné opravdu točit snad úplně všechno a o druhém dílu titaniku se básnilo dlouho, i když je jasné, že pokračovat nelze! Hold někdy jsou filmaři nenapravitelní a tento film je nestravitelný!(12.5.2014)

 • hirnlego
  **

  Já myslela, že to bude pokračování :((((((28.11.2011)

 • PinokKio
  odpad!

  Filmová plavba se společností Asylum jak má být. Člověk se na to ustrojí, obuje nové galoše, zakousne šnorchl a navoněn odérem z velrybího pižma pomyslně vstoupí s lodním lístkem druhé třídy na palubu TITANICu 2. Kolem nás je něco málo ošklivých herců a statistů připravených co nejbolestivěji sténat a všelijak se za těch pár drobásků posmrtně kroutit .. občas se mihnou i botoxové krásky z nějakého laciného porna (nejspíš se točilo vedle ve studiu) .. prostě idylka laciné dovolené, na kterou je potřeba vyrazit s pořádnou životní pojistkou v kapse. Než nás nechají umřít v chladných vodách Atlantiku, tak nám ještě připomenou, jaké to bylo topit se v PROPASTi či co udělala obrovská vlna s dalším giganetm jménem POSEIDON. Nádhera, obzvlášť když je to v TV zadarmo a vo slovenčine : )(5.1.2014)

 • LiborGondek
  odpad!

  No tak větší blbost jsem opravdu dlouho neviděl. I Přes to, že mám katastrofické filmy rád, jinak než odpad hodnotit nemůžu, bohužel. :(( Je to degradace snad všech filmů a i památky samotné na tuto hroznou tragédii a výjimečnou loď.(17.5.2012)

 • - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)

 • - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

 • - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace