Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Mezi skvělé české pohádky se nezařadí, ale koukatelná byla, Dejdar bavil a princezna byla pěkná. SIce značně primitivní, ale narozdíl od jinýc nebyla nevkusná. Nejspíš si ji budu pamatovat jako tu pohádku, kde každý mluvil současnou češtinou, "jak mu zobák narost". Nejvíc mě překvapil záběr na auta.(24.12.2011)

 • Fr
  **

  UDĚLEJ NĚCO. ASPOŇ JEDEN KROK. A PAK ZAS NĚCO UDĚLÁM JÁ....... /// Když drak dostane chuť na princeznu, musí do Čech. Inu tak, každej musí bejt z něčeho živ.... rejža, Dejdar, Bartoška.... Takže vyvěste černý sukno, česká pohádka je na vyhynutí! A nezachrání to ani hezky (fakt, jako by sem nepatřil...) udělanej drak ani Margareta Kocourková. A že je to pro děti (celejm rodinám to asi nedoporučuju...)? Dětský vtípky, dětinský dialogy, jednoduchej děj ... navíc přídavek v podobě nehereckýho dětskýho hrdiny (soráč kluku). Milej Ježíšku, já už na to nemám... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Princ fešák a chuďas hrdina – to je moje rodina. 2.) Master of Puppets – v jakýkoliv podobě. 3.) Musím se šetřit – už mi není 500. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(30.12.2011)

 • evilmind
  odpad!

  Původně jsem se díval jen proto, že jednaj je to štědrovečerní tradice, a taky jsem byl zvědavý na CGI draka. Musím uznat, že na české poměry drak nedopadl vůbec špatně, ale to byla taky poslední dobrá věc, co můžu o Mucimutr říct. Vlastně předposlední - ten název samotný, coby něměcko/český novotvar tradiční kočkobáby, to se možná i chytne. Jako pohádkový příběh je to ovšem fail na všech frontách, hlavní hrdina se nakonec dostane k princezně, aniž by sám hnul prstem, a možná je to takové typické poselství dnešním dětem. Na všechno serte, stačí si říct, a on to za vás někdo odře a donese vám to pod nos...(5.1.2012)

 • Kothy
  **

  Jedna z těch slabších vánočních pohádek... Ale Šafránková vypadá furt stejně.(17.2.2013)

 • draggo
  **

  Většinu rozpočtu zcela evidentně schlamstnul digitální drak a honoráře pro těch několik známých tváří. Na Micimutr je neskutečně vidět, že se šetřilo, kde se dalo. Celé se to odehrává asi ve třech lokacích, většina herců (vyjma známých tváří) vypadá a hraje jako náhodně vybraní kolemjdoucí. Hlavně ten malej kluk byl něco příšernýho, vážně bych rád věděl čí je to synek, že ho tam obsadili, protože celou dobu měl ve tváři jediný výraz a pouze odříkával naučené věty. Vlastně neodříkával, neboť v titulcích jsem se dozvěděl, že ho musel někdo předabovat. Scénář je vyloženě mizerný, neobratně vykrádá co se dá, a výsledkem je nepovedený guláš, který nedokáže zabavit. Propojení se současností se opravdu nevydařilo. Naopak pochválím slušnou práci trikařů na úvodním drakovi, který vypadá opravdu hodně dobře. A tím výčet kladů filmu končí. Ale že jsou ty Vánoce, tak dvě hvězdy s do krve odřenýma ušima. /30% a 2*/(2.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace