poster

Titanic II

 • Česko

  Titanic - historie se opakuje

 • USA

  Titanic II

 • Slovensko

  Titanic 2

Dobrodružný / Katastrofický

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mirec88
  odpad!

  Tak toto bol des. Dej nulový, opakujúce sa obrazy, strašné efekty a cunami vyvolané ľadovcom? To akože čo je za blbosť??? Pozrel som si to len zo srandy, ale fakt otras. Nikdy viac, ďakujem!(17.2.2017)

 • MiGi87
  odpad!

  Je to snad první film, u kterého jsem po celou dobu nedělal nic jiného (vedle čekání na konec), než vymýšlel ty nejtvrdší výrazy, kterými to tady teď otapetuju; vzhledem k tomu, že jsem mezitím poobědval, už jsem některé zapomněl, tak to asi nepomluvím tak ostře, jak jsem chtěl, ale pokusím se vypíchnout to nejpodstatnější: a) Otřesný scénář, režie, kamera, efekty, script, herci i všechno ostatní, jako by každý jeden z nich byl absolutní amatér, chápu, že to všichni dělali pro peníze, proč by tohle ale někdo produkoval, to netuším, ti na tom určitě netrhli ani 20% nákladů a dobře jim tak b) Původně jsem měl na jazyku jedno obrovské klišé, ale teď to změním na megaklišé slepené z těch nejotřepanějších a nejtrapnějších momentů jiných filmů, u kterých se stydíte, že se na ně díváte, tolik nesmyslných věcí (kupř. tahání za páku proti směru šipky a nadávání, že je to zaseklé, denní světlo na člunu uprostřed noci, oživování v jednom člověku když dva se dívají a všichni to jsou profíci a desítky dalších hovadin) c) Absolutní ztráta času to určitě nebyla, každému bych doporučil to vidět, abyste měli s čím srovnávat a nepomlouvali film jako absolutní odpad jen proto, že se vám nelíbil, ale vzpomněli si na tenhle, který se nemůže líbit nikomu Sečteno a podtrženo je tohle asi nejotřesnější hovadina, co jsem kdy viděl a nebýt slušný člověk, použil bych místo těch hovadin mnohem tvrdší výrazy - je to ostuda filmového umění a všechny zodpovědné autory bych nechal zbyčovat a vyloučit z asociací ve kterých jsou. Co se týče herců, tak ty (které už jsem někdy v něčem viděl) omlouvá snad jen to, že na papíře to možná ještě nevypadalo tak zhovadile, jako ve výsledku > dal bych odpad se třemi vykřičníky!!!(2.4.2011)

 • playboxguest
  *

  A když byla ústřední dvojice schovaná ve skříni a až po uši ve vodě a chlapec vyklepaný zimou dal dívce radu: "A pozor na ledovou vodu.", né, to už jsem fakt nevydržela a musela jsem si jít utřít kapičku :D Když to berete s řádnou rezervou, některé hlášky i samotné situace fakt pobaví (já na ten kabel sice dosáhnu, ale nechám ho ve vodě, ať to nemáš jednodušší).(20.4.2013)

 • Aluska88
  **

  Byla jsem doslova ohromena, když jsem zjistila, že televizní stanice Universal se rozhodla, že divákům nabídne možnost poznat tvorbu věhlasného studia Asylum. Vydržela jsem se dívat něco málo okolo hodiny a pak na mě dolehla únava a já se jí v tomto případě vůbec nebránila. Když jsem na okamžiky procitla, usoudila jsem, že se neděje nic převratného a zlomového natolik, abych filmu věnovala plnou pozornost. Titanic II se dostal do větších potíží, co se týče ledové vody, která ho navštívila díky tání ledovců kdesi v Grónsku. Parta lidí se z kamasi snažila za každou cenu dostat a díky znamenitému skutku mladého muže, jenž se snažil pomoci a který se však zvrtl v nemilou náhodu, skončila nebohá dívka se sekerou zabodlou v zádech. Horlivým pracovníkům Asylovského studia bych doporučila, aby se věnovali raději svým MEGA projektům a nevrhali se do tvorby filmů, v nichž se nevyskytují přerostlá monstra. Na svém "MEGA VS." poli jsou právoplatní králové, ale jakmile jde o jiné téma, pochybí jim zde osobitost, která je v jejich revolučních dílech tolik viditelná. "Potřebuju někoho, kdo mě bude brát vážně, když řeknu, že je tu časovaná bomba."(10.9.2011)

 • tommy187
  odpad!

  Načo, prosím vás ešte raz načo sa robí dvojka megaúspešného filmu, ktorá mu len zníži renomé? Vážne, aký to má zmysel? Je to robené len pre peniaze, a bohužiaľ je to aj veľmi vidieť. Ale koniec koncov ľudia na tom zbohatli, no a aspoň jedno plus pre tento nie úplne vydarený film.(1.2.2013)

 • - Natáčelo se v Los Angeles a blízkém okolí. Některé scény byly natočeny na lodi Queen Mary. (Cheeker)

 • - Navzdory obecnému předpokladu diváků nemá Titanic II představovat pokračování Titaniku (1997). Film je pojmenován podle ústřední lodi, přestože komerční kalkul společnosti Asylum je zde naprosto čitelný. (L_O_U_S)

 • - Na jedné z obrazovek můžeme po zásahu ledovcem spatřit informaci, že byl překročen „Ismay-Rosejackův práh“. Jedná se o odkaz na J. Bruce Ismaye, předsedu společnosti White Star Line v době plavby původní lodi, a na ústřední mileneckou dvojici v Titaniku (1997). (L_O_U_S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace