Neviditelný symbol

Invisible Sign, An

Romantický / Rodinný / Komedie / Drama

USA, 2010, 90 min

• rikitiki

Film má zajímavý způsob vyprávění (kamera, střídání minulosti a současnosti), ale bohužel nemá co vyprávět. Příběh je řídký, nezajímavý a ke konci přeslazeně neuvěřitelný. /5. 7. 13./(5.7.2013)

CITÁT - Bylo nebylo jedno království, kde se žilo.....věčně.......... Jenže mělo to království problém z přelidněním. A tak král pravil: Každá rodina přivede jednoho ze svých příbuzných a my ho zabijeme abychom nebyly přelidněný............. Základem příběhu jsou čísla a snaha. Snaha získat zpět otce a čísla, že 1+1=3 CITÁT - Čísla - Bezpečná. Spolehlivá. Perfektní............ Zpočátku lehce zmatené ale později příjemné, romantické, smutné i veselé. Trochu mě vadilo, že některé scény jsou nedodělané a useknuté. CITÁT - Život je složitější než matematika.......... Scény z mýdlem jsou na zvracení. CITÁT - V pohádkách to bývá obráceně......... Natočeno podle knihy "An Invisible Sign of My Own" Aimee Bender.(24.8.2012)

Invisible Sign sice nenaplnil moje očekávání na 100%, ale to se dnes podaří jen málokterému filmu. Rozhodně to nebylo zklamání, spíš jen neurčitý pocit, že se to s větší důkladností dalo udělat líp. Nicméně již podle traileru člověk věděl, zda je to jeho krevní skupina a proto není třeba se poté ofrňovat, diváci. Zpětně mohu zodpovědně říct, že trailer opravdu vystihnul film, který není pro každého, není ničím násilný (kromě letící sekery), spíš v některýcj momentech úsměvný. Pro mě 4 poctivě zasloužené hvězdy.(14.11.2011)

• LiVentura

Úplně blbé to nebylo, jak je u podobných "amerikánek" očekávatelné..!(5.7.2013)

• Malarkey

Jessicu Albu nemám rád, ale tady v tom filmu se to s ní docela dalo vydržet. Hrála totiž takovou bláznivou holku, která je jiná než herci v celým filmu. Příběh samotný pak nebyl vůbec špatný, ale odvyprávěno to bylo naprosto příšerně, nezajímavě a bez citů. A to mě na filmu hodně mrzelo.(18.3.2012)

• - Do role Mony Grayové byla původně obsazena America Ferrera. Nakonec ale z projektu vypadla a nahradila ji Jessica Alba. (Taninaca)

• - Film byl natočen podle knihy „An Invisible Sign of My Own“ (2001) Aimee Bender. (Terva)

• - Ve scéně, kdy Mona (Jessica Alba) vysvětluje dětem znaménka větší a menší, objeví se v jednom ze záběrů matematický symbol na tabuli ještě dříve, než jej sama napíše. (messer63)