poster

Superman/Batman: Apokalypsa

 • USA

  Superman/Batman: Apocalypse

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 78 min

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks)

Scénář:

Tab Murphy

Hudba:

John Paesano
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  ****

  80%(22.8.2013)

 • Caszidy
  ***

  Po posledních skvělých animovaných počinech ze stáje DC Comics je nejnovější snímek Lauren Montgomery přeci jen krokem zpět. Příběh je takový nemastný, neslaný, ale jak říká Hellboy, nejspíš to bude jednoduše tím, že věrně kopíruje komiksovou předlohu. Superman a Batman tu mají stejně jako Wonder Woman roli jakýchsi "přicmrndávačů", či chcete-li mentorů pro hlavní postavu, kterou je ať se nám to líbí, nebo ne, Super Girl. Pochválím pěknou animaci a bitvu armády Amazonek s klony Doomsdaye, která jako by lehce připomínala 300. Snad se příště ve Warner Bros. Animation rozhodnou pro zábavnější námět.(12.10.2010)

 • Kryton
  ***

  Po minulém crossoveru je tu ledová sprcha a jedna otravná superbloncka. Batman, Superman a i Wonder Woman jsou zde jen okrajové postavy a vše se točí kolem Supergirl. Bohužel mě však přes hodinu omáčka kolem nechutnala. Kromě boje ke konce bych se na to ani nedodíval. Celé to totiž působí ve stylu - nudné kecy, hodíme tam pár minut mlácení, nudné kecy a zase dáme mlácení o ničem...čekal jsem daleko daleko více a v porovnání s původním Public Enemies je to průměr. Nějak mě ani moc nerajcoval pohled na tolik ženských.(21.11.2010)

 • jh666
  *****

  Ta hvězdička navíc je za souboj Kary a Darkseida (Kam se hrabe Kal-EL)(2.6.2013)

 • liquido26
  ****

  Další ze série skvělých animáků. Možná, že není tak dobrý jako třeba S/B: Public Enemies nebo Under the Red Hood, ale pořád to je skvělá akční zábava. Akce rozhodně nechybí, na nudu není čas a některý momenty jsou zase hodně vtipný (třeba, když se Kentovi vrátí domů anebo ta hláška s tím novinářským platem). Takže celkově velká spokojenost a už se těším, co nám přichystají příště.(14.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace