Superman/Batman: Apokalypsa

Superman/Batman: Apocalypse

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 78 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks)

Tab Murphy

John Paesano

Takhle si představuju Batmana,drsného,bez citného pesimistu,kterého každy nemůže vystát.Slušnej animák,kterej sem si vyloženě pustil z nudy,protože Superman nepatři do mé oblíbené kategorie.Filmá dobré tempo,plno fantaskních postav a je až nečekaně nabušený akcí.Velice příjemné překvapení,hlavně postava Batmana....proč mě nemáš rád?ty si mi ukradená,já jen musim dohlídnout,aby neudělal Kal-El nějakou chybu! :-)(18.2.2011)

80%(22.8.2013)

Batman se Supermanem utáhnou bok po boku hodně, stačí jim pár dobře napsaných dialogů a akce, aby se člověk nenudil, ale je škoda, že toho tu není víc.(4.6.2015)

Další ze série skvělých animáků. Možná, že není tak dobrý jako třeba S/B: Public Enemies nebo Under the Red Hood, ale pořád to je skvělá akční zábava. Akce rozhodně nechybí, na nudu není čas a některý momenty jsou zase hodně vtipný (třeba, když se Kentovi vrátí domů anebo ta hláška s tím novinářským platem). Takže celkově velká spokojenost a už se těším, co nám přichystají příště.(14.9.2010)

Malinko úpadek v zážitku a snížení kvality napětí. Film se rozjíždí pozvolna. Trochu méně propracovaná grafika. Dobrá finálová bitva. ( Hodnocení: 6/10 )(25.5.2012)

• - Film se odehrává hned po událostech filmu Batman/Superman: Public Enemies (2009). (JORDY)

• - Kara a Superman spolu mluví jazykem Kryptonian, použito však bylo ve skutečnosti Esperanto, mezinárodní vytvořený jazyk podobný němčině. (JORDY)