Titanic II

Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

• mirec88

Tak toto bol des. Dej nulový, opakujúce sa obrazy, strašné efekty a cunami vyvolané ľadovcom? To akože čo je za blbosť??? Pozrel som si to len zo srandy, ale fakt otras. Nikdy viac, ďakujem!(17.2.2017)

• MiGi87

Je to snad první film, u kterého jsem po celou dobu nedělal nic jiného (vedle čekání na konec), než vymýšlel ty nejtvrdší výrazy, kterými to tady teď otapetuju; vzhledem k tomu, že jsem mezitím poobědval, už jsem některé zapomněl, tak to asi nepomluvím tak ostře, jak jsem chtěl, ale pokusím se vypíchnout to nejpodstatnější: a) Otřesný scénář, režie, kamera, efekty, script, herci i všechno ostatní, jako by každý jeden z nich byl absolutní amatér, chápu, že to všichni dělali pro peníze, proč by tohle ale někdo produkoval, to netuším, ti na tom určitě netrhli ani 20% nákladů a dobře jim tak b) Původně jsem měl na jazyku jedno obrovské klišé, ale teď to změním na megaklišé slepené z těch nejotřepanějších a nejtrapnějších momentů jiných filmů, u kterých se stydíte, že se na ně díváte, tolik nesmyslných věcí (kupř. tahání za páku proti směru šipky a nadávání, že je to zaseklé, denní světlo na člunu uprostřed noci, oživování v jednom člověku když dva se dívají a všichni to jsou profíci a desítky dalších hovadin) c) Absolutní ztráta času to určitě nebyla, každému bych doporučil to vidět, abyste měli s čím srovnávat a nepomlouvali film jako absolutní odpad jen proto, že se vám nelíbil, ale vzpomněli si na tenhle, který se nemůže líbit nikomu Sečteno a podtrženo je tohle asi nejotřesnější hovadina, co jsem kdy viděl a nebýt slušný člověk, použil bych místo těch hovadin mnohem tvrdší výrazy - je to ostuda filmového umění a všechny zodpovědné autory bych nechal zbyčovat a vyloučit z asociací ve kterých jsou. Co se týče herců, tak ty (které už jsem někdy v něčem viděl) omlouvá snad jen to, že na papíře to možná ještě nevypadalo tak zhovadile, jako ve výsledku > dal bych odpad se třemi vykřičníky!!!(2.4.2011)

• playboxguest

A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší).(20.4.2013)

• Aluska88

Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba."(10.9.2011)

• tommy187

Načo, prosím vás ešte raz načo sa robí dvojka megaúspešného filmu, ktorá mu len zníži renomé? Vážne, aký to má zmysel? Je to robené len pre peniaze, a bohužiaľ je to aj veľmi vidieť. Ale koniec koncov ľudia na tom zbohatli, no a aspoň jedno plus pre tento nie úplne vydarený film.(1.2.2013)

• - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

• - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

• - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)