poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • L_O_U_S
  *

  Film lze ke zhlédnutí doporučit ze dvou důvodů: za prvé jako ukázku toho, jak hluboko lze ve filmařině klesnout, za druhé kvůli těm čtyřem krasotinkám, co s nimi šéf nastoupí na loď. Na ty se totiž dívá sakra dobře. Za ně tedy jedna hvězdička. Michochodem mě překvapuje, kolik lidí tohle považuje za druhý díl Cameronova Titaniku. Tenhle film nemá být dvojkou, ale je pojmenován podle ústřední lodi. Jako komerční kalkul to ale evidentně vyšlo. (644.)(4.6.2011)

 • tommy187
  odpad!

  Načo, prosím vás ešte raz načo sa robí dvojka megaúspešného filmu, ktorá mu len zníži renomé? Vážne, aký to má zmysel? Je to robené len pre peniaze, a bohužiaľ je to aj veľmi vidieť. Ale koniec koncov ľudia na tom zbohatli, no a aspoň jedno plus pre tento nie úplne vydarený film.(1.2.2013)

 • Aluska88
  **

  Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba."(10.9.2011)

 • skinny
  odpad!

  vrtulníky, zbohatlíci, lehké děvy a uprostřed toho TItanic?a nějaký příběh je kde? tohle to fakt ne,to je taková hov*dina, že mi stačila první půlhodina, do konce bych to nevydržela, už jen z úcty k PRAVÉMU Titanicu.(30.5.2011)

 • corpsy
  *

  Má to všetko, čo takýto ´´blockbuster´´ mať má. Trápny scenár plný debilných dialógov, pornoherecké výkony ( akurát len taký Bruce Davison sa snaží ), neuveriteľne nedokonalé a amatérske CGI efekty a réžiu, ktorej je jedno čo a ako sa vôbec deje. Proste klasický Asylum. 1 star za nápad a moje pobavenie.(13.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace