Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  *

  Proč nám ČT1 zkazila Štědrý den touto otřesnou blbinou, která neměla ani hlavu ani patu, herci strašní, děj nijaký, vtípky neskutečně trapné. Jediný kdo to zachránil aspoň na tu jednu *, byl Bartoška. Jeho humor byl narozdíl ode všech jakžtakž snesitelný a dokonce mě i rozesmál, když ze středověkého Scrabble poskládal "blbec" když se bavil se ženou o princi. Nebo narážka, že kvůli tomuhle mám od dvaceti dřevěnou ruku. To bylo ale ze snesitelného humoru vše. Celý zbytek byl trapas nad trapas a už v životě nechci o tuhle "pohádku" (spíš pi****nu) zavadit.(26.12.2011)

 • Darth Sidious
  odpad!

  To byla ta nejvíc ubohá pohádka jakou jsem kdy viděl. Slátanína a jeden velký pičus.(3.1.2012)

 • villon17
  ***

  Díky sympatický Marice přidávám hvězdu jinak tradičnímu zklamání z novodobý český pohádky. Ten malej spratek z "naší" doby mě neskutečně iritoval, navíc by se to bez něj v pohodě obešlo. A nepochopim, proč drakovi - loutce neutrhal hlavy a neběžel se pochlubit princezně...(29.12.2011)

 • triatlet
  ***

  Klady: princezna, které to sluší i v černém; parádní drak; trochu záhadná Libuše Šafránková; výprava; postava loutkáře. Prolnutí s lidským světem šokuje v polovině příběhu, v závěrečné popelnicově-popelářské scéně působí úsměvně.(27.12.2012)

 • argenson
  ****

  Když den po pohřbu Václava Havla zazní ze štědrovečerní pohádky jako první věta: "Je státní smutek," chca nechca jsem se položil smíchy hned zpočátku. Příliš moc viditelného zla škodí, takže na rozdíl od jiných, co se tu vyjadřovali k drakovi, mně přišel naprosto směšný. Vojta Dyk si prince Vladimíra bezpochyby užil, byť za cenu udržení celonárodní fabulce v podobě mýtu o sexuální orientaci skupiny Nightwork. Naopak kejklíř Vítek (Ondřej Novák) velmi charizmatický chlapec (ale příště prosím nezabírat z profilu). Pár dobrých hlášek v podání dobrých herců, jedna naprosto luxusní (ta s Lednicí), příjemně nečekané zvraty a happy end v popelnici. Po dlouhý době vážně dobrá pohádka.(24.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace