CHYBA VE FILMU: Když kluci dostanou auto a jedou po ceste tak spolujezdec ma otevřenou strechu a vystrkuje ruce. Zaber pozdeji (při pohledu seshora) ji ma zavrenou, na dalsim otevřenou a na další při pohledu zevnitř zase zavrenou a pak otevřenou. CHYBA VE FILMU 2: V gay baru je videt ze tycky před kterými kluci tanci v jednom zaberu zmizí a v druhem se zase objeví. A to s nima nikdo nehýbal a ještě netancil. (74:41)(29.6.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $15,453,000(16.6.2010)

• Aelita

Být takto nadšený z Ameriky v roce 2010 je vrchol nevkusu, i když se jedná o retropohled. Zároveň získávat jakékoliv výhody u cizinců posmíváním se a záměrnou kritikou své vlasti je vrchol podlézavosti. To je hlavně záležitost a úděl disidentů, zaměřených na zahraniční odběratele, nikoliv na skutečnou konstruktivní kritiku a práci na zlepšování poměrů ve vlastní zemi. ___ Způsobem a mírou podvodu jsou tito dva dederoni (přezdívka pro obyvatele bývalé NDR) velice podobní dvojici mladíků z filmu Sibiř (http://www.csfd.cz/film/42691-sibir/), až na to, že ti druzí neprodávali svoji zemi, ale své služby. Vlastně mi ti "Sibiřané" byli mnohem sympatičtější.(9.8.2013)

• Chrustyn

Ničím výrazná ani zábavná road movie o cestě dvou mladých Němců do Ameriky a jejich chápání místních zvyků.(10.10.2013)

Velice povedený snímek. Výborná hlavní dvojice hrdinů. Skvělé scénky. Rozhodně stojí za shlédnutí! Právem zasloužené čtyři hvězdy!(21.4.2012)