poster

Neviditelný symbol

 • Česko

  Neviditelné znamení

 • USA

  Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Jessicu Albu nemám rád, ale tady v tom filmu se to s ní docela dalo vydržet. Hrála totiž takovou bláznivou holku, která je jiná než herci v celým filmu. Příběh samotný pak nebyl vůbec špatný, ale odvyprávěno to bylo naprosto příšerně, nezajímavě a bez citů. A to mě na filmu hodně mrzelo.(18.3.2012)

 • Beastmaster4
  **

  Příběh o jedné roztomilé a podivné dívce, která miluje čísla a svého otce. Nenáročný film, na který si bohužel za pár dnů ani nevzpomenu. Jessica Alba je tu opět krásná a hlavně trošku jiná, než jsem na ni zvyklý. Místy zaujmou klidné, lehké písně, to je ale vše. Nic vysloveně extra, ale na klidný večer, který nechcete narušit hutnou a těžkou atmosférou vážnějšího filmu je AN INVISIBLE SIGN ideální volbou. Pro mne mírný podprůměr - cca 40%.(19.12.2011)

 • rikitiki
  **

  Film má zajímavý způsob vyprávění (kamera, střídání minulosti a současnosti), ale bohužel nemá co vyprávět. Příběh je řídký, nezajímavý a ke konci přeslazeně neuvěřitelný. /5. 7. 13./(5.7.2013)

 • MartinezZ
  *

  Ještě jako malé holčičce se jí vytratil tatínek do "jiného světa". Žije, ale mimo realitu. A protože měla holčička ráda čísla a matematiku a tohle byl pro ní šok, v následujících letech a dospělosti se tak takový zážitek promítl do psychické poruchy. ~ Takhle začíná film, který se snaží na začátku říkat něco jiného, mě ale nezmate. Holka je tak trochu po tatínkovi, taky je mimo. Do toho se připlete ještě její kolega z nové práce a začíná něco, kde mi chybí jediná postava a rekvizita - psychiatr pro herce a kýbl plný prášků na hlavu. Výsledek totiž není zdaleka romantické rodinné komediální drama, je to tragikomedie, která je mnohem víc tragi, než komedie. Tam je vlastně jen NĚCO , co se tváří jako humor, ale divák cítí, že je něco špatně. A zase, je to odborný dohled psychiatra při natáčení. Pokud by byl, scénárista by musel brát prášky a tohle by nikdy nenapsal. ~ Ještě je tu jedno možné řešení: Jde o umělecký záměr. Pokud tomu skutečně tak je, je zapotřebí ještě pečlivější psychiatrický dohled.(10.3.2012)

 • fremy
  *

  Nepochopený příběh, beztvarý snímek. Bod snad jen za Jessicu Albu, která ovšem není tak sexy jako v jiných filmech.(19.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace