poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dado513
  odpad!

  Poďme si zahrať hru s názvom "Hľadaj slovo". Dnes hľadáme slovo, ktoré má štyri slabiky, 10 písmen, opisuje podstatu zápletky tohto filmu a zároveň stručne tento počin hodnotí. Tí z vás, ktorí si myslia, že ide o slovo katastrofa, majú samozrejme pravdu a vyhrávajú dobrú radu - vyhnite sa tomuto scenáristickému, hereckému a vizuálnemu odpadu poriadne veľkým oblúkom! (0%)(2.9.2012)

 • Saraph
  odpad!

  Titanic II, aneb Nabouráme do ledovce a potopíme se II. Jak klišé, jaká je reálná šance, že postaví loď s jménem původního velikána a tato loď se potopí úplně stejným způsobem? A to se prosím nejedná o adaptaci, nýbrž o druhou lodičku nesoucí vyloženě název Titanic II.(30.6.2013)

 • Nach
  odpad!

  Je-li nějaké studio expert na odpadové filmy, pak je to jednoznačně Asylum. To si tentokrát vzalo na paškál slavnou námořní tragédii a Cameronův film v jednom, Titanic. Titanic 2 úspěšně przní památku této lodi, jejíž vrak se nyní s hlasitým lomozem musí převracet ve svém mořském hrobě. Hlavní postavy hrají asi jako šmoulové hororovou scénu a speciální efekty vypadají jako z omalovánek pro děti z mateřské školky. Producenti navíc zřejmě šetřili i vodou, a proto scény, kdy se vnitřek lodi zatápí, vyřešili velice chytrým způsobem: ozvučením. Na několika místech můžete slyšet, jak se kvanta vody hrnou do lodi, ale vždy z toho vidíte doslova a do písmene jen pár kapek (tedy proud jakým se sprchujete). Opravdu trapný filmový zážitek, kde nic není na hvězdičku a i odpad je vysoké hodnocení. 0%(24.10.2011)

 • Hismael
  odpad!

  Všechno špatně. Dalo by se vyjmenovat obrovský množství záporů a chyb, od příšerných efektů až po extrémně dementní příběh a vše s ním spojené. Minimum financí se škaredě podepsalo na všem, ale i kdyby jich bylo mnohem víc, musel by se scénář roztrhat a začít úplně od začátku. Nemůžu dát ani tu jednu hvězdu za nechtěně vtipná místa.(6.3.2011)

 • Wheelcrusher
  odpad!

  Vůbec bych se tvůrce nebál nazvat bandou zfetovanejch negr...amotů. Škoda mluvit, ten "snímek" je stejně blbej, jako jeho název! Ale pro zasmátí, proč né?:) Megalodon hadr. P.S.: Když už Titanyk 2, tak tenhle - http://www.youtube.com/watch?v=nK_Jv4RIzpU(8.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace