Titanic II

Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

• corpsy

Má to všetko, čo takýto ´´blockbuster´´ mať má. Trápny scenár plný debilných dialógov, pornoherecké výkony ( akurát len taký Bruce Davison sa snaží ), neuveriteľne nedokonalé a amatérske CGI efekty a réžiu, ktorej je jedno čo a ako sa vôbec deje. Proste klasický Asylum. 1 star za nápad a moje pobavenie.(13.9.2011)

• Beckett51

Představte si film, kterej je naprosto skvělej, trvá 90 minut a připadá vám to, jako by skončil už po 20 minutách. Tak to je přesný opak týdle sračky.(2.12.2010)

• Yesqward

Jajaj, Asylum jak vyšitý, celý film máte pocit, že pozeráte Titanic cez kopírku, a cez riadne pokazenú a nekvalitnú kopírku. Jedna hviezda za herečku. 15%(2.9.2012)

• Politik

OK, je to nekoukatelný. Animace dělaný jak před rokem 1995, nudné dialogy, zkrátka béčko všech béček. Ale do těch mých 20% se vejde ten crazy nápad, kterého si cením a také charismatický hlavní herec a ten jeho harém koček. Pochybuji, že to někdy dokoukám, ale konec jsem si mohl aspoň přetočit :-D(20.9.2014)

• Ilicka

Zbytečný omyl přiživující se na Cameronově značce. I film založený na tomto ( http://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4 ) traileru by byl asi zábavnější... Ale co čekat od filmového blázince?(9.4.2012)