• Tosim

Ta současná dějová linka tam byla jako proč? A z jakého důvodu hrála Libuše Šafránková spíše do počtu, když na ní propagace přímo stavěla? Obrázky dobrý, ale jinak dost velké zklamání a nuda.(3.1.2012)

• Darth Sidious

To byla ta nejvíc ubohá pohádka jakou jsem kdy viděl. Slátanína a jeden velký pičus.(3.1.2012)

Mne se to proste libilo a dost jsem se i zasmala. Dykous hral uzasneho troubu a muj oblibenec z Lidic Ondra Novak byl k sezrani. A Martin Dejdar jako pricmoudlik? To se rovna skvele zabave. Jen soucasnou Prahu bych tam necpala...(27.12.2011)

Nepředčilo to mé očekávání ani náhodou ... vcelku obyčejná pohádka, která není nikterak úžasná, ale rozhodně také není vůbec špatná, určitě byla spíš dobrá, nežli zlá ... ve chvíli, kdy děj skočil do moderní doby, jsem dostala obrovský strach a lehce se znechutila, ale nakonec to nebylo ani v moderní době tak zlé, což bylo skutečně milé překvapení. Takže lepší nadprůměr ..(29.12.2011)

Po dlouhé době konečně pohádka, na kterou se dalo dívat. Zázrak se nekonal, ale celkově to bylo milé, dobře obsazehé i zahrané. Nejvíce určitě bodovala paní Šafránková. Miauuu!!!(24.12.2011)

• - Natáčelo se na hradě Zvíkov, v Ledči nad Sázavou a na skalách Velké Ameriky, ale také na malostranských střechách v Praze. (M.B)

• - Marika Šoposká a Vojtěch Dyk se setkali před kamerou již v roce 2009 při natáčení televizního filmu Rytmus v patách. (claudel)

• - Hrad Zvíkov byl částečně graficky přeměněn. (TuristikaJi)