Neviditelný symbol

Neviditelné znamení

Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

CITÁT - Bylo nebylo jedno království, kde se žilo.....věčně.......... Jenže mělo to království problém z přelidněním. A tak král pravil: Každá rodina přivede jednoho ze svých příbuzných a my ho zabijeme abychom nebyly přelidněný............. Základem příběhu jsou čísla a snaha. Snaha získat zpět otce a čísla, že 1+1=3 CITÁT - Čísla - Bezpečná. Spolehlivá. Perfektní............ Zpočátku lehce zmatené ale později příjemné, romantické, smutné i veselé. Trochu mě vadilo, že některé scény jsou nedodělané a useknuté. CITÁT - Život je složitější než matematika.......... Scény z mýdlem jsou na zvracení. CITÁT - V pohádkách to bývá obráceně......... Natočeno podle knihy "An Invisible Sign of My Own" Aimee Bender.(24.8.2012)

• becki_tu

Námět fajn, obsazení taky, ale bohužel samotný příběh je tak nemastně a neslaně odvyprávěn (možná i díky nezkušenosti režisérky), že to až zamrzí. Škoda. 50%(22.1.2012)

• MartinezZ

Ještě jako malé holčičce se jí vytratil tatínek do "jiného světa". Žije, ale mimo realitu. A protože měla holčička ráda čísla a matematiku a tohle byl pro ní šok, v následujících letech a dospělosti se tak takový zážitek promítl do psychické poruchy. ~ Takhle začíná film, který se snaží na začátku říkat něco jiného, mě ale nezmate. Holka je tak trochu po tatínkovi, taky je mimo. Do toho se připlete ještě její kolega z nové práce a začíná něco, kde mi chybí jediná postava a rekvizita - psychiatr pro herce a kýbl plný prášků na hlavu. Výsledek totiž není zdaleka romantické rodinné komediální drama, je to tragikomedie, která je mnohem víc tragi, než komedie. Tam je vlastně jen NĚCO , co se tváří jako humor, ale divák cítí, že je něco špatně. A zase, je to odborný dohled psychiatra při natáčení. Pokud by byl, scénárista by musel brát prášky a tohle by nikdy nenapsal. ~ Ještě je tu jedno možné řešení: Jde o umělecký záměr. Pokud tomu skutečně tak je, je zapotřebí ještě pečlivější psychiatrický dohled.(10.3.2012)

• Malarkey

Jessicu Albu nemám rád, ale tady v tom filmu se to s ní docela dalo vydržet. Hrála totiž takovou bláznivou holku, která je jiná než herci v celým filmu. Příběh samotný pak nebyl vůbec špatný, ale odvyprávěno to bylo naprosto příšerně, nezajímavě a bez citů. A to mě na filmu hodně mrzelo.(18.3.2012)

• fremy

Nepochopený příběh, beztvarý snímek. Bod snad jen za Jessicu Albu, která ovšem není tak sexy jako v jiných filmech.(19.9.2011)