Neviditelný symbol

Neviditelné znamení

Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

CITÁT - Bylo nebylo jedno království, kde se žilo.....věčně.......... Jenže mělo to království problém z přelidněním. A tak král pravil: Každá rodina přivede jednoho ze svých příbuzných a my ho zabijeme abychom nebyly přelidněný............. Základem příběhu jsou čísla a snaha. Snaha získat zpět otce a čísla, že 1+1=3 CITÁT - Čísla - Bezpečná. Spolehlivá. Perfektní............ Zpočátku lehce zmatené ale později příjemné, romantické, smutné i veselé. Trochu mě vadilo, že některé scény jsou nedodělané a useknuté. CITÁT - Život je složitější než matematika.......... Scény z mýdlem jsou na zvracení. CITÁT - V pohádkách to bývá obráceně......... Natočeno podle knihy "An Invisible Sign of My Own" Aimee Bender.(24.8.2012)

• LiVentura

Úplně blbé to nebylo, jak je u podobných "amerikánek" očekávatelné..!(5.7.2013)

• becki_tu

Námět fajn, obsazení taky, ale bohužel samotný příběh je tak nemastně a neslaně odvyprávěn (možná i díky nezkušenosti režisérky), že to až zamrzí. Škoda. 50%(22.1.2012)

• fremy

Nepochopený příběh, beztvarý snímek. Bod snad jen za Jessicu Albu, která ovšem není tak sexy jako v jiných filmech.(19.9.2011)

Niekto sa pomýlil, kedˇ do popisku k filmu napísal, že to je dráma. Ono to je romantika nahovado a s brutálnym happy endom k tomu! No a z mojej favoritky urobili Aničku z Kopaníc, ktorú keby som stretol na ulici, tak o ňu ani bicykel neopriem! Našťastie to bolo pozerateľné a pár krát som sa i zasmial, takže tie tri sú podľa mňa ou kej.(29.7.2011)