Neviditelný symbol

Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

• becki_tu

Námět fajn, obsazení taky, ale bohužel samotný příběh je tak nemastně a neslaně odvyprávěn (možná i díky nezkušenosti režisérky), že to až zamrzí. Škoda. 50%(22.1.2012)

• Malarkey

Jessicu Albu nemám rád, ale tady v tom filmu se to s ní docela dalo vydržet. Hrála totiž takovou bláznivou holku, která je jiná než herci v celým filmu. Příběh samotný pak nebyl vůbec špatný, ale odvyprávěno to bylo naprosto příšerně, nezajímavě a bez citů. A to mě na filmu hodně mrzelo.(18.3.2012)

• Kamca_

Opět se mi nelíbil výběr hlavních herců. Děj byl hrozně nudný a bez jiskry. Zbytečná snaha a vyhozený peníze takový filmy točit .. 35%.(18.1.2016)

• LiVentura

Úplně blbé to nebylo, jak je u podobných "amerikánek" očekávatelné..!(5.7.2013)

• Beastmaster4

Příběh o jedné roztomilé a podivné dívce, která miluje čísla a svého otce. Nenáročný film, na který si bohužel za pár dnů ani nevzpomenu. Jessica Alba je tu opět krásná a hlavně trošku jiná, než jsem na ni zvyklý. Místy zaujmou klidné, lehké písně, to je ale vše. Nic vysloveně extra, ale na klidný večer, který nechcete narušit hutnou a těžkou atmosférou vážnějšího filmu je AN INVISIBLE SIGN ideální volbou. Pro mne mírný podprůměr - cca 40%.(19.12.2011)